Jste zde

Cunnilingus - poloha "Královna"

Cunnilingus - poloha "Královna"

Hlavní téma: "Polohy pro orální sex nebo orální milování".
Volné pokračování článku "Sexuální polohy pro lesbický orální sex".

Lesbický sex je častěji více nápaditější, jemnější, něžnější, hladivější, než prožívá většina heterosexuálních párů. Lesbické ženy se velmi rády něžně mazlí orálně uspokojují. Většinou "nikam nespěchají" a snaží se poskytnout jedna druhé co nejvíce krásných, vzrušujících a intenzivních pocitů. Ví, že když se bude partnerce nezištně věnovat, může stejné očekávat i od ní. Daleko častěji se uspokojují k vyvrcholení postupně nebo se věnují jedna druhé 1:0. Jejich milostná setkání jsou delší zakládají na tom, aby partnerka prožila mnohonásobný orgasmus. Tento úvod byl tak dlouhý proto, aby si muži uvědomili, že mohou postupovat stejně a nemusí také "nikam spěchat"

Protože je lesbický sex nápaditější, neváhají si pro orální lasání připravit pohodlé které vzrušující cunnilingus dovolí povýšit na orální milování. Samozřejmě si při cunnilingu můžete vystačit s jednoduchou židlí, křesílkem s opěrkami pro ruce nebo jednoduchým čalouněným křeslem. Aby se Vám však sedělo opravdu pohodlně stojí zato vybrat si pro orální laskání vsedě takové křeslo, ve kterém se Vám bude nejen pohodlně sedět, ale které vám zajistí i pohodlnou oporu doširoka rozevřených nohou. Takovou polohu těla už každý kus nábytku zajistit nedokáže...

Dá se tedy říct, že zásadní rozdíl mezi poloha vsedě v křesle a polohou "královny" je v tom, že pro cunniling zvolíte takové křeslo ve kterém se můžete laskat celé hodiny...

Až takové křeslo, ve kterém se můžete pohodlně usadit i do pololehu a o čalouněné opěrky rukou pohodlně doširoka rozevřít nohy najdete, máte skoro vyhráno. Svlékněte se a pohodlně se posaďte a doširoka roztáhněte nohy přes obě opěrky. Partnerka si pak pohodlně klekne na měkký polštářek nebo si sedne na pevnější polštářek vyplněný pohankovými slupkami. Při pohodlném a uvolněném sezení se také lépe také zvládá dlouhé laskání, záda jsou uvolněná a nebolí za krkem.

Takováto poloha, pohodlná pro obě ženy dovoluje dlouhé laskání které může být pojato také jako "Tantrická masáž joni". Vzrušující je pro obě už jen samotná poloha těla nabízející nevšední pohled na ženu a její rozevřený klín. Partnerka, která bude v roli dávající snadno vloží hlavu mezi rozevřené nohy přijímající ženy.

Určitě využijte toho, že celá přední číst těla je obnažena a dovoluje dlouhou milostnou přípravu. Více se může věnovat i hlazení vnitřní strany stehen, třísel, vulvy, bříška, prsou a při cestě zpět i hlazení hráze.

Pohodlná poloha obou žen dovoluje využít prakticky všechny technika tantrické masáže ženy, nejen cunnilingu. Volnější ruce usnadňují kombinování orálního dráždění ústy a vaginálního dráždění prsty nebo erotickou pomůckou. To umožňuje pohodlné intenzivní dráždění jak klitorisu, tak také ostatních erotogenních míst přední strany těla. Vzhledem k tomu, že je velmi dobře přístupná také hráz a konečník, jsou možné i další doplňkové vzrušující doteky v těchto oblastech. Tato poloha je pohodlná pro muže i ženu.

Z hlediska doteků a dráždění:

  • Dovoluje neje orální laskání v rámci milování, ale může sloužit i pro orální milování1:0
  • Proniknutí - pronikání jazyka i pomůcky je hluboké, je možné snadno měnit hloubku průniku. Snadné použití vibrátoru i laskání perinea a zadečku.
  • Klitoris - velmi silně a nápaditě všemi technikami přímé i nepřímé stimulace.
  • G bod - dostatečně
  • Emoční prvek - uspokojení je dostatečné, poloha umožňuje objímání a líbání.

Proč tato poloha žanám tak vyhovuje?
Pro ženu z hlediska vyniknutí postavy je tato poloha vhodná když:

  • má ráda laskání a hlazení na celé přední části těla.
  • má ráda současné laskání klitorisu a používání vibrátoru nebo laskání prsty v oblasti bodu G
  • vyhledává kombinovanou techniku orální stimulace klitorisu za současného laskání prsty jednou rukou v pochvě v oblasti bodu G, druhou rukou v oblasti perinea a zadečku
  • umožňuje i další projevy něhy jako je hlazení, objímní, líbání, laskní prsou ... od úst až k perineu, i níž...
  • Maximálně vyhovuje pro hluboké prožívání vícenásobných orgasmů multiorgasmických žen.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)