Jste zde

Milostná předehra s orální stimulací

Milostná předehra s orální stimulací

Hlavní téma: "Milostná předehra".
Volné pokračování článku "Orální sex".

Orální stimulace pohlaví, chcete-li orální sex, muži a ženy nejčastěji zařazují jako součást milostné předehry. Muži ho mají velmi rádi a ženy ho dokonce upřednostňují před klasickou vaginální souloží protože při něm snadněji dosahují vyvrcholení.

Orální sex má mnoho variant a oběma partnerům nabízí různé pocity a intenzitu vzrušení. Může být intenzivní, razantní nebo také jemný, něžný a láskyplný. Prvním sexuálním praktikám, které se doporučují pro poznávání svého těla a těla partnera na začátku společného sexuálního života, se říká "Necking" a "Petting". Necking označuje laskání a sexuální dráždění od pasu nahoru a Petting označuje laskání a sexuální dráždění celého těla, včetně pohlavních orgánů muže a ženy. Důležité je vědět i to, že orální sex nepředstavuje riziko ztráty panenství.

Samostatnou kapitolou orálního sexu jsou pak techniky, které se dají klidně označit jako "orální milování". Mohou být také prováděny jako meditační forma tantrického orálního sexu. Tyto techniky se dají využívat i v období, kdy partneři ještě nezahájili pravidelný plnohodnotný sexuální život a žena je ještě "panna" a případně muž "panic". Jedná se o meditační formu orálního sexu, kterou můžete praktivovat nejen v úvodu sexuálního života, ale mimořádně úspěšně i po celý život. Pokud je žena panna nebo muž panic a nechtějí to "měnit", pak je potřeba i při těchto meditačních technikách věnovat mimořádnou pozornost zabránění poškození panenské blány. Jedná se však pouze o "technické panenství", nikoli o faktické... Za meditační techniky, které mohou být použity jako milostná předehra a dovedeny až k vyvrcholení, se považuje:

Později, po zahájení sexuálního života, se techniky orálního nejčastěji stávají součástí milostné předehry před pohlavním stykem. Samozřejmě se mohou používat i během pohlavního styku nebo i po pohlavním styku. Orální sex však může velmi úspěšně nahradit sexuální spojení a poskytnout orgasmus.

Orální sex však pro většinu mužů představuje jen zastávku na cestě za jeho orgasmem při souloži. Pro většinu žen však orální sex může představovat jedinou cestu k orgasmu.

Když řeknete orální sex, každý si představí nějakou jeho podobu se kterou se setkal v literatuře, na webu, v pornografii nebo o ní slyšel příhody a veselé historky mezi kamarády. Málokdo však ví, kolik podob orální sex má a kolik variant technik nebo praktik vlastně představuje. Přesto, že se může zdát, že orální sex není nic jiného, než stimulace pohlaví ústy, ve skutečnosti jde o mnohem víc.

Sex je umět, chtít a vědět. A o orálním sexu to platí především. Dokonalý orální sex je o tom vědět jak orálně stimulovat na správných místech, ve správném pořadí a ve správnou dobu.
(Paul Joannides, sexuolog, autor knih o sexu)

Provádění orálního sexu má svá pravidla a také potřebuje i optimální polohy, ve kterých bude pohodlný pro oba partnery. Nejznámější sexuální z poloh pro orální sex se nazývá poloha šedesát devět "69". Další polohy pro orální sex najdete ZDE

Proto se pokusme v jeho technikách, polohách a jemnostech udělat jasno. Podrobněji se touto tematikou zabývají články 

 

Poznámka

Panenská blána nebo též hymen je slizniční řasa, která zcela nebo částečně překrývá poševní otvor žen. Slovo hymen pochází z řeckého slova znamenající membránu nebo blánu. Protržení panenské blány se nazývá deflorace. Více v článku "O panenství a defloraci".

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje