Jste zde

Stimulace vulvy tlakem a třením o předměty

Stimulace vulvy tlakem a třením o předměty

Hlavní téma: "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření".
Pokračování článku: "Masturbace třením vulvy o předměty nebo tělo".

Většina dívek a žen při tření vulvy a stimulaci klitorisu využívá zkušenosti, které získaly v období dětství a dospívání. Dívky při různých příležitostech a situacích postupně zjišťují, jaké doteky a podněty jsou jim příjemné a přirozeně se učí, jak pomocí tření vulvy a tlaků na poštěváček masturbovat. Často na dívky první překvapení čeká v okamžiku, když sednou na plyšovou hračku, případně sevřou hračku nebo polštář mezi nohama.
 

 • Pokud se žena rozhodne techniku tření vulvy o předměty vyzkoušet, pak může začít například s vlastní rukou sevřenou v pěst. Je to "nenápadné" a nic moc k tomu nepotřebujete... Vložte ruku nebo ruce mezi stehna a rukou sevřenou v pěst začne tlačit na vulvu a přitom svírejte stehna k sobě. Pěstí můžete lehce pohybovat a měnit tlaky na vulvu a klitoris krytý stydkými pysky a klitoridální kapucí. Pravděpodobně to bude příjemné a případně i zklidňující, uvolňující a postupně i vzrušující. Pohybem ruky nebo pěsti může dosáhnout tlaku a potřebného tření. Brzy zjistíte, jaký pohyb, rychlost a přítlak přispívá k nárůstu vzrušení nebo je příjemný. Tato technika může zahrnovat i jemné houpání tělem nebo intenzivní tlačení pěsti nebo prstu na oblast klitorisu. Technika poskytuje velký prostor pro experimentování, není náročná ani nebezpečná. Nemusíte při ní spěchat, není kam... Techniku si žena může vyzkoušet jak ve spodním prádle (ideální jsou jemné bavlněné kalhotky), tak také bez něj přímo na volném těle.
   
 • Některým ženám vyhovuje technika, při které silně tlačí stehna k sobě, případně si při tom vloží nějaký měkký předmět na vulvu a stiskem stehen jej pevně přitlačí na přirození a do oblasti třísel. Vzniká tak silné napětí a tlak v oblasti stehen a vulvy který se přenáší i na poštěváček. Bývá to příjemné, vzrušující a za pomoci tohoto opakovaného siného stisku je možné napětí vystupňovat až k orgasmu. Tato technika může být řešením pro ženy, kterým se nedaří dosáhnou orgasmu jiným způsobem.
   
 • Pokud však žena najde i jiné formy tření vulvy a naučí se dosahovat orgasmu i při jiných variantách této praktiky, bude to pro ni výhodnější. Silný stisk stehen k sobě pro vyvolání vzrušení totiž není příliš vhodný pro navozování vzrušení během partnerského sexu. Pokud muž o ženině potřebě neví, může nabýt dojmu, že se žena brání jeho dotekům v oblasti vulvy a to jej může silně traumatizovat. Pokud žena stisk stehen pro navození vzrušení nutně potřebuje, pak by o tom partnerovi rozhodně měla říct a vysvětlit mu, co jí tato technika přináší a že nijak nesouvisí s bráněním jeho dotyku v oblasti genitálií.
   
 • Další formou tření vulvy o předměty, které ženy při masturbaci používají, je tření a přítlak vulvy navozený o tvrdé předměty, jako například
  • o horní hranu zábradlí
  • o spojovací tyč na pánském kole
  • o zaoblené rohy stolu
  • o okraj vany
  • o zaoblenou zranu pračky nebo sušičky prádla
  • o židle
  • o tyče a trubky a další oblé předměty...
  • a mnoho dalších předmětů na které je možné si sednout, případně se o ně vulvou opřít
    
 • Nejčastěji je však pro navození vzrušení nebo příjemných pocitů při tření vulvy o předměty využívaný polstrovaný nábytek a plyšové hračky jako jsou
  • opěradla křesla nebo židle
  • okraje nebo rohy matrace postele
  • pevnější plyšové hračky
    
 •  Orgasmus může žena prožít také při jízdě na koni nebo na kole...
   
 • Zdrojem vzrušení a dokonce i vyvrcholení mohou být i těsné džíny nebo "zaříznuté" kalhotky nebo silonky... O tom, co všechno se může stát, se můžete dočíst v článku "Orgasmus se dá zažít úplně nečekaně".
   
 • Další možností je silné sevření vibrátoru mezi stehny. Vibrátor není zasunut v vagíně, ale žena ho pevně tiskne mezi stehna tak, aby se dotýkal i stydkých pysků a přes klitoridální kapuci tlačil na klitoris. Některé ženy upřednostňují umístění vibrátoru do malého polštářku, který smotají ve válec jehož jádrem je vibrátor. Ten pak své vibrace tlumeně a jemně přenáší přes polštář na tělo a pohlaví. Výsledný dojem je umocněn vibracemi a pocitem z většího a měkčího předmětu, který je svírán mezi stehny a o který se dá i lépe třít. Při pohybu pánví se mění také přítlak na polštář (s vibrátorem) a tak se mění i intenzita přenášených vibrací. Techniky tření o předměty a svírání předmětů mezi stehny většina žen kombinuje podle svých potřeb a časem si najde přesně tu kombinaci pohybů a ten nejlepší předmět... Proto nemá smysl zvažovat co je lepší nebo vhodnější. Každá žena, která tyto techniky vyhledává, si sama najde přesně to, co potřebuje ...

Forma masturbace třením vulvy o předměty se určitě bude v průběhu ženina života vyvíjet a se získanými zkušenostmi zdokonalovat. Sexuální představy, touhy a fantazie přirozeně zvyšují úroveň touhy, vzrušení a následně i prožitek z vyvrcholení. Nejdůležitější je nespěchat, mít dostatek času a nemít přehnaná očekávání. Neexistuje žádný dobrý nebo špatný způsob, jak tuto praktiku dělat, nemusíte mít žádnou představu ani cíl. Úplně bude stačit, že se při tom, co děláte, budete cítit dobře. Zkoušejte a brzy zjistíte, co je vám příjemné.


Mezi další formy stimulace vulvy a klitorisu tlakem a třením můžeme započítat také techniky:


 

Pro pochopení významu tlaku a "sexuálního tření" v sexuálním životě ženy, je vhodné znát i důvody, proč mnohé ženy vyhledávají techniky "Stimulace vulvy tlakem a třením o tělo".

Téma pokračuje článkem "Stimulace vulvy tlakem a třením o tělo".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(O)