Jste zde

Bolest při úrazu při sexu - muži

Bolest při úrazu při sexu - muži

Hlavní téma: "Bezpečný sex (lépe bezpečnější sex)".
Pokračování článku "Bolest při úrazu při sexu - ženy".

Bohužel i při milování si můžeme ublížit. Lékaři by nám o tom mohli vyprávět! Jednou z nejčastějších příčin, kvůli kterým dojde k poranění, je příliš akční sex, možná i trocha alkoholu a samozřejmě neopatrnost. Na problémech se také často podílí i nedostatečná vlhkost ženy. Je potřeba mít na paměti, že při zrušení a v jeho vrcholné fázi při orgasmus muž i žena výrazně méně vnímají jakoukoli bolest. Proto se následky divokého nebo neopatrného milování projeví až po něm a někdy až druhý den nebo i později.

Smrt při milování

Začnu hned tím nejhorším, co by se mohlo přihodit - smrtí při milostném aktu. Týká se to mužů i žen. Muži jsou na tom statisticky hůře. Na jednu stranu je to to nejkrásnější co by nás mohlo potkat - umilovat se až k smrti, ale v praxi to tak veselé není. Může nás však uklidnit, že statisticky je smrt při milování jen velmi málo pravděpodobná.

Většina úmrtí při sexu je způsobena srdeční příhodou. Obzvláště lidé s nemocným srdcem a vysokým krevním tlakem by měli být rozvážní a opatrní. Mužům se proto doporučuje milovat se výhradně a pouze se svou manželkou... :)
Ale kvůli této hrozbě se prosím nepřestávejte milovat.

Zranění nebo bolest po sexu u muže

 • Natržení uzdičky na mužském přirození - jedná se o velmi časté nepříjemné zranění.
 • Fraktura penisu - velmi vážné, ne tak časté zranění, které ohrožuje budoucí schopnost erekce.
 • Prasknutí kůže předkožky při silné erekci provázení staženou předkožkou s fimózou.
 • Zasunutí cizího předmětu do močové trubice.
 • Odření, poškrábání nebo pokousání.
 • Navléknutí cizího předmětu na penis a následné erekci.
 • Při nesprávném použití erekčního kroužku.
 • Při nesprávném použití vakuové pumpy.
 • Při nesprávném nebo nadměrném použití léků na podporu erekce.
 • Přenesení mykózy.
 • Přenesení pohlavní choroby.

Natržení uzdičky na mužském přirození

Patří asi mezi nejčastější "úrazy" mužů při sexu. Příčinou může být nedostatečná vlhkost pochvy při pohlavním styku, kdy při neopatrném zasunutí, spíše nasednutí, se v pochvě úd "zadrhne" a dojde k bolestivému natržení uzdičky, nejcitlivějšího bodu penisu. Tento úraz je je velice bolestivý a provází jej většinou silné krvácení ze ztopořeného penisu. A navíc je okamžitě po sexu! Nejlepší je v tomto případě vyhledat lékařskou pomoc. Malým lékařským operačním zákrokem se dá natržená uzdička sešít, v horším případě to může skončit až obřízkou. Po lékařském zákroku tohoto druhu se ovšem musí očekávat dlouhodobější pohlavní zdrženlivost v řádu týdnů.

Fraktura penisu

Fraktura penisu je poměrně nebezpečná nehoda. Není to žádný výmysl, ale opravdu hodně bolestivé zranění. Žádná "Penisová kost" neexistuje, penis samozřejmě žádnou kost neobsahuje. Neobsahuje ani žádnou chrupavku nebo podobný pevný útvar. Z toho vyplývá, že se nemůže "zlomit" v takové podobě, jakou si umíme představit. Název "zlomenina penisu" pochází od pocitu a zvukového projevu tupého křupnutí při prudkém namáhání ztopořeného penisu - proto se převzal název „fraktura". Při tomto zranění dochází k poškození měkké tkáně penisu v erekci. K takové události může dojít nejčastěji při masturbaci nebo při souloži, kdy se při nešťastném pohybu nebo nárazu ztopořený úd prudce ohne a ....."zlomí". Jsou známy případy, kdy ke "zlomení penisu" došlo také při silném úderu, dokonce i při otáčení muže s penisem v erekci vleže na lůžku.

V takovém případě se nedá dělat nic jiného, než okamžitě vyhledat lékařskou pomoc a i přes choulostivost situace dlouho neváhat. Bez lékařské pomoci se prostě neobejdete. Pokud bude spoléhat na ledování a obklady, pak se vám může stát, že penis sice časem změní barvu více k normálu a postupně se zmírní i jeho otok, nemusí se však už nikdy narovnat do tvaru před úrazem, případně mohou vzniknout vážné problémy s rekcí. Co na tom změní lékařská pomoc je otázkou. Podrobněji je tento úraz popsaný v článku "Fraktura penisu - "zlomený penis"".

Nebezpečné sexuální praktiky

Mezi nebezpečné sexuální praktiky je možné zařadit všechny praktiky, které mohou přivodit zranění muže nebo ženy při milostném aktu. Bohužel lidé pod vlivem alkoholu nebo z hlouposti, někdy podléhají přestavě, že při sexu je možné všechno. Potom některé jejich aktivity mohou vést až k vážným zraněním a úrazům, které mohou skončit až smrtí.

Téma pokračuje článkem "Bolest při úrazu při sexu - ženy".

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)