Jste zde

Aby první milování ženu nebolelo

Aby první milování ženu nebolelo

Hlavní téma: "První milování".
Volné pokračování článku "O lásce a sexu".

Pro většinu žen je první milování a ztráta panenství spojená více s obavami, se strachem a bolestí, než s rozkoší. Muži pak často prožívají obavy ze selhání a strach z toho, že se ztrapní.

Často mezi chlapci šířený názor "musí to proběhnout co nejrychleji, tak aby ani nevěděla, že už to má za sebou". Toto je naprosto špatný přístup k tak závažnému a významnému okamžiku v životě ženy.

  • Muž by se měl předem dobře seznámit s anatomií ženského pohlaví a především s partnerčinými obavami z prvního milování.
  • Nejlepší je využít zkušenosti neckingem a pettingem a pokusit se dívku co nejvíce vzrušit aby měla čas zvlhnout přirozenou cestou.
  • Nejsnadněji ženu vzruší laskání na poštěváčku a poševním vchodu. Zvlhnutí podpoří i orální stimulace nebo je možné použít kvalitní lubrikant.
  • Nesnažte se do pochvy hned zavádět penis. Vhodné je začít pomocí prstů opatrně pronikat nejdříve prsty. Mnohdy je potřeba rozhrnout malé pysky a pak panenskou blanku postupně šetrně rozšiřovat. Je třeba být něžný a jemný a samotné proniknutí spojovat se láskyplnými slovy a projevy.
  • Teprve potom se snažte zavádět penis. Při zavádění penisu případně rozhrňte malé pysky aby nepřekážely v průniku, nebo nebyly zatlačeny dovnitř pochvy.
  • Při pohlavním styku pro ženu vhodná "Misionářské poloha", ve které může žena pokrčit nohy v kolenou. Při pomalém zasouvání údu pak dochází k postupnému rozšiřování otvoru v panenské bláně a nedochází tak přímo k jejímu protržení. Při jemném a ohleduplném průniku je bolest minimální, případně žádná.
  • Vhodná je i poloha "Na koníčka", při které si žena sama může regulovat nasednutí a pohyby podle sebe a docílit co nejmenší bolestivosti.
  • Více o polohách vhodných pro defloraci a první milování najdete ZDE.

Největší obavou chlapců je strach z neúspěchu, který způsobuje neschopnost udržet dostatečnou erekci. Někteří chlapci se cítí nejistí z důvodu, že neví co a jak mají dělat. Není žádný důvod se za tato obavy stydět. Trpělivostí a navozením atmosféry důvěry se tyto obavy podaří překonat. Další častou obavou je strach z případné předčasné ejakulace, která zkrátí pohlavní styk a žena pak nedosáhne orgasmu. Nemějte obavy. Jen jedna třetina žen při prvním milování prožije orgasmus. Je to první milování a tak o nic nejde, podaří se to při těch dalších. Můžete také ženu stimulovat orálně a tam bude daleko větší šance, že se podaří orgasmu dosáhnout už při vašem prvním milování.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)