Jste zde

Sexuální polohy vhodné pro první milování

Sexuální polohy vhodné pro první milování

Pro první milování se doporučuje sexuální poloha "Na koníčka" nebo "Misionářská poloha". Pokud při zavádění penisu něco bolí, na vině je většinou malé uvolnění nebo nedostatečná vlhkost v pochvě. Vždy je lepší dostatečně dlouho prodloužit milostnou předehru nebo použít lubrikant. Pokud má žena pocit že při pronikání „překážejí“ malé stydké pysky a penis nejde zasunout mezi ně, ale tlačí do nich, pak většinou stačí uvolnit je prsty. Této úlohy se může ujmout žena nebo i muž.

Deflorace se není nutné bát

Často mezi chlapci šířený názor "musí to proběhnout co nejrychleji, tak aby žena ani nevěděla, že už to má za sebou". Toto je naprosto špatný přístup k tak závažnému a významnému okamžiku v životě ženy.

Není nutné spěchat za každou cenu. Rozhodně není vhodné si cestu pro penis protlačit násilím. Když nebudete spěchat, budete postupovat pomalu a ohleduplně, po chvíli přejíždění mezi pysky si penis najde tu správnou cestu mezi pysky sám.

Každý z nás je jiný. V páru jde především o ohleduplnost a pochopení. Vše se dá naučit a tak se nebojte pomalu hledat, co se Vám líbí. Nic vám neuteče, zato přehnaný spěch může být na škodu.

Hodně záleží na anatomii pohlavních orgánů muže i ženy. Některé polohy jsou vhodné pro úzké, jiné pro široké vagíny a samozřejmě také pro tenké či tlusté, pro dlouhé nebo krátké penisy. U ženy záleží také na tom, které části genitálií má nejcitlivější, kde je nejvíc vzrušivá. U muže pro vzrušování ženy záleží i na tom, jak zahnutý má penis a zda jím dráždí ta nejcitlivější místa.

(AK)(Z)