Jste zde

Masáž joni vkleče

Masáž joni vkleče

Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".
Technika patří mezi techniky "Tantrické masáže joni".

Masáž joni vkleče může být zajímavým zpestřením milostné předehry, ale také může být pojata jako masáž s cílem navození vzrušení nebo dosažení vyvrcholení v ne zrovna běžné masážní poloze. V každém případě se bude jednat o masáž se stimulaci pohlaví, která bude nezvyklá pro oba partnery.

Protože se jedná o masáž málo známou ale velmi příjemnou, popíši ji podrobněji. Občas se využívá jako netradiční tantrická masáž i při profesionální tantrické masáži. Profesionální masáž může provádět jak muž (masér) tak také žena (masérka). Nejvíce ji však využijete při partnerské masáži kterou může provádět muž nebo i žena.

Pro ženu může být velmi vzrušující už proto, že ví, že se muži hodně "odkrývá" a že dovoluje nejen nezvyklé pohledy na zadeček, konečník a pohlaví, ale také proto, že mu "nemůže zakázat" doteky na těchto místech. Pro muže (maséra nebo ženu (masérku) je to poloha podobně vzrušující jako soulož zezadu, kdy se mu nabízí pohled na partie, které jsou většinou jeho zraku skrývány. Už možnost, že se může ženy dotýkat "zezadu", hladit jí nejen pohlaví, ale také zadeček, hráz a konečník, je pro naprostou většinu mužů nevšedním a silně vzrušujícím zážitkem.

Masáž vkleče se dá provádět na masážním stole, ale většina mužů ji zvládne i na masážní podložce. Místo masážní podložky můžete využít i postel, jen pamatujte na to, že masážní olej může kapat a nechtěně potřísnit povlečení. Na masážním stole je masáž pro maséra samozřejmě pohodlnější protože při ní stojí. Na masážní podložce při ní klečí i masér, což někteří, kteří mají problém s koleny nebo stabilitou těla, nemusí zvládat.

Jak se masáž provádí?

Budeme potřebovat polštářek na který žena položí hlavu. Vhodnější bude polštářek větších rozměrů. Pokud se rozhodnete masáž provádět na posteli, pak doporučuji použít podložky pro inkontinenci, které se vyrábějí v různých velikostech a jsou nepropustné i pro olej. Dále budeme potřebovat ohřívadlo na olej a samozřejmě kvalitní přírodní olej, nejlépe olej základní, bez jakýchkoli esenciálních "vylepšení". Olej je vhodný takový, který neobsahuje mnoho solí a tříslovin, tedy olej který není určená pro studenou kuchyni. Jako pro všechny masáže platí, že vytvořením "posvátného prostoru" pro masáž určitě nic nepokazíte.

Popíšeme si masáž na masážním stole. Varianta na masážní podložce je velmi podobná, jen u ní budou klečet oba partneři.

Žena si klekne na masážní stůl a pohodlně se hrudí položí na polštář. Ruce si v tomto případě položí dopředu okolo polštáře. Zadeček vystrčí směrem vzhůru a kolena dá od sebe. Už zaujetí takovéto polohy je pro ženu vzrušující a často se stává, že vzrušení vnímá aniž by se jí muž dotkl.

Není kam spěchat. Na to by měl masér pomyslet ještě dříve, než se ženy vůbec dotkne. Když se žena pohodlně uloží, bude její očekávání příjemných okamžiků gradovat. Masér zlehka položí své ruce na záda ženy, levou na oblast srdce a pravou na křížovou oblast.

Masáž začíná jemným hlazením zad, křížové oblasti zad a zadečku. Olej zatím nepoužívejte, až ho použijete, bude to těsně před zahájením masáže. Zatím pouze hladíte a něžně se ženy dotýkáte. Mezitím se masážní olej ohřeje tak, že bude příjemně teplý. S teplotou oleje to rozhodně nepřehánějte. Musí být teplý, ne však horký!!!

Po části věnované úvodnímu hlazení se připravte na "polévání" teplým olejem. Vzhledem k tomu, že se nejedná o "klasickou" masáž, ale o masáž zaměřenou na masáž pohlaví ženy, budete olej směřovat na její zadeček, odkud zateče všude tak, kde bude potřeba. Teplý olej nenalévejte přímo z misky, kde se ohříval, ale nabírejte ho na prsty a naplňte jím svou dlaň. Tím zaručíte, že olej nebude příliš horký masírovanou ženu nespálí.

Teplý olej nechte skapávat na hýždě tak, aby nedocházelo ke kontaktu ruky s kůží. Nesnažte se o to, aby kapky oleje dopadaly na konečník. Ideální je vytvořit maličký proud teplého oleje, tehdy bude účinek nejsilnější. Olej z hýždí bude pomalu stékat po nohách, ale také na konečník a hráz. Pomalý pramínek teplého oleje dokáže ženu nesmírně snadno vzrušit. Jednak je to příjemné, ale také vzrušující. Mnohdy na takovouto stimulaci začne reagovat a začne se mírně pohybovat tělem. Prostě reaguje na blaho, které jí teplý olej přináší.

Nyní odložte misku s teplým olejem a ruce pomalu položte na hýždě. Nesnažte se masírovat, ale jemně jimi hýždě hlaďte. Přitom dokonale rozetřete teplý olej, kterým jste je polévali. Tato část masáže je nesmírně intimní a proto rozhodně nespěchejte. Olej roztírejte pomalu a důkladně.

Na masáž pohlaví je ještě dost času. Nejdříve je potřeba ženu správně naladit a dostatečně vzrušit. Hlazení je tou nejpříjemnější cestou jak toho dosáhnout. Žena klečí a má kolena dále od sebe, má tedy rozevřené nohy. To, že hrudníkem pohodlně leží ne polštáři dovoluje hlazení nejen zadečku, ale také Venušina pahorku a bříška. Masér snadno dosáhne nejen na zadeček, ale také zboku na bříško, minimálně po pupek. Asi váš překvapí, že právě hlazení břicha, podbřišku a Venušina pahorku je v této poloze mimořádně příjemné a vzrušující. Je potřeba toho využít a poskytnout jí tyto příjemné pocity. Zkušení maséři kombinují kroužky rukou na bederní části zad s hlazením bříška, podbřišku a Venušina pahorku a navozují tak ženě pocity, které v žádné jiné masážní poloze nelze docílit.

Pomalu se blížíme k okamžiku, kdy začne masáž pohlaví. Není problém s ní začít, ale je vhodné ten okamžik správně načasovat. Znovu se vraťte k polévání zadečku teplým olejem. Znovu bude žena prožívat pocity které jí teplý olej navodí. Odložte misku a jemně začněte hladit hýždě. Nyní se však už nevyhýbejte hlazení konečníku ni hráze. Hlazení by mělo být velmi jemné a pomalé. Tehdy i ženy, které se jindy doteku v těchto místech stydí, "roztají" a novým pocitům se bránit nebudou. Po chvíli můžete přidat hlazené bříška, podbřišku a Venušina pahorku. V kombinaci s hlazením hýždí a konečníku je to další posun v pocitech, které žena prožívá. Masér má možnost pohyby rukou upravit tak, aby ruka na zádech začala hladit směrem od páteře dolů přes joni a ruka na bříšku jí šla zespodu "naproti"... Výsledný ohyb rukou bude z jedné strany veden přes velmi silné erotogenní zóny jakými je křížová oblast, hýždě, hráz, konečník a joni a z druhé strany přes bříško, podbřišek, Venušin pahorek a joni. Takovéto kombinace současné stimulace tolika silných erotogenních zón nejde dosáhnout v žádné jiné poloze.

Nesnažte se prsty rukou zajíždět mezi stydké pysky, na to je ještě dostatek času...

Pro pololežící, klečící ženu je zaujatá poloha pohodlná a proto není žádný důvod masáž urychlovat, naopak je možné ji pohodlně provádět pomalu a velkým citem.

Další část masáže už bude o stimulaci pohlaví

Nebudu detailně popisovat vlastní stimulaci joni. S malými úpravami danými polohou vkleče je možné použít techniky popisované v části věnované masážím joni. Pro zjednodušení jsem je shrnul v článku "Techniky používané při masáži joni vkleče". Masáž joni vkleče se v technikách zásadně neodlišuje od jiných masáží joni, například v "základní" poloze na zádech. Přesto je dost zásadně jiná. Je to dáno tím, že žena je v poloze ve které se běžně nemasíruje a také proto, že už tato poloha je pro ni silně erotická. Pokud se dokáže do pocitů ponořit a prožívá je naplno, pak i kdyby nedosáhla vyvrcholení, bude to pro ni velký erotický zážitek Po masáži si o jejích pocitech společně promluvte. ženu bude zcela jistě zajímat i to, jak masáž prožíval masér (masérka). Za své pocity se nikdy nestyďte!!! Takovýto "výměna" pocitů bude prospěšné pro Vás oba...

Následuje článek "Techniky používané při masáži joni vkleče".

 

POZNÁMKA
Vyzkoušejte všechny techniky spojené s masáží joni vkleče. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

 

Literatura a zdroje