Jste zde

Techniky používané při masáži joni vkleče

Techniky používané při masáži joni vkleče

Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".
Hlavní téma: "Masáž joni vkleče".
Technika patří mezi techniky "Tantrické masáže joni".
Využívá "Základní techniky tantrické masáže joni".

V článku "Masáž joni vkleče" jsme se zabývali netradiční masáží joni při které žena klečí. Tato masáž je jiná především v tom, že ruce maséra (masérky) mohou ženu stimulovat současně velmi silné erotogenní zóny jakými je křížová oblast, hýždě, hráz, konečník a joni a z druhé strany přes bříško, podbřišek, Venušin pahorek a joni. Takovéto kombinace současné stimulace tolika silných erotogenních zón nejde dosáhnout v žádné jiné poloze.

Pro pololežící, klečící ženu je zaujatá poloha vkleče velmi pohodlná a proto není žádný důvod masáž urychlovat, naopak je možné ji pohodlně provádět pomalu a velkým citem.

Další část masáže už bude o stimulaci pohlaví

Můžete využít obě ruce a z jedné strany stimulovat konečník, hráz a stydké pysky a z druhé strany Venušin pahorek, stydké pysky a samozřejmě klitoris. Pomalé techniky dovolí pomalejší nárůst vzrušení a kombinace stimulace "shora" a "zdola" pocity výrazně posunou k vyšším hladinám vzrušení.

Nebudu detailně popisovat vlastní stimulaci joni. S malými úpravami danými polohou vkleče je možné použít techniky přípravné části masáže.

Techniky přípravné části masáže

Jen je nutné si je upravit pro masážní polohu vkleče, což by ale někomu, kdo masáž joni prováděl v "klasické" poloze na zádech nemůže dělat problémy.

Techniky se mohou střídat, opakovat i kombinovat. Nic není neměnné. Současně můžete masáž joni kombinovat s hlazením zadečku,konečníku i hráze. Některé techniky masáže joni to ještě více umocní. Vyberte a opakujte takové techniky, které se Vám příjemně provádí a které se líbí (hlavně přijímající ženě). Nespěchejte, toto je ta nejkrásnější a nejintimnější část masáže...

Stimulační část masáže

Následuje "stimulační část masáže" ve které se provádí techniky jako jsou 

Pokračovat můžete stimulací klitorisu

Stimulace stydkých pysků, poševního vchodu a klitorisu ženě přináší vysoké vzrušení. Teprve když bude opravdu dostatečně vzrušená a přirozeně lubrikovaná, můžete přejít k penetrační části tantrické masáže joni.

Penetrační část masáže joni

Nyní se již můžete prsty pomalu a opatrně přesunout dovnitř, do joni. Nejdříve pomalu a opatrně zasuňte prostředníček. Můžete jím buď dráždit oblast bodu G nebo s ním jemně pohybovat a simulovat soulož. Měňte rychlost i tlak. Palcem současně můžete dráždit klitoris. Pokud žena není proti, můžete jí také hladit hráz nebo zadeček. Druhou rukou ženě hlaďte prsa, břicho a podbřišek.

Techniky spojené s penetrací pochvy

Techniky se mohou střídat, opakovat i kombinovat. Nezapomínejte na hlazení zadečku, konečníku a hráze. Jednak odvádí pozornost a je velmi příjemné, ale také rozvádí vzrušení do pánevního dna.

Nic není neměnné. Vyberte a opakujte takové techniky, které se Vám příjemně provádí a které se líbí (hlavně přijímající ženě). Soustřeďte se především na techniky při kterých dochází k současné stimulaci oblasti oblast bodu G uvnitř pochvy a klitorisu. Dochází ke sčítání podnětů vzrušení které mohou navodit orgasmus vaginální nebo klitoridální. Nejčastěji se pak podaří vzrušení vystupňovat společně, žena tedy prožije orgasmus kombinovaný orgasmus vaginálně-klitoridální.

Techniky opakujte tak dlouho, dokud žena neprožije vyvrcholení nebo dokud je jí masáž příjemná (pokud jste se rozhodli masáž zakončit bez vyvrcholení).

Většina žen však jako závěr masáže orgasmus uvítá. Pokud vyvrcholení nastane v průběhu penetrační části masáže, bude to nejspíš v souvislosti s vysokým vzrušení, které techniky stimulace navodily. Orgasmus pak může být naprosto spontánní. Cílenou stimulací, především klitorisu nebo oblasti bodu G, v kombinaci se stimulací hráze, se však dá orgasmus navodit cíleně. Většinou už není potřeba moc velkého úsilí

Zklidňující techniky masáže joni

Na konci masáže, po fázi zklidnění, ženu něžně obejměte a poskytněte jí pocit sounáležitosti a bezpečí.

Masáž můžete zakončit závěrečným rituálem tantrických masáží. Po masáži se často dostaví hlad, žízeň nebo chuť na něco dobrého. Nebraňte se tomu... Je pravděpodobné, že po masáži budete oba unaveni. Odpočinek nebo spánek pak může být tím posledním, co ten den společně podniknete...


Masáž joni vkleče se v technikách zásadně neodlišuje od jiných masáží joni, například v "základní" poloze na zádech. Přesto je dost zásadně jiná. Je to dáno tím, že žena je v poloze ve které se běžně nemasíruje a také proto, že už tato poloha je pro ni silně erotická. Pokud se dokáže do pocitů ponořit a prožívá je naplno, pak i kdyby nedosáhla vyvrcholení, bude to pro ni velký erotický zážitek Po masáži si o jejích pocitech společně promluvte. Ženu bude zcela jistě zajímat i to, jak masáž prožíval masér (masérka). Za své pocity se nikdy nestyďte!!! Takovýto "výměna" pocitů bude prospěšné pro Vás oba...

 

POZNÁMKA
Vyzkoušejte všechny techniky spojené s masáží joni vkleče. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

 

Literatura a zdroje