Jste zde

Tantrická mistryně a orální sex

Tantrická mistryně a orální sex

Hlavní téma: "Dosažení tantrického mistrovství".
Volné pokračování článku "Tantrická mistryně".

Milovníky orálního sexu nyní možná trochu zklamu. Vrcholné techniky tantrických mistryní byly dříve a jsou i dnes spojeny především s technikou "Sumata". Znalosti ovládání technik tantrické masáže lingamu nebo ​​orálního sexu byly a jsou považované za "předpokládané"... Jinak řečeno - od ženy se očekávalo, že orální sex ráda přijímá a stejně ráda ho poskytuje. To, v čem tantrické ženy opravdu vynikaly, se týkalo především techniky "Sumata" ve spojení se souloží. V dnešní době se tomuto umění říká Karezza - pomalé milování.

Popisovat dál to, co by ženu při orální sexu - felaci povýšilo na "mistryni" proto asi nemá smysl. Orální sex byl v minulosti spíše součástí  milostné předehry. Jako hlavní cestu k dosažení uspokojení muže z něho udělala nejspíš pornografie. Nápaditá milostná předehra s orální stimulací nebo cesta jak muže vzrušit aby byl schopen jiných technik, to by odpovídalo představám o nápaditém milování. Aby tantrická mistryně muže uspokojila pomocí orálního sexu - to by snad byla i škoda. Opravdové mistrovství na poli sexu na muže čekalo až při technikách "Sumata" ve spojení se souloží.

Proto ženy, které touží po dosažení mistrovství při orálním sexu - felaci mají jedinečnou šanci své představy uplatnit při felaci formou orální "soulože". Muž, který miluje orální sex, bude za tuto snahu vděčný a jistě ji ocení nejen v okamžicích vyvrcholení...

 

Na zamyšlení

"V tantře nejde o vás, o to co si o sobě myslíte vy.
Jde o to jak vás hodnotí partner nebo partnerka, která s vámi intimní život sdílí."

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)