Jste zde

Tantrická mistryně - kontroluje své vzrušení?

Tantrická mistryně - kontroluje své vzrušení?

Hlavní téma: "Dosažení tantrického mistrovství".
Pokračování článku "Tantrická mistryně".

Zajímavou otázkou je, zda tantrická mistryně musí umět kontrolovat své vzrušení. Pokud jste se seznámil s podmínkami dosažení tantrického mistrovství pro muže, pak Vás nejspíš napadlo, že pro každou ženu, tedy i mistryni musí být velmi obtížné "vydržet" všechny ty techniky, které museli zvládat tantriční mistři. Určitě ano, ale v tantře si nikdo nemusí nic dokazovat. Tantrické mistrovství není o tom jak někomu dokazovat jak jste úžasní, dokonalí, nepřekonatelní. V tantře jde o to tomu druhému poskytnou to nejkrásnější, čeho jste schopni.

Většina lidí si "mistrovství" spojuje se souloží. V případě ženy - tantrické mistryně, však nejede o to aby muž žasl na tím, jak ho vzrušila a jakými "dokonalými" technikami ho dovedla souloží až k vyvrcholení. Techniky, které tantrické mistryně ovládají nespočívají pouze v technikách soulože. To je určitě oblast ve které jsou nedostižné právě díky dlouhodobému posilování svalstva pánevního dna a technikám jeho ovládání. Kromě toho však musí umět dokonale ovládat i tantrické masáže a orální sex.

Pokud jste se seznámili s technikami tantrické masáže lingamu, je vám jasné, že při těchto masážích žena poskytuje vzrušení muži, ale tyto techniky mají vliv na její vlastní vzrušení pouze na úrovni psychického vzrušení. Podrobněji o tom pojednává článek "Tantrická mistryně a masáž lingamu".

Podobné je to s technikami které souvisí s orálním sexem. Ty jsem podrobněji rozvedl v článku Tantrická mistryně a orální sex. Také při orálním sexu, kdy žena poskytuje vzrušení muži, tyto techniky mají vliv na její vlastní vzrušení pouze na úrovni psychického vzrušení

Jiné techniky, například Sumata, se již na vlastním vzrušení ženy plně projevují. Podrobněji jsem techniku Sumata rozvedl v článku Tantrická mistryně a technika "Sumata".

Techniky, které mají výrazný vliv na vzrušení každé ženy, tedy i tantrické mistryně, jsou techniky a cvičení, při kterých je žena ve spojení s mužem. Jako příklad uvedu Cvičení pro posílení joni - svírání lingamu.

Jak na vzrušení mistryně reaguje?

Jednoduše řečeno - jako každá jiná žena. Jediný rozdíl je snad v tom, že průběh svého vzrušení zná a umí se vzrušením pracovat. Zatímco se obecně ženám doporučuje naučit se využívat jakýkoli podnět k tomu, aby ženu co možná nejvíce vzrušit, tantrické mistryně umí pracovat nejen se zvyšováním vzrušení, ale také s jeho snižováním a udržováním. Když potřebuje, aby se její vzrušení snížilo, využije techniky které snížení umožňují. Například změní úhel vstupu penisu do pochvy tak, aby jeho kořen nedráždil klitoris. Pokud potřebuje aby její vzrušení stoupalo, využije techniky, které ji k tomu pomohou, například techniky svírání poševních svalů, tření a tlaku.

Naprostá většina žen je multiorgasmických. Tantrické mistryně pracují nejen se svým vzrušením a vzrušením muže, ale umí pracovat i s orgasmem vlastním, protože ví, že muž je "dokonale šťastný", když žena prožije vyvrcholení jako první a on hned po ní... Je to tak a právě proto je tolik mužů, kteří naprosto zoufale touží po tom, aby prožili orgasmus společně se ženou nebo těsně po ní. Když žena prožije vyvrcholení až jako druhá, je to sice krásné, ale v jejich představách to mnohdy není úplně dokonalé...

Tantrické mistrovství ženy tedy nespočívá pouze ve schopnosti muže vzrušovat technikami které jiné ženy neznají, neumí využívat nebo jsou prostě lhostejné k potřebám muže. Tantrické mistryně jdou v těchto technikách až na samotnu hranu vzrušení svého i vzrušení muže, ale přitom dokáží vzrušení muže udržovat a balancovat s ním na hraně bodu, za kterým už nastává vyvrcholení. Protože ví, že "musí" prožít své vyvrcholení jako první, musí nad vzrušením muže mít takovou kontrolu, aby muž neejakuloval dříve, než vyvrcholení dosáhne ona.

Hezky se to píše, ale v praxi je právě tato dokonalost načasování posloupnosti vyvrcholení tím, co dělá tantrickou mistryni opravdovou mistryní. Proto musí dokonale znát průběh svého vzrušení a musí být schopna s ním pracovat. Musí zvládnout muže v jeho vzrušení přibrzdit a svému vzrušení pomoci tehdy, když to chce ona, a ne když o to stojí muž. U tantrických masáží nebo orálního sexu je to snadné. Nad těmito technikami má dokonalou kontrolu. Největší problém je naučit se zvládat techniky kontaktní, tedy techniku soulože a techniku "Sumata". Nejnáročnější je klasická soulož, neboť při té se muž snaží o přirozenou dominanci a protože dominance je mu vlastní, musí ji tantrická mistryně dokázat ovládnout a převzít ji po muži. Pokud to dokáže a muže od jeho touhy po dominanci "odstaví", může pomocí svých technik práce s poševními svaly muže kontrolovat a vést jeho vzrušení tak, jak potřebuje. Proto tantrické mistryně nejčastěji preferují polohy pro dominantní ženy, tedy "polohy žena nahoře", nejčastěji polohy "Na koníčka". Poskytnou muži plejádu pocitů, které dokáží navodit svíráním a povolování poševního svalstva, třením poševního svalstva o penis až po mistrovské rotační pohyby stěny pochvy po penisu. To vše je právě výsledkem mnohaletého posilování svalstva pánevního dna a zvládnutí velmi obtížných technik jeho stahování a povolování. Některé z těchto technik jsou popsány v článku "Cvičení pro posílení joni - svírání lingamu".

Ovládání a kontrola vzrušení muže při technice "Sumata" je popsána v článku "Tantrická mistryně a technika "Sumata".". Je považovaná za mistrovskou techniku právě proto, že tantrická mistryně při ní používá techniky které muži poskytují podobné pocity jaké prožívá při Tantrické masáži lingamu pomocí rukou, orálním sexu pomocí úst a souloži, tedy při pohlavním spojení. Tato technika sice pochází z Japonska, do mistrovského povedení však byla dovedena především v Indii a v zemích, kde je Tantra domovem.

Kontroluje tantrická mistryně své vzrušení?

Ano, tantrická mistryně musí umět kontrolovat nejen své vzrušení, ale i vzrušení muže. Její dokonalost spočívá v umění dokázat milování prodloužit až za hranice běžného prožitku, udržet vzrušení muže co možná nejdéle pod bodem za kterým již nelze vyvrcholení kontrolovat a prožít vyvrcholení jako první a svým vyvrcholením spustit vyvrcholení muže... Jak jednoduché...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)