Jste zde

Pohybovat penisem v pochvě nahoru a dolů

Pohybovat penisem v pochvě nahoru a dolů

Hlavní téma: "Další způsoby penetrace při milování - Kámasútra".
Volné pokračování článku "Dosažení tantrického mistrovství".

Pomocí náhlých pohybů pohybovat penisem v pochvě nahoru a dolů. Pohyby je možné přirovnat ke skok divokého koně, který byl právě osedlaný... Jedná se vlastně o techniku při které se náhle, tak troch neplánovaně střídá intenzivní stimulace klitorisu a oblasti bodu G. Současně se takováto stimulace při souloži moc nedaří. Tato "divoká" technika takovouto stimulaci nahodile dovoluje.

Provádět se dá jen v některých sexuálních polohách, především v těch, kdy má muž kontrolu penetrace pod svou kontrolou. Podle konkretní polohy si pak představte, co se myslí tím "nahoru" a "dolů".

Jako příklad si můžeme uvést klasickou "Misionářskou polohu".

  • Pokud muž na ženu nalehne tak, aby penis směřoval "dolů", pak bude kořenem penisu intenzivně stimulovat klitoris. Jeho stimulace může být velmi intenzivní jak třením, tak také tlakem kořene penisu nejen na samotný klitoris, ale i na jeho hlubší vrstvy pod "Venušiným pahorkem" (stydkým pahorkem).
  • Pokud muž ve stejné poloze zaměří penis "nahoru", bude penisem v pochvě intenzivně stimulovaná oblast "bodu G". Klitoris však bude mimo jakoukoli stimulaci menisem.

Střádáním směru pronikání penisu "nahoru" a "dolů" v pochvě vlastně dochází k intenzivnímu střídání stimulace klitorisu a jeho hlubších vrstev a oblasti bodu G uvnitř pochvy. To je celé tajemství této taoistické techniky popsané v knize Kámasútra.

Proto se v popisu jednotlivých sexuálních poloh a jejich variant snažíme popsat i intenzitu stimulace klitorisu nebo oblasti bodu G.

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)