Jste zde

"Máčení sáčku čaje" - sexuální praktika orálního sexu

"Máčení sáčku čaje" - sexuální praktika orálního sexu

Volné pokračování článku "Orální sex".

"Máčení sáčku čaje" je slangový výraz pro sexuální aktivitu, která je prováděna v rámci sexuálního vzrušování muže. V podstatě se jedná o součást orálního sexu. Je tedy jednou z možných technik v rámci felace je stimulace šourku, varlat a hráze.

Provádí se s cílem zvyšovat sexuální vzrušení muže drážděním této poměrně málo využívané erotogenní zóny. Toto laskání bývá především součástí orálního sexu a nejčastěji se provádí jako část milostné předehry. Pokud je v rámci orálního sexu, pak může být jako součást stimulací, které vedou až k orgasmu muže. Samotné dráždění nebo laskání této erotogenní zóny muže však k orgasmu nevede.

Název "máčení sáčku čaje" tato technika získala od sexuální aktivity při které žena leží na zádech a muž nad ní klečí a má své přirození nad ženinými ústy. Polohu orálního sexu, která se označuje jako poloha 69 je pro tento způsob stimulace nejvhodnější. V rámci orálního sexu žena ústy stimuluje hráz, šourek a penis. Pokud muž vykonává pohyby při kterých šourek "spouští a zvedá" do otevřených ženiných úst, pak se této sexuální praktice říká že "máčí sáček čaje". Pohyby zvedání a spouštění šourku je možné přirovnat ke spouštění sáčku čaje do šálku s horkou vodou při louhování čaje. Odtud tedy název této praktiky.

V názvu "máčení sáčku čaje" je v podstatě jednoznačně vysvětlena technika jejího provádění. Kromě tohoto postupu však může existovat i celá řada jiných technik, kterými se dá tato podoba orálního sexu ozvláštnit.

Orální stimulace šourku a tedy i varlat, hráze a penisu bývá součástí orálního sex heterosexuálních i homosexuálních párů. Často je prováděna jako součást SM sexuálních praktik a pro vyjádření mužské dominance v heterosexuálním i homosexuálním páru. Pro některé ženy, ale i muže, kteří jsou nuceni k jejímu podstoupení však může představovat jistou formu ponížení. Ne každému musí být příjemná a to především v situaci, kdy je vyžadováno, aby tuto praktiku podstupoval.

Stimulace šourku, varlat a hráze a penisu jako součást orálního sexu

Celý mužský genitál a jeho okolí je považovaný za silnou erotogenní zónu. Orální sex se většinou představuje jako felace penisu a takto jej také většina lidí zná a provozuje. Šourek je však podobně citlivou erotogenní zónou jako samotný penis. Pocity při jeho dráždění však jsou však jiné a spíše podporují a doplňují vzrušující pocity při felaci. Samotné dráždění šourku jakýmkoli způsobem muž hodnotí jako příjemné, vzrušující, k orgasmu však nevede. Pokud je stimulace šourku zařazena do orálního sexu, pak je velice příjemnou změnou orální stimulace a tato změna pak přispívá k celkově silnějšímu dojmu z orálního sexu. Ženy, které tuto techniku používají při orálním sexu, ho tak mohou velmi snadno a nápaditě prodloužit a pocitově výrazně rozšířit.  Bližší informace naleznete v článku "Felace - stimulace šourku, varlat a hráze".

Kromě klasické polohy 69 je další vhodnou polohou pro provádění této techniky orálního sexu "Poloha 69 na sedačce"

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)