Jste zde

Felace - stimulace šourku, varlat a hráze

Felace - stimulace šourku, varlat a hráze

Hlavní téma: "Orální sex".
Volné pokračování článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže".

Rozšířenou představou je, že felace se týká především penisu. To platí pouze tehdy, když cílem je pouze navození vzrušení, které po chvíli přejde ve vyvrcholení. Ale felace není o tom muže co nejdříve dovést k vyvrcholení!!!

Celý mužský genitál a jeho okolí je považovaný za silnou erotogenní zónu. Orální sex se většinou představuje jako felace penisu a takto jej také většina lidí zná a provozuje. Šourek je však podobně citlivou erotogenní zónou jako samotný penis. Pocity při jeho dráždění však jsou však jiné a spíše podporují a doplňují vzrušující pocity při felaci. Samotné dráždění šourku jakýmkoli způsobem muž hodnotí jako příjemné, vzrušující, k orgasmu však nevede. Pokud je stimulace šourku zařazena do orálního sexu, pak je velice příjemnou změnou orální stimulace a tato změna pak přispívá k celkově silnějšímu dojmu z orálního sexu.

Ženy, které tuto techniku používají při orálním sexu, ho tak mohou velmi snadno a nápaditě prodloužit a pocitově výrazně rozšířit. Orální stimulace šourku je pro některé muže velmi příjemná, někteří muži ji však mohou považovat až za nepatřičnou. Hodně asi bude záležet na tom, jak se muž umí při orálním sexu uvolnit a kde jsou jeho meze pro přijímání vzrušujících podnětů. také hodně záleží na celkovém vzrušení poskytující ženy a přijímajícího muže a na celkové atmosféře milování. Rozhodně není nutné tuto praktiku provádět jen proto, že existuje. Její použití by spíše mělo vycházet z touhy po změně a vyzkoušení něčeho nového.

Nejedná se o klasickou "běžnou" orální techniku a tak i pro některé ženy nemusí být vyžadování provádění ze strany muže příjemné. I když je vyzkouší, nemusí je zrovna nadchnout a později vyhledávat. V páru je vždy potřeba se domluvit a snažit se rozumně vycházet navzájem vstříc. U těchto neběžných praktik je jejich zařazení do sexuálního života možná vhodné až po trochu delší známosti. Asi to nebude praktika přímo pro začátečníky s orálním sexem. Je však možné ji doporučit jako zajímavé zpestření milostné předehry nebo nepenetračního sexu.

Orální stimulace šourku a varlat může být provedena formou "máčení sáčku čaje", jak bylo popsáno dříve.

Orální stimulace šourku však může spočívat v jakékoli jiné orální stimulaci této oblasti. Mezi ně patří olizování, líbání, jemně sání, jemný stisk varlete mezi rty, lehounké kousání. Varlata obejmete v dlani opravdu snadno. Stačí, když spojte palec a ukazováček ruky kolem horního okraje šourku a máte je v dlani. Pak si s nimi už můžete hrát jak se Vám líbí. Veškeré techniky je potřeba provádět velmi jemně a při jejich orální stimulaci dávat velký pozor na zranění zuby. Lépe je využívat pouze rty a těmi napodobovat i jemné stisky a "kousání". Zuby jsou pro tuto oblast mužského pohlaví příliš nebezpečné.

Na orální stimulaci šourku a varlat může navazovat orální stimulace hráze a ta pak může přejít až v orální dráždění análu a jeho okolí. To jsou však již praktiky, které patří do oblasti análního sexu. Někdy je však obtížné hodnotit, kdy se ještě jedná o orální sex, a kdy již o orální dráždění análu. Většinou to však není potřeba řešit.

Kromě klasické polohy 69 je další vhodnou polohou pro provádění této techniky orálního sexu "Poloha 69 na sedačce"

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje