Jste zde

Historie "Bodu za milion dolarů"

Historie "Bodu za milion dolarů"

Volné pokračování článků "Metody a techniky oddalování ejakulace", "Techniky stisku penisu a jejich význam".

Čánek pokračuje jako Technika stisku "Bodu za milion dolarů"

O "bodu za milion dolarů" se traduje následující příběh.

Velmi dávno žil v Číně tantrický mistr Lu Immortal. Tento učený muž objevil na mužském těle místo, při jehož stisknutí správným tlakem bylo možné oddálit ejakulaci na tak dlouho, jak bylo potřeba. Naučil se prožívat orgasmus odděleně od ejakulace a libovolně dlouho prodlužovat spojení se ženou bez ztráty mužské životní energie qi (čti či) tak dlouho, jak chtěl. Techniku zdokonalil natolik, že byl schopen prožívat opakovaně orgasmy bez ejakulace. Uchovaná životní energie mu pak zajistila dlouhověkost. Mistr Lu Immortal před smrtí nařídil svým učedníkům, aby tajemství, která objevil a techniku, kterou zdokonalil, pozorně střežili, aby nebyla zneužita. Tito tantričtí, taoističtí mniši techniku dále používali a předávali svým nástupcům, kteří se však vždy museli zavázat, že ji nikdy neprozradí mimo jejich společenství. Legenda praví, že kolem přelomu devatenáctého a dvacátého století velice bohatý americký cestovatel, který byl na cestě v západní Číně, navštívil klášter následovníků, žáků legendárního mistra Lu Immortal. Slyšel o jejich jejich schopnostech a chtěl, aby ho naučili jejich starou techniku, která jim umožňovala naprosto jinak prožívat sexuální spojení se ženou a zajistila dlouhověkost. I on toužil mít jejich schopnosti a žít podle jejich učení.

Většina žáků mistra Lu Immortal, se kterými se setkal, jeho žádost zaskočila. Aby se ho zbavili, tak se mu snažili namluvit různé techniky, které s tantrickou tradicí neměly nic společného. Mnohdy používali mystická přirovnání a výrazy jen proto, aby svým slovům dodali vážnosti a přesvědčivosti.

Při jednom setkání s mnichy mu jeden starší mnich, prostřednictvím překladatele vyprávěl bajku o kobře. "Dokud je kobra stočená, klidná a připravená, má všechnu svou sílu a energii připravenou na útok. Ale když udeří stane se zranitelnou." Američan už měl podobných příběhů a alegorií dost a byl chováním a výsměchem mnichů značně pobouřený. V rozčílení zvolal: "Bože, existuje vůbec to místo, kde se má tlačit aby muž ovládl své vzrušení?!" Velmi starý a moudrý mnich, který seděl v rohu místnosti se zvláštně pousmál. Jeho úsměvu si Američan povšiml, obrátil se na něj a požádal ho o názor.

Starý mnich mu klidnou angličtinou odpověděl. "Ano, existuje místo na těle, které když správně stlačíte, může vám pomoci oddálit sexuální extázi na tak dlouho, jak budete chtít." Američan rozpoznal, že mnich mu to neříká jen tak, vycítil z jeho hlasu a z výrazu očí, že mu říká pravdu. Nezaváhal ani na chvíli a co nejzdvořileji a s prosbou v hlase se ho zeptal "Tak kde to prosím je ...?" Mistr odpověděl: "Řeknu vám to za milion dolarů." Američan se tomu nejdříve usmál, ale pak se podíval do jeho očí a v nich viděl, že mistr to myslí vážně. "Dobře, já za tu radu milion dolarů dám". Jak se dohodli, tak učinili. Mistr mu svěřil tajemství bodu pro oddalování ejakulace a prodlužování sexuální extáze a Američan mu věnoval milion dolarů. Mistr za tuto odměnu nechal vystavět velký buddhistický chrám, který byl na památku věnován tantrickému mistru Lu Immortalovi. Tajemství o bodu pro oddálení ejakulace a techniku jejího provedení tak poprvé v historii znal muž mimo žáky tantrického mistra Lu Immortala. Pro západní svět se tento bod stal známý jako "bod za milion dolarů". Nachází se mezi šourkem a konečníkem a prochází jím 1.čakra - Kořenová čakra - Múládhára.

 

Články s podobnou tematikou