Jste zde

Dá se na anální sex připravit?

Dá se na anální sex připravit?

Hlavní téma: "Anální sex".

V dřívějších článcích o análním sexu jsme si vysvětlili, že anální sex je tak trochu jiným sexuálním aktem, na který je potřeba se náležitě připravit. Příprava na anální sex má více rovin. Nyní se pokusíme rozebrat, jak by se měli lidé, kteří o této praktice uvažují, na anální sex připravit, aby pro ně byl příjemnou zkušeností a nezpůsobil nějaké vedlejší problémy ve vztahu.

Fáze přípravy na anální sex

 

Po důkladném vyprázdnění použití klystýru by vždy měla následovat řádná očista celého těla. Osobní hygiena a hygiena zaměřená na anální techniky (Anální sex a hygiena) je základem toho, aby se partneři nemuseli obávat, že se "něco" přihodí nebo že tělo nebude pro milování dostatečně čisté. K mytí pohlaví a análu je lépe používat speciální sprchové gely, které mají Ph vhodné na hygienu intimních míst. Některé, především ty, které jsou pro ošetřování intimních míst přímo určené, obsahují i antibakteriální složky.

Ten, kdo bude anální sex nebo anální masáž provádět se na ni musí také připravit s ohledem na to, aby svými prsty nebo nehty muže nebo ženu neporanil. Především žena by si měla ostříhat a zapilovat nehty a pokud má nehty nalepovací, pak by je měla sejmout. Mohly by se při stimulaci uvolnit a zůstat muži v konečníku a následně mu způsobit mu problémy. Ruce samozřejmě musí být čisté. Pro anální sex pomocí prstů nebo pro stimulaci prostaty je vždy vhodné použít chirurgické rukavice nebo návleky na prsty.

Na článku se pracuje a bude se ještě rozšiřovat. Nefunkční odkazy jsou odkazy na články, které jsou před schválením.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: