Jste zde

Sexuální poloha skupinového sexu "469"

Sexuální poloha skupinového sexu "469"

Pokračování článků "Skupinový sex" a "Sexuální polohy pro sex ve čtveřici a "výměnu manželek"".

Jedná se o polohu pro současný orální a penetrační sex čtyř osob současně. Pokud se jedná o složení čtveřice (MFFM), pak je pravděpodobné, že orální sex v "poloze 69" spolu budou mít obě ženy a muži budou ženy penetrovat "zezadu". U ženy, která je v "poloze 69" nahoře, je to pro muže celkem snadné. Penetrace ženy dole druhým mužem je však složitější. Žena orálně stimulující dolní partnerku se občas musí hlavou odklonit od pohlaví partnerky, aby muži umožnila její penetraci. Dolní žena v "poloze 69" pak může přijímat jak orální stimulaci, tak také stimulaci penetrační. 

Horní partnerka také může kombinovat orální sex dolní partnerky s orální stimulací - felací muže. Pro horní ženu je to však docela náročné. Musí zvládat své pocity při penetraci od muže, který je za ní a přitom orálně stimulovat ženu pod ní, případně střídavě i druhého muže.

Už z popisu celé "akce" je zřejmé, že to nebude "žádná sranda"...

Už jen zaujmout takovouto sexuální polohu vyžaduje určitou vzájemnou koordinaci všech čtyř lidí. Jedná se o "klasickou" pornografickou polohu, ve které se sice dá prožít mnoho vzrušujících pocitu, ale v okamžiku, kdy jeden z mužů dosáhne vyvrcholení se celá koncepce tak trochu hroutí...

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)