Jste zde

Sex na veřejnosti

Sex na veřejnosti

Snad asi každého někdy napadla myšlenka vyzkoušet sex někde mimo běžná místa, kde se obvykle praktikuje. Určitě je to myšlenka lákavá, sexy a dost dost bláznivá na to, aby stála za realizaci. Sex "na veřejnosti" nebo spíše "na veřejných místech", patří mezi erotické fantazie mužů a žen a to překvapivě mezi ty hodně vzrušující... Určitě nejste první a jediní, které to napadlo. Ne každý to ale vyzkoušel přímo v praxi...

Jaké jsou motivy pro "zakázaný sex na veřejnosti"?

Mnohdy se ani nemusí jednat přímo o sex. Pro to, aby jste se dostali do problémů se zákonem nebo svým okolím často stačí "pouhé" obnažování nebo sexuální aktivity spojené s milostnou předehrou. Proto je opravdu vhodné dobře zvážit, zda to, co od sexu nebo sexuálních aktivit na veřejnosti očekáváte, bude stát za případné problémy, ostudu nebo pokuty.

 • Nejsou běžné vhodné prostory

Asi nejčastějším důvodem pro sex mimo soukromí je pro mnoho, především mladých párů to, že prostě nemají kam za milováním jít. Tato skupina milenců má opravdu "důvod hodný zvláštního zřetele" (polehčující okolnost v případě dopadení....). Tento problém často řeší především studenti, kteří nemají na kolejích nebo internátech dostatek soukromí a nechtějí se dostat do nepříjemných situací přistižení spolubydlícími nebo přáteli nebo prostě jen nemají kam jít. Touha po milování je veliká, legální prostory žádné. Zvuky sexuální aktivity se dokáží ve společných ubytovacích zařízeních neskutečně rychle dostat k nesprávným uším a tak je na místě řešení setkání někde venku nebo v přírodě. Pokud je tedy důvodem silná sexuální touha, pak když už to nejde jinak, může být sex na veřejném nebo odlehlejším místě a bez plánovaného obecenstva, celkem přijatelný.

 • Touha po změně

Mnohdy lidé chtějí zažít něco nového, co naruší monotónnost každodenního života a sexu. Změna místa pro sex je nejen odvážná, ale vnáší do sexuálního vztahu i něco nového na co pak dá navázat při běžném milování. Tito lidé si však vybírají spíše místa v relativním soukromí s romantickým výhledem nebo nádherné přírodě. Diváky nepotřebují, stačí si sami a prožívají atmosféru výjimečného prostředí pro svoje milování. Tato forma sexu na veřejnosti je neškodná a nikoho neurazí, ani kdyby se stal náhodným divákem.

 • Sex na veřejnosti jako zakázané ovoce

Poměrně hodně lidí však sní o nějaké formě sexu na veřejnosti, ať už je ostatní lidé vidí nebo ne. Prostory mají, převládajícím motivem však je vyzkoušet něco nového, případně zakázaného. U lidí kteří chtějí při sexu být viděni může být motivem nějaká forma exhibicionismu, která je vede k tomu, aby byli viděni. Už jen toto pomyšlení, že budou viděni při sexuální aktivitě, pro ně může být silný vzrušující pocit. Také vize realizace něčeho zakázaného bývá v jejich představách zrušující a sexy. Zase až tak moc neriskují a pokud své sexuální představy nebudou realizovat přímo před policejní služebnou, je zde naděje, že vše stihnou dříve, než je někdo oznámí.

Není nutné to obhajovat a dávat za příklad, ale na druhé straně to může být docela adrenalínové dobrodružství, které okoření váš sexuální život. Lidé kteří to zkusili pak mají pocit že žijí naplno a užívají si své odvahy a určité perverzní smyslnosti bez omezení. Vždy si ale musíte být vědomi případných následků a musíte je pak umět i přijmout.

 • Potřeba chlubit se a "být zajímavý"

Mnohé lidi vzrušuje představa milování se na známém místě, atrakci, obecně uznávaném místě, kde se sex určitě nepředpokládá. Tito sběratelé zážitků pak sbírají místa, kde se milovali, jako jiný sbírá poštovní známky. Někdy se dokonce i fotografují a případně i natáčejí, aby měli doklad o tom, že tam skutečně byli a že se zde opravdu milovali. Sbírka zajímavých a atraktivních míst v nich následně probouzí pocit výjimečnosti a nezapomínají se o své zážitky dělit s přáteli nebo podobně založenými lidmi. Tato forma sexuální aktivity na určitém veřejném nebo známém místě je hodně mimo běžné normy slušného chování. Většinou se jedná o některou formu sexuální úchylky a jednou takovýto sex nevyjde. Postihy za sex na veřejnosti jsou nepříjemné a ostuda vydrží na dlouhou dobu.

 • Sex na veřejnosti jako podnět sexuálního vzrušení

Nezapomínejme na to, že mnozí lidé mohou mít trochu jinou potřebu podnětů sexuálního vzrušení. Jedním z důvodů, proč sex na veřejnosti vyhledávají, pak může být jejich touha být při sexu viděn nebo vidět jak jejich sexuální hrátky působí na lidi. Sex na veřejnosti je pro ně velmi silná sexuální fantazie která jim přináší nejen sexuální vzrušení, ale také často i sexuální uspokojení. Variant jak toho dosáhnout je samozřejmě více. Někteří touží po tom být viděni, jiné vzrušují reakce lidí, kteří sexuální akt náhodně uvidí nebo přímo sledují. Další vzrušuje to, že se mohou "pochlubit" partnerkou nebo partnerem v nezvyklé situaci a řadu takto postižených lidí vzrušuje, že mohou nabídnout sami sebe pohledům lidí v situaci, kdy souloží nebo jsou svlečeni. Za "potřebou sexu na veřejnosti" nakonec může stát celá řada sexuálních odchylek a možná i perverzních tužeb. Erotická představa, že vy a partner nebo partnerka máte sex na veřejnosti nebo představa nebo že by vás při něm mohl někdo jiný vidět, je pro mnohé natolik vzrušující, že se rozhodnou ji zrealizovat. Riskují tím ovšem pravděpodobný konflikt se zákonem a možná (podle způsobu realizace sexu nebo sexuální aktivity) i újmu na zdraví od kolemjdoucích...

 • Sexuální rebel nebo rebelka

Motivem je pobuřovat ostatní lidi. Dokazovat sobě i jiným, že si můžete dovolit cokoli a že na vás nikdo nemá. Cílem je být středem pozornosti a ukojit svoji potřebu ukázat, že pro vás společenské konvence nic neznamenají. Tito lidé tak vlastně nutí ostatní, aby se jimi zabývali a sledovali je při sexu. Motivem tedy může být snaha vzbouřit se proti systému a dokázat si že jste volní a svobodní ve všem co děláte. Opět se jedná spíše o úchylku, která by zasloužila pozornost ze specialistů z oboru psychiatrie a sexuologie.

 • Sex v opilosti a pod vlivem drog

Jsou případy, kdy hledat nějaký ospravedlnitelný důvod pro sex na veřejných místech prostě nenajdete... U sexu v opilosti nebo pod vlivem drog celkem není co vysvětlovat. Jedná se většinou o lidi, kteří nezvládají následky alkoholu nebo drog, který odbrzdil jejich pud sebezáchovy a nechal vygradovat nejnižší pudy až do formy sexu bez jakýchkoli zábran. Tito lidé jsou pod vlivem alkoholu a drog schopni spáchat i mnohem závažnější trestné činy než je jen sex na veřejnosti.

 • Sex ve třech, čtyřech, skupinový sex

Nezapomínejme na skupinový sex. Nemusí se odehrávat zrovna na klasických veřejných místech, ale zamysleme se nad tím, zda sex před přáteli, případně před jiným párem nebo na párty není motivovaný podobnými důvody, pro které lidé souloží například na pláži nebo v parku... Možná je to pro ně podobně vzrušující, jen více "intimní" a bez rizika postihu ze strany zákona ...

Na co nesmíte nikdy zapomenout!!!

Pokud se je sex na veřejnosti pro vás a vašeho partnera nebo partnerku vzrušující, erotický nebo vám jen přináší radost, pak si pamatujte, že to tak vnímáte právě jen vy dva. Vaše jednání a chování však nesmí poškozovat nikoho jiného a také ho nesmí urazit nebo zhnusit. To, co je pro vás zábava nemusí být tak legrační pro babičku s vnoučaty nebo pro ředitele školy, před kterou své představy o volné lásce realizujete. Někoho vaše chování může opravdu urazit nebo pobouřit a to mnohdy i v případě, že by byl jinak tolerantní. Vždy záleží nejen na tom, co děláte, ale jak to prezentujete a hlavně kde ..... Než se pro takovouto činnost rozhodnete, je lépe se dobře rozmyslet a raději ve svých představách zvolnit. Také nezapomínejte na to, že dnes má mobilní telefon s fotoaparátem a videozáznamem skoro každý a pokud se na své sexuální představení nechcete podívat ve zprávách nebo na policejní služebně, raději se stáhněte z veřejných prostor, kde je pro váš případný postih docela vážný důvod. On i takový sex v přírodě může být vynikající zkušeností.

Nenaplněná očekávání

Sex na veřejnosti nebo v přírodě je zcela jistě velice lákavý a mnoho lidí si ho kultivuje ve svých představách. Realita však od představ může být někdy hodně odlišná. V každém případě to může být adrenalin. Musíte však počítat s jistou mírou nepohodlí, která lidem odchovaným ve městě může činit potíže. Jistý strach z přistižení je pro mnohé páry vzrušující. Pokud to bude zbloudilý turista, celkem o nic nejde. Rád se podívá a bude mít možná z výletu nevšední zážitek. V lese je dobré sledovat, zda se na Vás nezaměřil myslivec. Lehce si vás může splést se zvěří a následky mohou být pro všechny velmi nepříjemné... Milovat se v parku na lavičce je možné, jen by to nemusela být zrovna lavička někde na náměstí, kde každou chvíli někdo projde kolem.

Ve volné přírodě, v rybníku nebo v řece pak zase hrozí infekce. Obavy z dravých ryb muži mít asi nemusí a kapr není nebezpečný - ten žužlá... Jak se to dělá v autě jasně ukázali ve filmu o básnících. Nejlépe je to přes přední blatník. V autě prostě počítejte s tím, že to bude mnohem méně pohodlné. Pokud je to možné, vyberte si dodávku... také je nutné vzít do úvahy, že v přírodě i někde venku budete mít podstatně ztíženu intimní hygienu a tak se možná vy nebo partner nebo partnerka bude zdráhat vyzkoušet například orální sex nebo ještě intimnější sexuální praktiky. Když však o úskalích dopředu víte, můžete se na ně připravit. Kdo to nevyzkoušel, jako by nebyl...

Nejoblíbenější místa pro sex na veřejnosti

Trochu si je rozdělme podle možností a příležitosti:

 • Práce - kanceláře, zasedací místnosti, kuchyňky, terasy ...
 • Domov - balkóny, terasy, střešní balkony, výtah, chodba v domě, sklepní prostory ...
 • Relaxace - relaxační centra, vířivky, sauny, pláže, bazény, šatny ...
 • Příroda - turistické stezky, lesy, louky, u rybníka, u přehrady, u řeky, u moře, parky, arboreta, na výstavišti Flóra ...
 • Voda - koupaliště, jezera, řeky, rybníky, moře (sex se odehrává ve vodě)
 • Speciální prostory - kluby, swingers kluby, erotická zařízení, soukromé párty, striptýzové bary ...
 • Veřejná zařízení - knihovny, kina, autobusové nebo vlakové čekárny, altánky ve veřejných parcích, lavičky v parku, čajovny, diskotéky, kluby, parkoviště (v autě i mimo auto), společné koupelny, WC ...
 • Auto, nejlépe půjčené ...

Na co si dát pozor:

 • Obecně - na to, aby vás někdo nepřistihl, nenatočil nebo nevyfotil, na bezpečnostní systémy a hlídací kamery.
 • V práci - na kolegy, zabezpečovací zařízení, kamerový systém.
 • V přírodě - na mravence, klíšťata a hmyz, na zanesení infekce, na myslivce.
 • Na pláži - na hlídače, písek, spálený zadek od slunce, na zanesení infekce.
 • Veřejná zařízení - na ostatní návštěvníky, záznamová zařízení.
 • Na "úchyly", kteří rádi sledují ty, kteří mají rádi sex na veřejnosti...

 

Poznámka:

V některých zemích je sex na veřejnosti trestným činem. V případě přistižení Vám zcela jistě nepomůže ani argumentace, že jinde to děláte běžně a nikomu to nevadí. Především v zahraničí je potřeba znát zákony země ve které se nacházíte. Mohlo by se Vám stát, že zbytek dovolené prožijete ve vězení a navíc odjedete domů s tučnou pokutou.

Pokud si myslíte, že u nás v České republice je tomu jinak, pak doporučuji seznámit se alespoň s některými paragrafy u nás platných zákonů. V České republice se tím dopustíte milováním na veřejnosti nebo příliš velkou intimní sexuální aktivitou dopouštíte přestupku proti veřejnému pořádku. Svou aktivitou naplňujete podstatu "veřejného pohoršení". Za tento "čin" vám hrozí od Policie České republiky pokuta až 5000 Kč projednávaná v v přestupkovém řízen, tedy celkem veřejně... Pokud by sexuální aktivita byla prováděna na zvláště nevhodném místě nebo před dětmi, pak není vyloučené, že vaše jednání nebude kvalifikované jako trestný čin výtržnictví. To je již vyšší kvalifikace než přestupek a vaše aktivita může být, u vyšší společenské nebezpečnosti činu, potrestána až trestem odnětí svobody až na dva roky.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)