Jste zde

"Poloha 69" "Na boku" - pro orální sex

"Poloha 69" "Na boku" - pro orální sex

Hlavní téma: "Sexuální polohy".
Pokračování tématu: "Anální sex" a "Anilingus - orálně anální stimulace"
Rozšiřuje článek "Polohy pro orální sex nebo orální milování".

Orální sex v poloze "Na boku" je vhodný jak pro Felaci (uspokojování muže ústy), Cunnilingus (uspokojování ženy ústy), ale také pro orálně anální - anilingus (rimming). Orální stimulaci můžete provádět současně nebo může být využita pouze pro ženu nebo pouze pro muže.

Poloha 69 "Na boku" a felace (uspokojování muže)

Jedná se o polohu pohodlnou jak pro muže, tak hlavně pro ženu, která mu felaci poskytuje. Někdo této poloze felace z legrace říká "poloha pro unavené ženy". Zaujmout tuto polohu orálního sexu je možné ze vzájemného objetí, kdy muž i žena leží na boku a líbají se a hladí. Stačí, aby se žena posunula dolů k mužovu penisu a může začít s jeho orální stimulací.

Pohodlnější pro oba bude, když muž pokrčí horní nohu a umožní tak ženě snadnější přístup k penisu, šourku i do třísel. Žena může hladit muži nohy, vnitřní strany stehen i šourek. Přístup má i ke hlazení hýždí, což některé muže v kombinaci s felací nesmírně vzrušuje. Poloha je pro ženu relativně pohodlná. Pokud si navíc podloží z boku hlavu polštářkem, pak je pro ni orální stimulace pohodlná a minimálně namáhavá. Umožňuje dlouhou a vynalézavou orální stimulaci mužova penisu, kdy muž i žena mohou relaxovat a přitom prožívat příjemné chvíle. Orální stimulace se dá snadno a úspěšně kombinovat i se stimulací rukou.

  • Poloha je pohodlná a vhodná i pro lidi se zdravotními problémy.
  • Zvláště ženy, které mají problém s krční páteří mohou v této poloze zůstat bez obtíží delší dobu.
  • Je vhodná především pro delší a klidnější orální stimulaci. Proto je ideální i pro případy, kdy muž má problémy s erekcí. Potíže s erekcí v ní nejsou tolik "vidět", jako když muž leží na zádech... Žena dává muži více času a větší klid na vzrušení a proto je muži často vyhledávaná.

Vzhledem k tomu, že žena se do polohy dostane velmi snadno a přirozeně ze vzájemného objetí, může to být vhodná poloha pro první orální laskání muže, který se více stydí a orálního sexu se bojí.

Poloha 69 "Na boku" a Cunnilingus (uspokojování ženy)

Poloha orálního sexu "Na boku" je při Cunnilingusu (uspokojování ženy ústy) více oblíbena ženami. Žena může ležet na boku a muž zezadu nebo zepředu z boku provádí orální sex. Jedna noha ženy je volně na posteli, druhou si může podložit například polštářem nebo přidržet rukou.

Některé ženy vzrušuje, když si na muže lehnou, pokrčí a nadzvednou nohu, přitlačí muži hlavu do klína. Ten pak má snadný přístup pro laskání jejího pohlaví a především klitorisu. Nohu, kterou žena zprvu jen nadzvedla si později může položit a opřít o mužovo rameno. Pro muže je tato varianta náročnější protože se k vulvě musí hlavou přitlačit. Ideální je mít připravený malý polštářek a tím si hlavu podložit. Zkušení muži využijí jako "podložku" ženino spodní stehno. Pokud si muž položí svou hlavu ženě na stehna, je to i pro ni velmi intimní. On si přitom navíc uvolní krční svaly a odpočine si... Malý polštářek však zavrhovat nemusíte...

Varianta polohy pro orální sex prováděný současně oběma partnery je pak "Poloha 69 na boku".

Poznámka

Poloha je velmi výhodná především pro těhotné ženy.

 

Literatura a zdroje