Jste zde

Anální kolík, dildo nebo-li umělý penis

Anální kolík, dildo nebo-li umělý penis

Volné pokračování článku "​Erotické pomůcky" a "Vibrátory a didla".

Didlo nebo-li umělý penis může mít tvar velmi blízký skutečnému penisu, nebo má pouze falický tvar, který umožňuje jeho erotické použití. Didla nemají vibrační jednotku a tím se zásadně liší od vibrátorů, kterým mohou být velmi podobné. Jsou didla různých tvarů, barev, velikostí a materiálů. Mohou být použity pro sex anální nebo vaginální ale jsou i speciální, dvojité, pro využití pro obě varianty.

Anální kolík je erotická pomůcka určená pro dráždění konečníku. V zásadě se podobá umělému penisu, je však tvarován tak, aby se dal lépe zasunout do konečníku. Typická je pro něj rozšířená základna bránící tomu, aby kolík zajel příliš hluboko. Jedná se tedy o bezpečnější didlo, speciálně tvarované tak, aby se zabránilo zaklouznutí do konečníku a tlustého střeva. To se může stát například u některých tvarů vibrátorů i didel určených pro vaginální použití. Zaklouznutí předmětu do konečníku bývá jedním z nejčastějších "úrazů" při náruživém sexu. Lékaři na pohotovostech s tím mívají své veselé zkušenosti.

Anální sex se stává oblíbenou sexuální praktika mnoha mužů i žen. Na trhu se stále rozšiřuje řada pomůcek, které jsou pro anální sex přímo navrženy. Aby anální sex byl vnímán jako příjemné vzrušení je důležitý výběr vhodných análních pomůcek a také speciálních gelů. Při ohleduplném análním sexu nemusí být pocítěna žádná bolest a jeho rozumné praktikování může být zpestřením sexuálního života partnerů. Správně prováděná masáž prostaty je dokonce považována za zdravou prevencí zvětšení prostaty.

Možnosti použití análního kolíku

Tato erotická pomůcka pro anální sex se dá používat jak v páru, tak samostatně ženou nebo mužem. Výhodnější jsou anální kolíky doplněné i možnost vibrací.

Žena muži
Anální kolík se dá použít ke stimulaci v rámci milostné předehry. Stimulace by měla být spíš jemá. Více ji muž ocení tehdy, pokud má anální kolík vibrační funkce. Lehce jím muži přejíždějte kolem kořene penisu, po penisu, varlatech, hrázi a v okolí análu. Můžete pomalu a opatrně zasunout špičku kolíku do análu, případně až po důkladném uvolnění, zasunout kolík celý. Možná je i kombinace, kdy žena muži pomalu kolík zavádí do análu a u toho ho orálně uspokojuje. Po zavedení kolík stimuluje prostatu.

Muž ženě
Pokud je anální kolík doplněn vibrační funkcí je možné ženu dráždit jako klasickým vibrátorem na prsou, stehnech, kolem vaginy, i análu… Můžete zasunout špičku kolíku nebo celý do análu, případně vaginy. pro stimulaci vagíny však není určen a ani pro takovou stimulaci nemá optimální tvar. Jen připomínám, že je naprosto nepřípustné střídat stimulaci análu a stimulaci vagíny!!!

V "poloze 69" nebo její variantě "Klepeta raků" dosáhne muž rukou také na ženino přirození. V těchto polohách ji pak současně může stimulovat orálně, rukou, vibrátorem nebo vibračním vajíčkem apod.

Pomocí vibračního kolíku a orální stimulace, kdy muž ženě zavádí kolík do zadečku a zároveň ji orálně uspokojuje nebo souloží do vaginy, může žena prožít vyvrcholení. Podobně je to i opačně, tedy když kolík zavádí žena muži a u toho ho orálně uspokojuje.

Muž sám nebo žena sama

Anální kolík může být použit i při masturbaci. Zavede se do konečníku a přitom se muž nebo žena hladí a dráždí rukama nebo erotickými pomůckami. Vhodné pomůcky pro ženy jsou "šimrátko" nebo masážní vibrátor a u mužů umělá vagina.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)