Jste zde

Anální klystýr

Anální klystýr

Hlavní téma: "Anální sex".

Klystýr je běžná zdravotnická pomůcka která pomáhá uvolnění střev při zácpě a odstraňuje z tlustého střeva stolici před zdravotním vyšetřením konečníku a tlustého střeva. Používá se také před vyšetřením střev, případně před jednoduššími zákroky v oblasti konečníku. V dnešní době bývá nahrazen jinou technikou, které se říká kolonoskopie a která se používá před operacemi i při vyšetřeních tlustého střeva. Také se ovšem může použít i pro vyprázdnění střeva a osobní hygienu před análním sexem.

Klystýr si při troše zručnosti může aplikovat každý sám. Při přípravě na anální sex si jen partneři někdy poskytnou jako jisto formu "anální milostné předehry". Nemusí to však být pravidle, ani to není nutné. Zvládne to každý sám!

Klasický klystýr je známý již z doby kdy Švejk chtěl za monarchii vyrazit "na Bělehrad". Jedná se o nádobku do které se nalévá vlažná voda, hadičky s kónickým zakončením, které se zasouvá do konečníku. Nádobka se umístí nad přijímajícího a teplá voda se samospádem s mírným tlakem, daným rozdílem výšky hladiny vody, šetřeně napustí do střeva. Po přepuštění vody z nádobky do střev konec hadičky pomalu a s citem vyjme z konečníku. Po několika minutách působení a zadržování vody ve střevech se důrazně doporučuje vykonat stolici. Teplá voda způsobí naléhavou potřebu vyprázdnění. Tuto proceduru je vhodné absolvovat velmi blízko WC a moc dlouho nečekat na její účinky. Propláchnutím se střevo s vodou zbaví i stolice a relativně se vyčistí. Celá procedura se může provádět opakovaně a zajistí lepší vyčistění a odstranění i zbytků stolice.

Střevo bude po opakovaném klystýru relativně čisté. Neznamená to, že by klystýr dokázal střevo se zbytky stolice odstranit i bakterie a choroboplodné zárodky, které se ve střevu a v konečníku přirozeně vyskytují. To by zvládlo jen vyvaření konečníku a střev ve vroucí vodě a to, jak známo, není slučitelné se zdravým rozumem!!!

Klystýr se nabízí ve více provedeních

Klystýr se vyrábí v mnoha provedeních. Společné pro všechny typy i formy provedení je napuštění vlažné vody do střev a následné vyprázdnění vody i se zbytky stolice. Klasický klystýr se za staletí moc nezměnil, o tom jsme si už psali. Kromě klasického existují i pumpičky na vodu nebo velké pístové pumpičky (stříkačky) různého provedení. Účel a postup je však u všech stále stejný. Klasický klystýr i přípravky, které jsou jeho alternativou. můžete volně zakoupit ve zdravotnickém zásobování. Je to běžná zdravotní pomůcka a proto je i běžně k dostání. Nemusíte nikomu vysvětlovat na co jej potřebujete. Nikdo se vás na to ani nebude ptát. Pro ty, kteří se stydí podobnou žádost před prodavačkou vyslovit, zůstává stejně snadná druhá možnost - zakoupit klystýr přes zásilkový prodej některého ze sexshopů. Ti ho rádi zašlou i s tučnou přirážkou za poštovné a také za podstatně progresivnější cenu.

Co můžete od klystýru očekávat?

Především to, k čemu se používá - že po jeho aplikaci budete muset urychleně na WC. Kdo si myslí, že klystýr je erotická pomůcka může být nepříjemně překvapený, pokud jej bude aplikovat mimo snadně dostupné WC. Klystýr není erotická pomůcka! Je to zdravotní pomůcka a tak ji ani k ničemu jinému nepoužívejte!

Při použití klystýru se sice může stát, že budete prožívat nějaký stupeň vzrušení. Bude to ale spíš tím, že jste plni očekávání co vám přinese nějaké sexuální aktivita spojená se stimulací análu. Je to podobné vzrušení, jaké prožívají lidé, kteří pravidelně masturbují v koupelně s použitím proudu teplé vody ze sprchy. Když vidí vanu nebo sprchový kout, podvědomě se vzruší ne díky "sexuální přitažlivosti vany", ale díky erotické představě nebo vzpomínce, která se k ní váže.

Určitě se najdou i lidé, kteří použití klystýru cíleně vyhledávají a nesmírně je vzrušují situace, při kterých jej dávají nebo přijímají. Pokud to nikomu neubližuje, tak to snad nebude nikomu vadit. Dobrou informaci jě, že pokud někdo trpí sexuální úchylkou tohoto typu, tak svoji zálibu nemůže provozovat na veřejnosti. Důvodem je akutní potřeba blízkosti WC. Myslím si, že není moc deviantů, kteří by si dopřávali klystýr na veřejném WC.

Bezpečnost a zdravý rozum především

Pokud se rozhodnete pro anální sex a chcete se na něj připravit vyčištěním střev pomocí klystýru, nemusíte mít obavu, že by se vám mohlo něco stát.

Anální klystýr není nebezpečný pro zdraví lidí za předpokladu že:

 • Před análním sexem nebo jinou sexuální aktivitou u které předpokládáte stimulaci anální oblasti si zajděte na WC a důkladně se vyprázdněte.
 • Nic se ale nesmí přehánět. Když jej použijete před análním sexem pro jistotu maximální hygieny, neuškodí vám.
 • Klystýr není cesta pro přirození vyprazdňování střev. Používá se při zácpě nebo zdravotních komplikacích spojených s vyprazdňováním.
 • Nikdy to s análním sexem ani používáním klystýru moc nepřehánějte. Napouštění vody do střeva je sice zdravotní úkon, nebývá to však prováděn tak často.
 • Teplá voda vám sice neublíží, ale její časté napouštění do tlustého střeva může způsobit podráždění konečníku, případně zdravotní problémy se střevy.
 • Teplotu vody si opravdu důsledně překontrolujte. Může být pouze vlažná! Teplota vody na čistotu střev nebo konečníku nemá vliv. Pouze zajistí spolehlivé spouštění vyprazdňovacího reflexu!
 • Horká voda způsobí podráždění konečníku a tlustého střeva nebo přímo destrukci tkání a sliznic!!! To má samozřejmě za následek velmi vážné poškození zdraví s dlouhodobými nebo dokonce i trvalými následky!
 • Používejte výhradně čistou vodu!!!
 • Nikdy do teplé vod nepřidávejte jakékoli přísady!!!
 • Jakákoli přidaná látka do vody klystýru je zdraví nebezpečná. Zvláště upozorňuji na nebezpečí spojené s přidáním saponátů, solí, olejů, desinfekčních prostředků, vývarů bylin nebo čehokoli jiného ...
 • Klystýr je potřeba vykonat v dostatečně dlouhé době před análním sexem, aby se střevo důkladně vyčistilo a pak následně ovšem i zklidnilo.
 • Klystýr nemá vliv na hubnutí - stolice je tvořena zbytky strávené potravy, která již svoji energii tělu předala. Klystýr tedy sníží váhu, ale pouze o vyprázdněnou stolici. (To snad jako informace, pro lidi toužící být při sexu méně hmotní, bude stačit...).
 • Používejte klystýr při análním sexu jen k tomu, k čemu je určen - k vyprázdnění střev, nikoli k dráždění análu nebo prostaty.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: