Jste zde

Technika "Twist and shout"

Technika "Twist and shout"

Hlavní téma: "Umění tantrické masáže".
Volné pokračování článku "Tantrická masáž lingamu".
Technika patří mezi "Základní techniky tantrické masáže lingamu".

Technika "Twist and shout" je jedna z velmi kladně hodnocených technik tantrické masáže lingamu. Navozuje pocity intenzivního vzrušení. Jedná se o techniku povzbuzující, pomalou a intenzivní. Dá se úspěšně provádět i při částečné nebo nedokonale pevné erekci. Alternativa této techniky používaná při masturbaci je popsána v článku "Technika Twister - mužská masturbační technika"

Masážní technika "twist and shout" je prováděna jako

 • jedna z technik tantrické masáže nebo
 • pro závěrečné navýšení vzrušení, které přeroste ve vyvrcholení.

Je vhodná jak pro masáže prováděné heterosexuálními páry, které provádí žena muži, ale také pro masáže homosexuálních mužů. Technika patří mezi "Nejčastější mužské masturbační techniky".

Popis techniky z pohledu dávajícího

Masáž je prováděna v poloze, kdy masírující žena sedí na pevnějším polštářku (nejvhodnější jsou polštářky naplněné pohankovými slupkami) a má doširoka rozevřené nohy. Masírovaný muž leží před ní, hlavu má podloženou polštářkem a nohy přeložené přes nohy masérky. Lingam je přímo před ženou poskytující masáž. Je snadno dostupný.

Vzhledem k tomu, že technika je pouze jedna z několika dalších technik masáže, budu se jí zbývat bez popisu předcházejících příprav na masáž.

Levou rukou uchopte lingam pod žaludem. Uchopte ho do dlaně tak, aby jeho tělo obepínala sevřená dlaň, palec a ukazováček. Palec a ukazováček se spojí a vytvoří O. Pohyb ruky veďte směrem shora dolů. Tím docílíte toho, že stáhnete předkožku a napnete kůži lingamu. Tlakem malíkové hrany ruky pomalu uvolníte lingam z tukové tkáně u jeho kořene. Povolte sevření dlaně ruky a prsy pomalu rozevře kolem kořene lingamu (kromě spojení palce a ukazováčku). Stále spojený palec a ukazováček levé ruky nechte pomalu sklouznout po těle lingamu až dolů k jeho kořeni. Tím dokončíte stažení a napnutí předkožky. Lingam se "prodlouží" a i dlouhá předkožka je bezpečně stažena pod lem žaludu. Penis směřuje přímo vzhůru.

Pravou rukou sevřete lingam nad spojením palce a ukazováčku levé ruky, která je nyní už dole u kořene, kdy palec a ukazováček obepínají kořen lingamu a stahují předkožku. Uchopení lingamu pravou rukou se provádí tak, aby palec a ukazováček pravé ruky byly dole, malíková hrana nahoře. Palec a ukazováček pravé ruky přiložte na palec a ukazováček levé ruky (u kořene penisu) a prsty pravé ruky sevřete lingam do dlaně. Sevřený lingam začnete rotačním pohybem pomalu vytahovat do výšky. Tím, že je celý sevřen v dlani prvé ruky, která se pomalu rotačně pohybuje od kořene směrem vzhůru, muž vnímá velmi intenzivní pocity obemknutí a tření.

Výsledná souhra pohybů pak vypadá tak, že levá ruka nejdříve předkožku a kůži lingamu stahujete k jeho kořeni směrem dolů a následně pravá ruka lingam sevře do dlaně a rotačním pohybem ho vytahuje, "prodlužuje" nahoru. Pravá ruka jeho sevřením v dlani a rotačním pohybem navozuje pocity intenzivní stimulace třením po celé jeho délce a především v oblasti lemu žaludu a na žaludu. Pohyb je zakončen v okamžiku, kdy žalud vklouzne ze sevření dlaně z ruky.

Je normální, když lingam po vyklouznutí z dlaně pravé ruky spadne na břicho nebo směrem k nohám (podle toho, jak je anatomicky tvarovaný). Pro opakování techniky jej znovu uchopíte a techniku opakujete.

Ideální je silnější a pevnější uchopení lingamu (především pravou rukou). Podmínkou pomalého nárůstu intenzivních pocitů vzrušení je pomalý pohyb stažení předkožky za současné pomalé rotace pravé ruky a "vytahování" lingamu směrem vzhůru. Po provedení techniky se erekce většinou zpevní a lingam je lépe připraven na další techniky masáže. Vzrušení muže narůstá nebo se prohlubuje a vyrovnává na vyšší hladině.

Pokud je technika prováděna rychleji, může být nárůst vzrušení velmi silný a muž dosáhne vyvrcholení. Toho se dá využít především v posledním "kole" opakování masážních technik, kdy už je vyvrcholení plánované nebo očekávané.

Technika "twist and shout" je tedy vhodná i pro navýšení závěrečného vzrušení muže až k hranici vyvrcholení. Můžete ji zařadit jak do sestavy technik masáže lingamu, které bezpečně vedou k vyvrcholení nebo ji můžete použít v situaci, kdy už vidíte, že muž je silně vzrušený a touží po vyvrcholení. Když vyvrcholení nastoupí, nepřestávejte v pohybu, ale zpomalte ho a snižte úroveň přítlaku prstů. Po vyvrcholení je žalud penisu mimořádně citlivý na dotek a tak postupně tlak a rychlost pohybu snižte až na úroveň jemného hlazení. Na závěr žalud jemně sevřete v dlani a zůstaňte v klidu. 

Doporučený počet opakování techniky:

 • 3x při nácviku "výdrže" s mužem. který má problémy s předčasnou ejakulací. Technika se provádí pomalu a jemně!
 • 6x v případě kratších masáží
 • 9x v případě tantrické masáže hodinové
 • 18x v případě naplnění cíle dosažení vyvrcholení. V takovém případě je rychlost pohybu rotace i vytahování vyšší.

Pocity přijímajícího muže a poskytující ženy

Technika je používána jako jedna z technik celkové tantrické masáže lingamu. Je mimořádně příjemná pro oba partnery. Často právě při ní dochází k nárůstu vzrušení, které přejde až do vyvrcholení. Muži, kteří tantrické masáže prožívají opakovaně, ji považují za nepřehlédnutelnou a mají s ní mnohdy spojené očekávání vyvrcholení. Zvláště v situaci, kdy žena pohyb zrychlí a navýší počet opakování, muž pochopí, že masáž se blíží ke konci...

Pocity přijímajícího muže

 • příjemné a vzrušující teplo od masážního oleje
 • pocit sevření těla lingamu při stahování předkožky
 • pocity "prodloužení" a plnosti lingamu při stažení ukazováčku a palce levé do tukové tkáně u jeho kořenu
 • pocit natahování lingamu při zahájení rotace pravé ruky s vytahování směrem vzhůru
 • pocit intenzivního tření
 • pocity se při každém opakování opakují z nuly do maxima
 • muž přitom vnímá pocity zpevnění erekce a nárůst vzrušení
 • pokud je muž vzrušen a erekce je maximální, pak vnímá její stabilizaci

Rizika: nejsou. Lingam se opatrným stahování předkožky, ani jeho "natahováním" nijak nepoškodí...

Pocity dávající ženy

Pocity ženy, která masáž poskytuje, závisí především na tom, jak intenzivně se na provádění techniky koncentruje a s jakým cílem ji provádí. Pokud je při masáži žena soustředěná na to, co dělá, pak vnímá každou i malou změnu v kvalitě erekce lingamu. Už po prvních opakováních vnímá, že technika muže velmi silně vzrušuje. Při vyklouznutí žaludu z pravé ruky je zřejmé, že každé opakování napomohlo dalšímu zpevnění erekce. Tento poznatek zvyšuje sebevědomí ženy , která masáž provádí a naplňuje ji radostí. Kladně vnímá vzrušení muže a nepřehlédnutelně vidí výsledek techniky masáže. To, že se tato technika s úspěchem může provádět i na nedokonale vzrušeném lingamu, ji řadí mezi velmi vhodné techniky masáže mužů, kteří mají problémy s erekcí nebo dosahováním vyvrcholení.

Alternativou techniky "Twist and shout" je masážní technika "Vývrtka".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje