Jste zde

Indická královská masáž IM 01

Indická královská masáž

Tato třífázová ájurvédská ozdravná a relaxační procedura je složena ze tří ájurvédských technik. Synchronní celotělové olejové masáže, polévání třetího oka horkým olejem a parní bylinné lázně.

Abhyanga
Při masáži je celé tělo jemně masírováno dvěma maséry pod větším množství teplého esenciálního oleje. Masáž synchronně provádí dva zkušení maséři. Posiluje celé tělo, zlepšuje kvalitu pokožky, odstranňuje toxiny a bloky z těla, tonisuje svaly a nervový systém.

Shirodhara
Klasická ajurvédská procedura, kdy v časovém intervalu působí kontinuální tekoucí proud teplého esenciálního oleje na celou oblast čela. Současně probíhá masáž vlasaté části hlavy. Dostavuje se pocit relaxace celého těla i mysli. Procedura pomáhá proti depresím, nespavosti, migrénám, psychickému napětí, pocitům úzkosti, bolesti hlavy, obtížím s pamětí.

Svedana
Parní bylinná lázeň - celotělové napařování aromatizovanou párou. Otevírá uzavřené póry, čistí pokožku a zlepšuje její vzhled uvolňuje svalstvo a vazy, klouby, bolesti v zádech, uvolňuje a odstraňuje toxiny z těla.

Kombinace tří procedur trvá asi 4 hodiny.

 

CENA: 2200,-Kč