Jste zde

DOTAZ: Budou po plastice prsou problémy?

DOTAZ: Budou po plastice prsou problémy?

Dobrý den.

Chci se zeptat, přítelkyně chce jít na plastiku prsou, protože říká, že mi to nemůže stačit. Já jí říkám, že je to blbost, že má krásná prsa a hrátky s nimi jsou skvělé, ale nemohu ji rozkazovat. Budou po plastice nějaké problémy ? Jako jestli vůbec něco ucítí nebo tak něco.
Děkuji moc.

Poznámka:
Jména a adresy zásadně nezveřejňujeme.
DOTAZ ze dne 4.3.2015 z mailové korespondence webu www.milovani.cz [Připomínky k webu] Dotaz


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Budou po plastice prsou problémy?"

Dobrý večer. 
Děkuji za Váš dotaz. Pokusím se Vám ho zodpovědět tak, jako bych odpovídal někomu z mého okolí, kdo by řešil podobné dilema.

Osobně se nedomnívám, že si Vaše přítelkyně tak moc pomůže. V první řadě je potřeba, aby si pravdivě odpověděla na otázku, kvůli komu chce plastickou operaci podstoupit. Jestli je to důležité pro ni nebo ji chce podstoupit kvůli Vám.
Musí si však odpovědět opravdu pravdivě
Pokud je tím důvodem její touha po větších prsou, pak by se neměla ohánět tím, že to dělá kvůli Vám. Pak je to jen hloupá výmluva, protože ve skutečnosti jí nejde o Vás, ale o ni samotnou.

Podívejme se nejdříve na variantu, kdy by tím důvodem byl její komplex z malých prsou. Je otázka, co jsou to malá prsa!!! Většinou je žena s malými prsy mnohem hezčí a zajímavější do vyššího věku než žena s velkými prsy, které časem povadnou. Nemám nic proti ženám s velkými prsy. Každá žena má taková prsa, jaká jí příroda dopřála... Proč posuzovat něco, co každou ženu činí jedinečnou a co stejně bez jiných omezení nemůže změnit... Vždy je to ale otázka vkusu. Prostě někomu se líbí prsa malá, jinému velká... Pokud Vaše přítelkyně chce podstoupit plastickou operaci prsou z důvodu svého komplexu malých prsou, pak ji k tomu vedou, zcela jistě psychické problémy a komplexy. Touží po větších prsou a jde si za svým cílem. Věří, že změna její problémy vyřeší. Nevyřeší! Takovýmto lidem je obtížné radit a stát jim v cestě. Prostě si mnohdy nedají poradit. Nechtějí slyšet, že je to hloupost a že větší prsa nikomu problémy nevyřeší. Až bude mít větší prsa, bude to něco jiného, co ji bude trápit...

V případě, že operaci chce podstoupit kvůli Vám, pak nechápu, proč nedá na Vás a na Vaše přání, aby na žádnou operaci nechodila. Vždyť to chce udělat kvůli Vám a ne kvůli někomu jinému! Pokud to chce opravdu udělat kvůli Vám, tak ať nikam nechodí, když Vám se líbí taková, jaká je!

Jaké můžete očekávat problémy?
Asi největší problém nebude na straně Vaší přítelkyně, ale na straně Vaší! Asi si říkáte, co je to za hloupost, vždyť bude mít větší prsa a tedy bude atraktivnější! Musím Vám položit jednoduchou otázku - už jste někdy měl v ruce prsa po plastice? Pokud ne, pak se s Vaší přítelkyní domluvte a najděte nějakou dívku, která si nechala operaci udělat a z podobně velkých prsou, jaké má nyní Vaše přítelkyně, si je nechala zvětšit. Není na tom nic špatného. Vždyť potřebujete vědět, jaké to bude, až budete po operaci hladit a laskat její silikony. Měla by Vám tedy poskytnou možnost srovnání, abyste případně nebyl zklamaný. A také se zeptejte Vaší přítelkyně, zda se ona někdy dotýkala prsou nějaké kamarádky po plastice. Je potřeba, aby si to vyzkoušela. Přece si nenechá udělat takový zákrok bez toho, aby věděla, do čeho jde!!! Když kupuje šaty, vyzkouší si je. Logicky by tedy měla vědět, jak asi vypadají prsa po plastice na omak a také by se měla zeptat, jak se s většími prsy žije!!! Není na tom nic špatného. Prostě osloví nějakou kamarádku a společně se podíváte na to, jak taková prsa vypadají a jaká jsou na omak!

Pokud to před operací neudělá, může se stát, že se Vám její nová prsa sice budou líbit na pohled, ale už na omak to bude slabší.... Měl jsem možnost takováto srovnání poznat při své práci a mohu Vám za sebe zodpovědně prohlásit, že já bych ženu na plastickou operaci nepustil...

Většina žen je sice po operaci ze svých nových prsou nadšená a pohled na ně jim zvyšuje sebevědomí. Ale co z toho, když na omak je to jen silikon v atraktivním balení... Takovéto ženy se pak často hodně předvádí a dráždí muže velkým poprsím v ještě větším výstřihu, ale tomu, aby se muž přesvědčili o kvalitě toho, co vidí, se vyhýbají jak čert kříži... Je to prostě poznat. A kdo říká, že to není pravda je buďto po plastice nebo je to plastický chirurg před podpisem smlouvy o provedení zákroku.

Jinak, co se pooperačních komplikací týká, vždy záleží především na kvalitě operatéra a na schopnosti těla ženy regenerovat tkáň a vyrovnat se s cizím tělesem pod kůží a s pooperační jizvou. To je však ošetřeno ve smlouvě a těžko problémy "reklamovat". Většinou po operaci prsa vypadají atraktivně, ale... Dnešní plastičtí chirurgové jsou velice schopní a dokáží opravdu hodně.

Kojení a další život s implantáty většinou pro ženu nebývá problémem, pokud si ovšem nenechá prsa zvětšit tak, že ji bude její vlastní kůže malá.

Nejsem proti plastickým operacím prsou, ale souhlasím s nimi až tehdy, když mají opravdu zásadní pozitivní vliv na další život ženy. Tedy při vrozených vadách, po úrazech, ze zdravotních důvodů nebo až po období mateřství, které stejně ještě prsa změní a upraví podle svých představ. I psychické trauma z malých prsou může být pádným důvodem. To však není případ Vaší přítelkyně. Vám se líbí taková, jaká je.

Nechejte můj názor Vaší přítelkyni přečíst a společně se nad ním zamyslete. Když, tak SPOLU zajděte k plastickému chirurgovi a poraďte se s ním. Pokud bude rozumný a po výplatě, tak Vás pošle domů.

Omlouvám se za možná trochu nepříjemný tón odpovědi. V tak závažných životních situacích, jakým podstoupení plastické operace prsou zcela jistě je, je potřeba možná až trochu tvrdý přístup, aby lidé pochopili, že jakoukoli kosmetickou změnou si své problémy nevyřeší. Někdy je lépe být tvrdý a možná nepříjemný. Podstatné však je jedině to, jestli se podaří donutit lidi zamyslet nad tím, co je v životě důležité. A tím důležitým je Váš vztah k Vaší dívce, který jí může dávat jistotu toho, že ji máte rád a že ji chcete takovou, jaké je. Že pro vás je nejkrásnější právě taková, jaká je a že nepotřebuje nic vylepšovat. A toto vědomí, myslím si, pro ni může být mnohem větší odměnou než to, co jí může nabídnout možná trochu atraktivnější vzhled. Pro jiné.

S úctou
Admin www.milovani.cz