Jste zde

Masturbace ženy - poloha vleže na břiše

Masturbace ženy - poloha vleže na břiše

Hlavní téma: "Autoerotika - masturbace a onanie".
Volné pokračování článku "Sexuální polohy používané při masturbaci žen".

Většina žen se při masturbaci "spokojí" s "klasickou polohou pro masturbaci" – na zádech s pokrčenými koleny. Ta ale není jediná, kterou ženy pro masturbaci používají.

Většina žen své vzrušování začíná v "klasické poloze", tedy vleže na zádech. Některé pak, jako další variantu, volí polohu na břiše, na posteli nebo vleže na polštáři. Příjemnější je poloha, kdy si pánevní oblast podloží polštářem. Tím se pánevní oblast zvedne a také se sníží tlak na bříško.

Podložte pánev polštářem

  • vleže na břiše
  • s podložením pánve polštářem

Polohu zaujmete velmi snadno - jednoduše se z "klasické polohy pro masturbaci" – na zádech s pokrčenými koleny, přetočíte na bříško a boky a pánev si podložíte polštářem tak, aby pánevní oblast a břicho byly vyvýšené od postele. K masturbaci pak žena použije ruku, kterou si prostrčí mezi tělem a polštářem. Můžete použít i  nějakou vhodnou erotickou pomůcku, kterou umístíte mezi vulvu a polštář. Vibrace z pomůcky se pak snadno přenesou na stydký pahorek (Venušin pahorek) a klitoris. Masturbaci klitorisu můžete provádět rukou nebo erotickou pomůckou. Stimulace klitorisu je pro ženu snadná a pohodlná. Pokud použijete sexuální hračku, nejčastěji vibrátor, překvapí vás, že úhel jeho zasouvání je jiný, než při masturbaci v "klasické" poloze. Také směr dráždění pochvy je jiný a dá se přirovnat k dráždění, které žena prožívá v polohách, kdy je penetrována penisem "zezadu".

 

Polohu s podložením pánve ženy nejčastěji volí proto, že mají pocit většího kontaktu těla s nějakým měkkým předmětem (polštářem nebo peřinou). To jim alespoň částečně nahrazuje kontakt s tělem partnera.

Rozevřené nohy a možnost jejich opření o podložku ženě dovolují měnit napětí svalů nohou. Řada žen svalové napětí ve stehnech nebo v pánevní oblasti potřebuje pro dosažení vysokého stupně vzrušení. Některé bez takového svalového napětí ani nejsou schopné vyvrcholení prožít. Kombinace napětí svalů nohu a svalstva pánevního dna, jaké si žena může navodit v této poloze, v jiných polohách nemusí dosáhnout.

Poto tuto polohu pro dosažení snadnějšího vyvrcholení vyhledávají především ženy, které kromě podnětů masturbace klitorisu nebo dráždění pochvy vibrátorem potřebují dosáhnout ještě dodatečného napětí svalů stehen a pánevního dna.

A v čem je tato poloha pro ženy tak zajímavá?

Podložené boky poskytují zajímavou polohu, navíc napětí svalů ve stehnech přispěje k dokonalé uvolnění i kontrole vzrušení. Poloha může být "výuková" nejen pro masturbaci, ale i pro přípravu na soulož. Výhoda takovéto polohy je zřejmá především pro "soulož zezadu", kdy se muž se ženou spojí zezadu tak, že na ni nalehne. Spojení je v takovém případě velmi intenzivní a při penetraci dochází k intenzivnímu dráždění oblasti bodu G penisem. Nevýhodou je, že klitoris je zcela mimo dosah stimulace penisem. Pokud žena tuto polohu alespoň občas používá při masturbaci, bude pro ni doplňková stimulace klitorisu při souloži velmi snadná. Kombinace stimulace oblasti bodu G penisem za současné stimulace klitorisu rukou ženy je pak velmi intenzivní a oba podněty se sčítají. Podstatně snadněji pak žena může při souloži zažít vyvrcholení.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje