Jste zde

Sex ve třech a soulož...

Sex ve třech a soulož...

Volné pokračování článků "Skupinový sex", "Sex ve třech".

V erotických představách je skupinový sex prakticky skoro vždy spojen se souloží. V několika článcích jsme si vysvětlili, že tomu tak nemusí být za všech okolností. Pravdou však je, že pokud po nějaké době, když například některé praktiky, masáže, meditace a jiné techniky ve třech nebo ve čtyřech "fungují" a nikomu nepřináší problémy, myšlenka na soulož nejspíš začne sílit.

Pokud jsou některé sexuální techniky považované za "přijatelné" a nejsou považovány za "definitivní", pak soulož veškeré pochybnosti jednoznačně překoná. Spojení muže a ženy při skupinovém sexu je totiž všemi považováno za "definitivní" spojení... Je to logické, protože takto je nahlíženo i na spojení muže a ženy v "klasickém" vztahu. Není to už například "jen" orální sex, je to soulož, tedy spojení muže se ženou, které většinou končí ejakulací muže nebo vyvrcholením ženy. Jen to připomínám proto, že mnoho lidí, kteří se pro skupinový sex rozhodují, hledají hranici pro to, kam až při jejich setkáních ve třech nebo čtyřech zajít...

Musíme si však situaci, kdy k souloži při skupinovém sexu dojde tak trochu rozdělit podle toho, jak a s kým je soulož provedena. Jasné je, že o souloži se mluví až tehdy, když dojde ke spojení muže a ženy. To je ta základní jistota, ze které budeme vycházet.

Souloží muž a žena (manželé, partneři) ve trojici

Jedná se o situaci, kdy manželé nebo partneři ve trojici souloží před dalším mužem nebo ženou ve trojici. Základem takovéhoto spojení je tedy spojení muže a ženy ve vztahu, ale navíc je u toho někdo další a ten nejspíš svými doteky nebo už jen svou přítomností z tohoto, jinak partnerského aktu, dělá něco víc.

Podle toho jak je trojice složena bude tím "třetím" ve trojici muž nebo žena.

Ono je však celkem jedno, zda tím třetím bude muž nebo žena. Pro partnery je nejvíce vzrušující vědomí, že při tak intimním spojení je přítomen někdo další, kdo se dívá a možná se i na vzrušení svými doteky, hlazením nebo doplňkovou stimulací podílí.

Pak už je to většinou jen otázka času, kdy dojde i k výměně partnerů, tedy kdy muž ve trojici muže a 2 žen (FMF) bude se svolením partnerky nebo manželky souložit i s druhou ženou trojice. Podobné je to u trojice tvořené 2 muži a 1 ženou (MFM), kdy manžel nebo partner dovolí druhému muži souložit s jeho partnerkou nebo manželkou.

Zatímco v prvním případě jeden muž nemůže při souloži vyvrcholit v obou ženách, ve druhém případě není problém, aby při souloži vyvrcholili oba muži s jednou ženou, tedy většinou jeden po druhém... Nechci se zabývat sexuálními praktikami, které se sexem ve třech souvisí, ani nechci popisovat v jakých sexuálních polohách ke spojení a vzájemnému vzrušování dochází. Toto řeší články

Chci se spíše zabývat tím, co takové rozhodnutí lidí ve trojici znamená nebo může znamenat, pro další vývoj vztahu v jejich "skupině".

Souloží muž nebo žena ve vztahu, s dalším ve trojici...

Asi tou nejpodstatnější změnou je to, že intimní vztah ve trojici bude definitivně spojen s fyzickým spojením nejen partnerů nebo manželů, ale se spojením jednoho z partnerů s dalším člověkem, se kterým trojici tvoří. To může (ale i nemusí) být začátek potíží ve vztahu nejen trojice, ale i mezi partnery. Z těch nejčastějších problémů, které jinak fungující vztah trojice mohou narušit je - žárlivost a špatně vyhodnocený názor, že od nynějška už to může být vše jinak...

Žárlivost je něco, co se dopředu nedá ani vyloučit, ale ani se s ní dopředu nedá počítat jako s nutnou komplikací. Každý člověk je totiž jiný a jinak stejnou situaci vnímá př různých emocích. Jinak může fakt, že manžel se miloval s další ženou, manželka hodnotit v okamžiku, kdy je vzrušená a sama je součástí atmosféry, která ve trojici panuje. Jinak stejnou situaci může vnímat za týden, když zjistí, že manžel odjel na služební cestu a kamarádka ze trojice "jela také"... Podobné to bude i u muže, který zjistí, že manželka se mimo setkání trojice stýká i s jeho kamarádem ze trojice... Prostě žárlivost je problém, který nesouvisí jen s tím, že ve trojici jsou všichni vzájemně intimní přátelé. Většinou ji zažehne něco, co přímo s trojicí ani tak nesouvisí, ale změní to pohled na vztahy trojice.

Někde jsem uvedl, že partnerské nebo manželské vztahy ve trojici musí být opravdu pevné a vzájemná důvěra opravdu vysoká, protože jakékoli pochybnosti v základním vztahu mívají závažný dopad i na fungování trojice... Proto společné sexuální praktiky musí mít pevná pravidla, která musí všichni zúčastnění dodržovat.

Dalším zdrojem problémů může být to, že se ve trojici změní "poměr v přístupu" členů trojice k sobě navzájem. U trojice (FMF) to znamená, že muž najednou nebo postupně začne svoji náklonnost více zaměřovat k jedné z žen a neudrží rozumný poměr rozdělování svého zájmu mezi obě ženy stejným dílem. Stejné je to opačně ve trojici (MFM), kdy muž ve vztahu může začít vnímat, že partnerka nebo manželka se více "má" k druhému muži, než k němu. Jednak to může být zdrojem žárlivosti, ale také to může být základ vztahových problémů, kdy muž nebo žena, kteří budou mít dojem, že jsou na druhé koleji, začnou "dělat problémy"...

Problémy s "bezpečným sexem"

Pokud si pokládáte otázku, zda skupinový sex - je "bezpečný sex", nejspíš si na ni sami odpovíte, že není. Upozorním jen na několik problémů, které rozhodnutí pro soulož ve trojici mohou provázet.

  • riziko nákazy pohlavní chorobou
  • riziko nežádoucího otěhotnění

Jen v krátkosti, pro připomenutí - antikoncepce nechrání proti možné nákaze pohlavními chorobami, kondom musí mít muž v trojici pro každou ženu nový, muži ve trojici (MFM) musí mít každý svůj... Ani to však není záruka, že pak bude sex na 100% bezpečný Spíše se pak dá mluvit jen o bezpečnějším sexu.

Platí to i pro "výměnu manželek"...

Podobné je to v situaci, kdy spolu souloží partneři nebo manželé před jiným párem nebo současně s ním, ve čtveřici. Takovouto situací se zabývají články

později stejná situace, ale

 

Pro zasmání:

Včera jsem jedné holce po souloži řekl:
"Na holku docela dobrý..."
"Netušil jsem, že je taková hysterka..."

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)