Jste zde

Poloha pro tribbing lesbických žen - "Na pejska"

 Poloha pro tribbing lesbických žen - "Na pejska"

Hlavní téma: "Lesbický sex" a "Sexuální polohy v lesbickém sexu".
Volné pokračování článků "Nepenetrační sex - "frottage"" a "Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky" a "Sexuální polohy pro tribbing lesbických žen "Zezadu"".

Pokud se něco v sexu může zdát málo pravděpodobné, pak to bude představa, že by žena se ženou mohla "souložit" zezadu a navíc ještě v poloze "Zezadu" "Na pejska". Pokud se podíváme na klasickou polohu "Zezadu" - variantě "Na pejska" pro heterosexuální páry, tedy pro spojení muže se ženou, nejspíš nás napadne, že je to velmi podobné, ale něco tomu chybí... To něco je samozřejmě penis, který ovšem lesbické ženy při svém milování nepotřebují...

Tribadismus je technika tření vulvy jedné ženy o vulvu druhé ženy, ale také technika tření pohlaví o kteroukoli část těla partnerky. Poloha "Na pejska" "zezadu pro tribbing je právě ta poloha, která "ženě "nahoře" dovoluje prožívat vzrušení při kontaktu pohlaví o tělo partnerky.

Žena, která je "zezadu", je v roli aktivní partnerky a také intenzivněji prožívá sexuální stimulaci pohlaví. Žena dole je v roli pasivní.

Žena "nahoře" pohybem těla dopředu-dozadu, krouživým pohybem, pohybem nahoru a dolů nebo tlakem pak stimuluje velké stydké pyskymalé stydké pysky a především klitoris o zadeček a tělo partnerky "dole". Ženský lesbický sex má mnoho podob a je, co se vynalézavosti a pestrosti týká, naprosto rovnocenné milování muže a ženy. Ale je přece jen jiné a ženám přináší jiné pocity a jiné formy vzrušení. Lesbické ženy se rády mazlí, dotýkají, masírují, experimentují se vzrušením svým i partnerky. A víte proč ženský zadeček vzrušuje i ženy?

Poloha "Na pejska" pro tribbing patří spíše mezi polohy, ve kterých lesbické ženy experimentují, mazlí se a možná i někdy dosáhnou vyvrcholení.

Nyní si polohu představíme a z toho pak bude jasné i to, co od ní která z žen může očekávat. 

Někdy je poloha "Na pejska" označována jako jednoznačně animální pozice a proto ji někteří nevyhledávají. Poloha je to pro ženu "dole" relativně jednoduchá a může si ji přizpůsobit podle své potřeby. Jedna z žen klečí "na všech čtyřech", zaujme tedy "polohu pejska", druhá partnerka si klekne za ni. První žena své partnerce nabídne své pozadí nejen k pohledu, hlazení, laskání, líbání, vzrušování, ale také k intimnímu kontaktu těl a ke tření pohlavím. Žena vzadu se přidržuje ženiných boků a zezadu se k ní přitiskne oblastí stydkého pahorku (Venušina pahorku), pánví a někdy se na ni tělem skoro položí. Jedná se o velmi osobní celoplošné spojení, které ženě "nahoře" dovoluje zezadu třít přední část svého těla a částečně i pohlaví o zadeček i záda ženy "dole". Vypadá to sice, jako se s partnerkou fyzicky spojila, ale jedná se pouze o velmi těsný, vzájemný a intimní kontakt těl obou žen. Mnohdy lesbické ženy ani po ničem dalším ani netouží. To, jak toto těsné a intimní spojení využijí, už záleží na jejich vzájemných potřebách nebo touhách.

  • Jednou z možností je, že "žena nahoře" začne pohybovat pánví a tím docílí tření stydkého pahorku (Venušina pahorku) a části vulvy o zadeček partnerky. Tento pohyb se dá způsobit tak, že nakonec žena"nahoře" tře svou vulvu o hýždě partnerky nebo až o její záda. Už jsem se zmínil o tom, že lesbické ženy jsou vynalézavé a že hledají i jiné podoby vzájemného doteku a stimulace a právě to jim tato poloha pro tribbing dovoluje. Pokud některá z žen má šanci na dosažení vyvrcholení, pak to bude žena "nahoře"... protože je to ona, která tře pohlaví o tělo partnerky a zvyšuje své vzrušení. Partnerka, která ji to dovoluje, má radost z toho, že se tak vzájemně doplňují.

    Není žádný problém se v poloze vyměnit a sdílet vzrušení ze tření i na straně druhé partnerky. Ženy pak jsou v přijímání i dávání v rovnocenném vztahu.
     

  • Další možností, která se přímo nabízí, je možnost vzrušování vulvy partnerky která je v poloze "Na pejska", rukou. Představte si, že žena "nahoře" si klekne za partnerku v poloze "Zezadu" "Na pejska", a položí se tělem na její tělo a záda. Svou pánví se přitiskne k jejímu zadečku a zezadu ji obejme a hladí jednou nebo oběma rukama na bříšku, prsou, a samozřejmě v oblasti stydkého pahorku ... Relativně snadno rukou dosáhne i na velké stydké pyskymalé stydké pysky a především klitoris, případně prstem i do poševního vchodu. Žena "dole" může rozevřením nohou výrazně ovlivnit přístup ke stimulaci pohlaví. Největší vzrušení navodí hlazení prsou a klitorisu, ale svou významnou roli hraje i plošný vzájemný kontakt těl obou žen.
  • Pokud se žena, která je v "poloze "Na pejska" podloží polštářem, může si uvolnit svou ruku nebo i obě ruce. Pokud ruku "prostrčí" mezi svýma nohama dozadu, může dosáhnout na vulvu a především klitoris ženy, která leží svým tělem na ní a tiskne se k jejímu zadečku... Žena "nahoře" může partnerku "dole" hladit na prsou, líbat její šíji na laskat její záda, žena "dole" může rukou stimulovat svoji vulvu i vulvu partnerky. Pro takovéto vzájemné laskání jsou samozřejmě mnohem jednodušší polohy, ale tato varianta poskytuje opravdu intimní a plošný kontakt těl obou žen. Touto technikou mohou obě ženy dosáhnout vyvrcholení. Je však pravděpodobnější, že si jen budou chvíli hrát...

V poloze "Na pejska "Zezadu" má podmínky pro nejpříjemnější sexuální stimulaci spíše žena, která je "nahoře". Při stimulaci vulvy a klitorisu může být aktivní i partnerka "dole". Po dosažení vyvrcholení jedné z nich se partnerky mohou v poloze vyměnit... nebo zvolí jinou polohu nebo jinou techniku stimulace. Lesbický sex je přece jen trochu jiný, než heterosexuální penetrační. Lesbické ženy si však umí poradit a dokáží se vzájemně laskat a to i tribbingem v těch polohách, které by muži snad ani neočekávali. Jenže lesbický sex není o mužích, ale o ženách...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje