Jste zde

Cunnilingus - současná orální stimulace a hlazení prsou

Cunnilingus - současná orální stimulace a hlazení prsou

Volné pokračování článků "Milostná předehra" a "Základní techniky orální stimulace ženy - cunnilingusu".

Pokud muž leží mezi nohama ženy, je jeho přístup k ženiným prsům omezený. Prostě na ně skoro nedosáhne... To však neznamená, že by její prsa musela zůstat bez jakékoli stimulace. Současná kombinace cunnilingusu a dráždění ženiných prsou je možná dvěma způsoby:

Muž provádí cunnilingus, žena stimulaci svých prsou

Žena si s jejich hlazením a drážděním může poradit sama. Nemusí se za to stydět je to naprosto normální. Hladí si je a stimuluje jejich bradavky ve spojení s orální stimulací klitorisu a pohlaví. Takovéto dráždění bude pro její vzrušení přínosem. Protože žena ví, co má nejraději, může si dopřát stimulací prsou v kombinaci s klitoridálním drážděním opravdu nevšední pocity. Taoisté této technice říkají "Bermudský trojúhelník", protože mezi ženskými prsy, zvláště pak mezi jejich bradavkami a pochvou, je velmi silná vazba, které podporuje zvyšování pohlavního vzrušení. Současná intenzivní stimulace prsou a klitorisu ženě přináší mimořádně silné vlny klitoridálního a často i vaginálního vzrušení.

Muž provádí ústy cunnilingus, rukama stimuluje ženě prsa

Podstatně náročnější je varianta při které muž leží mezi nohama ženy, vzrušuje ji orálním laskáním vulvy a klitorisu a současně ji hladí na prsou. Tato technika se málokdy podaří oběma rukama, protože muž musí na prsa dosáhnout, tedy musí dát ruce před sebe. To je pro většinu mužů problém, protože tato poloha je jednak nepohodlná, ale také se při ní dá jen obtížně pokračovat v orálním laskání pohlaví. Většinou se to dá vyřešit tak, že muž prsa hladí jen jednou rukou a druhou si pomáhá udržet polohu těla tak, aby ústy mohl provádět cunnilingus. Je to sice také obtížnější, ale tato varianta je rozhodně pohodlnější, než se pokoušet o hlazení prsou oběma rukama a přitom se současně snažit o orální stimulaci. Chce to vyzkoušet a najít takovou polohu, ve které to půjde...

Muž provádí techniku "Tahitského orálního sexu" a jednou rukou ženě stimuluje prsa

Výhodou techniky "Tahitského orálního sexu" je to, že muž na prsa ženy dosáhne a může je stimulovat volnou rukou. Umožňuje to poloha pro tento metodu orání stimulace, kdy tělo ženy a muže je přibližně v pravém úhlu. Volnou rukou muž celkem snadno dosáhne na bližší prs, ale i ten druhý je bez problémů v jejím dosahu.

První části techniky "Tahitského orálního sexu" se věnujte pouze stimulaci pohlaví. Tato technika má svá pravidle a je provázena pocity, které při ní žena vnímá. Žena v této době nemůže být rušena jinými pocity nebo vjemy, protože jinak by se nedokázala soustředit na hlavní pocity, která tato orální technika vyvolává.

Poté, co při technice "Tahitského orálního sexu" muž začne stimulovat klitoris, může začít se současnou stimulací prsou. Nejdříve je vhodné začít volnou rukou pomalu a jemně hladit ženin krk, hrudník, pak teprve sklouznout k prsům. Zpočátku je vhodnější a příjemnější dotek celou dlaní. Důležité je, aby tento dotek byl pomalý a opravdu jen hladivý. Žádná velká stimulace konkrétní části prsou, jen prosté pomalé hlazení. Vypadá to jednoduše, ale muž nesmí zapomínat na to, že současně musí různými technikami orálně stimulovat stydké pysky, poševní vchod a především klitoris. Většina žen je na hlazení více citlivá na spodní straně prsu. Podobně je žena vnímavější i na stimulace spodní strany dvorce prsu. Muž z projevů jejího vzrušení snadno pozná, jak je jeho technika úspěšná. Určitě zaznamená, že kombinace stimulace klitorisu a hlazení prsou ženino vzrušení zvyšuje . Nejvíce je to zřejmé ze změny tvaru a objemu dvorců a bradavek. Lehký stisk bradavky nebo její mnutí mez prsty a jemné kroucení pak rozkoš z orální stimulace ještě více vystupňuje... Ve chvílích, kdy žena začne na takovouto kombinaci intenzivněji reagovat, je vhodné veškerou pozornost orální stimulace zaměřit na klitoris a stimulaci prsou omezit už jen na dvorce a bradavky. Vzrušení se dále vystupňuje a žena se dostává do závěrečné části techniky "Tahitského orálního sexu" kdy pravděpodobně už dosáhne vyvrcholení...

Muž provádí techniku "Tantrická orální meditace pro ženy" při které ženě jednou rukou stimuluje prsa

Tato technika patří mezi málo známé tantrické techniky. Vlastně se jedná o meditaci jejímž cílem je naučit se využít techniku "monotonní stimulace klitorisu" při pozorování vzrušení, které navozuje stimulace prsou rukou dávajícího. Přijímající je žena, dávající je muž (nebo žena). Nejedná se o meditaci, která by byla cílena hlavně na vzrušení přijímající ženy: Tato meditace ženě hodně řekne o prožívání doteků, hlazení, masírování a dráždění prsou za situace, kdy probíhá určitá forma stimulace klitorisu. Tato meditace je určena párům které chtějí vyzkoušet jinou formu vzájemného dávání a přijímání něžností ve spojení orálním stimulace vulvy a klitorisu a rukou ženských prsou... Jedná se o velmi intimní meditaci a proto je určena především pro páry které spolu mají intimní vztah. Může být zakončena vyvrcholením přijímající ženy, není to však nezbytné.

Ještě o jedné možnosti...

Skalní zastánci skupinového sexu se nyní jistě pohoršují, že jsem se záměrně vyhnul ještě jedné možnosti, a tou je, že jeden muž ženě provádí ústy cunnilingus a druhý jí laská a stimuluje prsa. Je to samozřejmě možné, jen to nepatří do párové erotiky. Je to jedna z technik využívaných při skupinovém sexu, nejčastěji při sexu ve třech nebo sexu ve čtyřech... Tak abych vyšel vstříc i vyznavačům skupinového sexu - tyto techniky jsou popsány v článku "Současný cunnilingus a laskání prsou ve skupinovém sexu".


Pro jistotu znovu a znovu připomínám, že se nejedná o propagaci skupinového sexu nebo praktik skupinového sexu. Řada lidí však o skupinovém sexu sní, jiní po něm touží a další ho dokonce praktikují... Prostě TO tady je, a když TO tady je, pak je potřeba si uvědomit, že pokud si skupinový budete představovat podle toho, co vidíte v pornu, možná se svými představami v "praxi" tvrdě narazíte a zničíte si vztah a možná přijdete i o přátele... Takže když už, tak ať víte, že porno je jen o pornu... sny o snech... touhy o touhách ... a skupinový sex - ten je především o lidech, kteří se pro něj rozhodli... Takže žádná propagace, jen informace... a to i o závažných rizicích a nebezpečích takovéhoto vztahu!!!


 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje