Jste zde

Ženská prsa a erotické pomůcky

Ženská prsa a erotické pomůcky

Volné pokračování článku "Milostná předehra" a "Ženská prsa při milostné předehře".

Nesnažte se dělat všechno najednou. Výše i níže uvedené techniky nejsou jízdní řád pro stimulaci a laskání ženských ňader. Protože jsou mezi námi i lidé, kteří mají rádi nevšední zážitky a proto, že nevšední zážitky mají právo zažít úplně všichni, tak uvádím i několik méně z běžných technik prováděných za pomoci erotických pomůcek.

Vibrátory
Hodně intenzivních pocitů na prsou a zvláště na bradavkách můžete dosáhnout jemným dotekem vibrátorů. Stimulace by však měla odpovídat stupni vzrušení ženy. Příliš silná stimulace v nevhodnou dobu může působit spíše rušivě. To platí i pro všechny ostatní způsoby stimulace prsou a bradavek. Jemné vibrace udělají radost kdekoli na celém těle. Jen nespěchejte a vibrátor použijte až tehdy, když bude žena již hodně vzrušená. Vibrátory jsou přece jen hodně silným stimulem a žena potřebuje, aby jí vibrace byly příjemné,  již být trochu vzrušena. Pokud vše uspěcháte, nebo budete příliš akční, pak vibrace mohou naopak způsobit nepříjemné až bolestivé pocity. Dotýkejte se prsou jen pomalu a zbytečně netlačte, zpočátku zvolte nejjemnější vibrace. Pokud bude stimulace pro ženu příliš silná, vraťte se k jemnějším technikám a zkuste to později. Lubrikační krém bude dobrým pomocníkem.

Přísavky na bradavky
Pomůcka působí podobně jako sání rty partnera. Přísavky zvyšují prokrvení a tím i citlivost bradavek. Zmáčknutí přísavky a její přiložení k bradavce vyvolává podtlak a ten zajistí , že se bradavky prokrví, ztopoří a zvětší. Vakuový efekt dokáže bradavky nádherně zvýraznit!

Velká vakuová pumpa pro ženy slouží ke prokrvení a zvětšení prsou a jejich bradavek.  Jedná se o velké přísavky ve tvaru košíčků, které mají i podobná ramínka jako podprsenky. Vzduch se z přísavek odčerpává pomocí balónku. Díky podtlaku se prsa stanou se citlivější a vzrušivější. Vakuové přísavky jsou většinou opatřeny stupnicí, takže je hned vidět, o kolik se prsa zvětšila. Na okraji košíčků je měkký lem, který zabrání otlakům a košíčky se přizpůsobí jakoukoliv tvaru a velikosti ňader. Moc to ale s podtlakem nepřehánějte. Pro ženu by vše mělo být především příjemné a vzrušující.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)