Jste zde

Polohy pro soulož mezi prsy - pro "Španělský sex"

Polohy pro soulož mezi prsy - pro "Španělský sex" 

Volné pokračování článku "Ženská prsa" a "Soulož mezi prsy - "Španělský sex"".

Soulož mezi prsy, někdy nazývaná "Španělský sex" patří mezi nepenetrační sexuální techniky. Jedná se o vzrušující a přitom relativně bezpečnou sexuální aktivitu, kterou můžeme v případě, že je prováděna s použitím kondomu zařadit mezi bezpečné sexuální praktiky.

Jako každá sexuální technika, tak i "Španělský sex" se provádí v několika sexuálních polohách. Nemá smysl vymýšlet krkolomná řešení. omezíme se pouze na ty nejvhodnější a nejpohodlnější. Pokud však chcete experimentovat, nic Vám nebrání... jediné, co je k takové aktivitě potřeba, je zajistit kontakt penisu mže s ňadry ženy. 

Mezi nejoblíbenější a nejsnadněji použitelné patří:

Muž stojí a žena sedí

Tato poloha je zřejmě nejoblíbenější, především mezi muži. Pro ženu je nenáročná a umožňuje jí snadno kombinovat sex mezi prsy s masturbací nebo orálním sexem. Pro Španělský sex" stačí, aby si žena prsa přitiskla k sobě a umožnila muži zasunout penis mezi ně.

Pokud si žena psa přidržuje sama, muž má volné ruce a těmi jí může stimulovat bradavky nebo ji hladit. Mnoho žen tuto polohu kombinuje s orálním sexem - stimulací žaludu jazykem v okamžiku, kdy je penis vysunut nahoru a ona tak jazykem celkem snadno na jeho špičku "dosáhne".
Další variantou je, že si prsa u sebe přidržuje muž. To ženě uvolní ruce a ona je může využít ke hlazení hýždí muže nebo ke stimulaci šourku a varlat. Hlazení a stimulace se dají střídat nebo se mohou spojit v jeden celek, který je nesmírně erotický a muže silně vzruší. I při této kombinaci doteků je samozřejmě možné přidat i orální stimulaci žaludu penisu.
Tato poloha muže a ženy při "Španělském sexu" je vhodná také pro začátečníky. Zkušené ženy ji dokáží naprosto dokonale muže dovést až k vyvrcholení.

Podrobnější informace naleznete v článku "Poloha pro "Španělský sex", kdy muž stojí a žena sedí"

Muž stojí a žena u něj klečí

Tato varianta je vhodná pro situace, kdy muž například stojí u postele a žena na ní klečí. Dá se však použíti tak, že muž stát a žena si klekne k jeho nohám. obě varianty mají své výhody a nevýhody. Snadno se tak dá vyrovnat nestelná výška partnerů Je potřeba vyzkoušet, která varianta je vzhledem k poměru vašich výšek pro vás vhodnější. Pro muže je zajímavé, když žena mění intenzitu stisku prsů. Může se tak střídat intenzivní dráždění s klidným, volným třením penisu mezi prsy. Volné proklouzávání penisu mezi prsy zajistí muži méně intenzivní stimulací a ten pak vydrží déle....

Kombinace s orálním sexem je pro ženu možná, ale náročnější. Jazykem může dráždit špičku penisu, uzdičku, občas nechat penis zasunout do úst. Orální sex ve spojitosti se Španělským sexem" je pro ženu náročnější a nedá se dělat moc dlouho. Je to však velmi příjemné zpestření dráždění penisu.

Podrobnější informace naleznete v článku "Poloha pro sex mezi prsy, kdy muž stojí a žena u něj klečí".

Muž sedí a žena u něj klečí

Jedná se o variantu pohodlnější pro muže. Žena poklekne mezi stehna sedícího muže a prsa přitiskne k sobě a "obalí" jimi mužův penis. Pohyb penisu mezi prsy může zajistit žena pohybem celého těla nebo bude muž pohybovat svou pánví. Prsa přidržuje většinou žena. Muž ji volnýma rukama může hladit nebo jí stimulovat bradavky. Tato poloha se dá snadno využít ke kombinaci "Španělského sexu", orálního sexu i masturbace. Možný je i oční kontakt, což mnoho mužů, ale i žen v takovéto situaci nesmírně vzrušuje.

Podrobnější informace naleznete v článku "Poloha pro sex mezi prsy, kdy muž sedí a žena u něj klečí" a "Poloha pro sex mezi prsy, kdy muž sedí nebo leží, žena u něj klečí"

Muž leží a žena nad ním klečí opřena o ruce

Pokud si na záda lehne muž, může si mezi jeho nohy kleknout žena. Je to pro ni asi nejpříjemnější poloha ze všech poloh "Španělského sexu". Tím, že musí držet stabilitu svého těla tím, že se opírá o ruce, nemůže svírat prsy mužův penis. Proto prsa k sobě musí tisknout rukama muž. Může to ale spojit s laskáním prsou a navíc může palci stimulovat ženiny bradavky a dvorce. Žen vlastně jen klečí muži mezi nohama a je nad něj nakloněna. Pohyb penisu mezi prsy může žena zajistit pohybem svého trupu nebo jednodušší je, když muž pohybuje pánví a penis se tak hýbe mezi prsy nahoru a dolů. Pro ženu je to velmi příjemná a vzrušující poloha. Je velmi vhodná pro zpestření milování. Kombinace "Španělského sexu" s orálním sexem je možná, ale ne každá žena to v této poloze zvládne. Snadno se však dá přejít ke klasickému orálnímu sexu nebo masturbaci. Pro ženu je výhodou to, že je nad mužem. V okamžiku jeho ejakulace sperma většinou buďto mine její tělo nebo vystříkne na hrudník muže a ženě pouze mezi prsa. Vyhne se tak situaci, kdy by jí sperma vystříklo na tvář nebo do vlasů. Proto je tato poloha ženami velmi oblíbena.

Tato poloha muže a ženy při "Španělském sexu je vhodná také pro začátečníky. Zkušené ženy ji dokáží naprosto dokonale muže dovést až k vyvrcholení.

Podrobnější informace naleznete v článku "Poloha pro sex mezi prsy, kdy muž leží a žena nad ním klečí opřena o ruce".

Žena leží a muž klečí nad ní

Žena si lehne na záda a muž si klekne obkročmo šikmo nad ni. Poloha se dá přirovnat k "Misionářské poloze", pouze muž neklečí mezi nohama ženy, ale blíže k jejímu hrudníku. Když žena přitiskněte prsa k sobě vznikne mezi nimi prostor pro snadné zasunutí penisu. Prsa si musí přidržovat žena, muž potřebuje ruce pro zdržení své stability. Stimulace penisu mezi prsy je velmi intenzivní. Pokud muž udrží stabilitu těla jednou rukou, druhou může ženě dráždit bradavky. Tření bradavek o bříško a hrudník muže nebo jejich dodatečná stimulace rukou je ženě velmi příjemná. Pro ženu tato poloha představuje riziko, že při ejakulace dojde k výstřiku spermatu směrem k její hlavě. Je velmi pravděpodobné, že všechno sperma neskončí jen mezi prsy, ale že jeho část dostříkne ženě na tvář nebo do vlasů. Nepříjemný může být okamžik, kdy by jí sperma zastříklo do úst nebo do nosu. Proto je na to potřeba myslet jak na straně muže, tak i ženy.

Podrobnější informace naleznete v článku "Poloha pro sex mezi prsy, kdy žena leží a muž klečí nad ní".

Další varianty mohou být například:

  • Žena leží na muži. Poloha je pro ženu náročnější. Leží na muži a svá prsa rukama tiskne k sobě. Může také na muži jen ležet a prsy tisknout okolo penisu svou váhou.
  • Partneři leží vedle sebe. V tomto případě musí být žena trochu níž a muž trochu výš. Penis muže musí být a úrovni ženiných ňader. Většinou pak ženě stačí k přidržení prsou jedna ruka. Ženy s většími prsy mohou využít gravitace, kdy druhé prso svou vahou a velikostí překrývá penis a vytváří tak potřebný přítlak pro dostatečné tření penisu mezi prsy. Žena může volnou rukou muži stimulovat varlata nebo zadeček.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)