Jste zde

Technika "Polévání lingamu teplým olejem"

Technika "Polévání lingamu teplým olejem"

Hlavní téma: "Umění tantrické masáže".
Volné pokračování článku "Tantrická masáž lingamu".
Technika patří mezi "Základní techniky tantrické masáže lingamu".

Technika patří do části masáže lingamu, kdy už je muž dostatečně vzrušený a "snese" i techniky, které jsou výrazně pocitově intenzivní. Není vhodné ji provádět v první sérii technik masáže, kdy si muž zvyká na různé způsoby stimulace lingamu. Klidně si ji můžete nechat jako "překvapení" pro druhou nebo lépe třetí sérii opakování základních technik tantrické masáže lingamu.

V čem je tato stimulace jiná?

Většina základních technik tantrické masáže lingamu vychází ze stimulace lingamu hlazením, třením nebo tlakem prsty nebo celou rukou. Technika "polévání teplým olejem" už v názvu slibuje něco nového, prostě změnu...

Pod pojmem "teplý olej" si však představte teplejší olej, nejlépe teplý tak, že v misce na jeho ohřev snadno udržíte prsty ruky. V žádném případě nesmí být jeho teplota taková, že by Vás, jako masérku (maséra) olej začínal pálit. Musíte si představit, že lingam bude ne teplotu oleje mnohem, mnohem citlivější!!! Proto to s teplotou oleje rozhodně nepřehánějte!!!

Jak se technika provádí?

Lingam uchopte do dlaně pravé ruky tak, aby ho prsty ruky obepínaly pod žaludem. Kroužek spojených prstů palce a ukazováčku pak kolem žaludu vytvoří malý "zásobník" na teplý olej. Prsty levé ruky namočte do teplého oleje, případně teplý olej naberte prsty do dlaně ruky. Přeneste ho patrně nad lingam a pomaličku ho nechte stékat na žalud. Polévejte ho tak dlouho, až se naplní "zásobník" vytvořený spojením prstů palce a ukazováčku kolem žaludu. Prsty pravé ruky stále obepínají lingam a pevně ho drží v sevřené dlani. Když je v "zásobníku" kolem žaludu dostatek oleje, lehce rytmicky povolte stisk sevřených prstů a nechte olej stékat po lingamu k jeho kořeni. Rytmické povolování a opětovné svírání lingamu pravou rukou zajistí, že olej bude stékat pomalu. Jakmile se "zásobník" vyprázdní, opět prsty sevřete a olej po lingamu přestane stékat. Přitom stále pokračujete v polévání žaludu olejem stékajícím z prstů nebo dlaně levé ruky. Když olej dojde, neberete si prsty levé ruky další a opět pokračujete v polévání.

Muž vnímá teplo od oleje a také vnímá to, jak olej po povolené sevření lingamu pravou rukou stéká až k jeho kořeni. Jsou to zcela jiné pocity, než které zažívá při hlazení, masírování nebo jiných stimulacích. Polévání žaludu, stékání teplého oleje po těle lingamu až k jeho kořeni i stékání teplého oleje do třísel a na varlata, vyvolává vlny vzrušujících pocitů které navíc podporuje rytmické svírání a uvolňování lingamu které provádí pravá ruka.

Polévání olejem můžete provádět tak jednu minutu i déle. Počítejte s tím, že spotřeba oleje je podstatně vyšší než je při jakékoli jiné technice masáže. Potřebujete proto dostatek teplého oleje. Pro polévání si také můžete připravit malou nádobku nebo malou lahvičku s ohřátým oleje. Pokud se olej ohřívá jinde než v misce na olej, který používáte pro masáž, zkontrolujte teplotu oleje!!! Nikdy nevylévejte olej z nádobky nebo lahvičky bez toho, že na své ruce zkontrolujete jeho teplotu!!!

Na závěr techniky olej na lingamu, na stydké kosti, v tříslech a na varlatech pomalu rozetřete. Masáž teplým olejem je velmi příjemná a tyto partie budou stékajícím olejem docela vyhřáté a naolejované. Tak toho využijte a pocit z polévání umocněte pomalým hlazením.

Techniku opakujte 1x po dobu jedné minuty a déle... Není kam spěchat.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)