Jste zde

Tantrická masáž joni - přípravná část masáže

Tantrická masáž joni - přípravná část masáže

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni".
Volné pokračování článků "Umění tantrické masáže" a "Základní techniky tantrické masáže joni".

Přípravná část masáže joni má jediný cíl - uvolnit napětí těla a mysli a připravit tělo ženy na vzrušení. Stimulace erotogenních míst na těle ženy a na jejím pohlaví se dá v období přípravné části tantrické masáže joni považovat za příjemnou a vzrušující součást milostné předehry. Důležité je, aby vše probíhalo přirozeně a s vědomím, že cílem rozhodně není dosažení vyvrcholení!!! Techniky mají ženu příjemně naladit, vzrušit a připravit na další formy stimulace. Proto se v této části masáže o dosažení jejího vyvrcholení ani nepokoušejte!!!


úvodní části tantrické masáže jsme se v rámci přípravy na tantrickou masáž snažili o vytvoření příjemné atmosféry pro masáž a v průběhu úvodního tantrického rituálu se věnovali přípravě posvátného prostoru pro masáž. S velkým soustředěním jsme se pak pomocí meditační techniky "Dotek v pozornosti" nebo pomocí tantrická meditace "Posvátných dotek" naplněni láskyplnou dobrotivostí věnovali ájurvédské nebo alespoň příjemné masáži ženy. Nyní se můžeme "posunout" dál...

Hlazení nohou, vnitřní a vnější strany stehen, perinea, třísel a bříška.

Za nějakou dobu se hlazení a masáž pomalu přesunuje do oblasti třísel. Důsledně se však vyhýbejte genitáliím, čas na jejich masáž teprve přijde... Nejdříve se jen lehce konečky prstů dotýkejte míst kolem třísel. V tříslech má mnoho lidí silnou erotogenní zónou o které mnohdy ani neví. Doteky v této oblasti, s důsledným vynecháním genitálií, jsou něco naprosto nového - jiného, což je pro mnoho žen velkým překvapením. Po kůži jemně přejíždějte prsty od hráze až nahoru nad stehna do oblasti břicha. Nové, dráždivé a smyslné pocity přináší i jemné tahání za chloupky (pokud žena není vyholená) nebo jemný pohyb konečků nehtů po kůži vnitřní strany stehen a ve tříslech. Jemné škrábání a nebolestivé řezání konečky pečlivě upravených nehtů mnohdy způsobí podráždění nervových zakončení na kůži, které vede u přijímajícího až k vlně pocitu "husí kůže" .

Uvolnění třísel je velmi důležité a navíc i vzrušující. Teprve když je žena úplně uvolněná, můžete pokračovat a pomalu krouživými pohyby doteky a hlazení přenést do oblasti perinea (lidově hráz). Tato oblast mezi joni a konečníkem je nesmírně citlivé místo. Vhodné jsou krouživé pohyby a střídavé tření palci od hráze směrem ke tříslům. Hlazení i masáž neprovádějte jedním prstem, vždy se snažte o to, aby technika byla provedena dvěma až třemi spojenými prsty. Plošný dotek spojených prstů je příjemnější a přináší větší vzrušení. Pokud budete měnit tlak a občas ještě více zpomalíte tření, bude to o to více silnější a vzrušivější pocit. Můžete přidat i jemnou masáž hyždí a oblasti okolo řitního otvoru, kde je také mnoho nervových zakončení. Měňte tlak i rychlost podle toho, jak se to ženě bude líbit a jak bude na doteky reagovat.

Začněte jemně masírovat nohy a břicho. Poté se v rámci masáže přesuňte ke stehnům, prsům a stydkému (Venušinu) pahorku. Na prsty naneste přírodní olejíček nebo lubrikant (na vodní nebo olejové bázi) a jemně začněte masírovat stydké pysky. Můžete to dělat palcem nebo celou rukou. Zlehka uchopte velký stydký pysk mezi palec a ukazováček a jemně ho nechte prokluzovat nebo po něm sjíždějte nahoru a dolů. Totéž pak s malými stydkými pysky. Sledujte její reakce a upravujte rychlost a tlak tak, aby z toho měla co největší požitek.

Nevynechávejte ani klitoridální kapuci protože pod ní je schovaný klitoris, který i na tak jemnou stimulaci jsou doteky nebo polibky příjemně reaguje.

Techniky přípravné části masáže

Techniky se mohou střídat, opakovat i kombinovat. Nic není neměnné. Vyberte a opakujte takové techniky, které se Vám příjemně provádí a které se líbí (hlavně přijímající ženě). Nespěchejte, toto je ta nejkrásnější a nejintimnější část masáže...

Následuje "Tantrická masáž joni - stimulační část masáže".

 

POZNÁMKA
Vyzkoušejte všechny techniky spojené s touto částí masáže joni. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

Tantrická masáž joni má tyto části:

Literatura a zdroje