Jste zde

Sumata pro snadnější dosažení orgasmu ženy

Sumata pro snadnější dosažení orgasmu ženy

Volné pokračování článku "Polohy vhodné pro snadnější dosažení orgasmu ženy".

Klasickou nepenetrační praktikou pro přiblížení orgasmu nebo dosažení společného orgasmu, je technika Sumata. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně spolehlivou cestu k orgasmu ženy, při které má žena své vzrušení pod svou kontrolou, popíšeme si tuto praktiku podrobněji. Na první pohled je tato praktika prováděná jako klasická soulož v poloze "Na koníčka".

Po dostatečném přirozeném zvlhnutí při milostné předehře žena vyzve muže aby si lehl na postel a sedne si na něj obkročmo jako v poloze "Na koníčka". Nezasune však penis do pochvy, ale doširoka roztáhne velké stydké pysky a vloží si mezi ně penis v erekci, sklopený k břichu muže. Ideální po tuto techniku je střední až mírně delší penis, aby jeho délka umožňovala delší třecí pohyb. Žena pomalu začne houpat boky dopředu a dozadu a třít rozevřenou vulvu po penisu.

Znovu připomínám, že penis muže není uvnitř pochvy, ale je přitlačen váhou ženy sedící obkročmo na něm, směrem k břichu. Jedná se tedy o nepenetrační techniku. Žena si může sama regulovat tlak na poštěváček a rozevřené stydké pysky nasednutím. Zpočátku rychlost pohybů i tlak nasednutí bude volit pomalejší a mírnější tak, aby stimulace poštěváčku odpovídala míře jejího vzrušení. Pokud se žena nakloní mírně dopředu a zvýší rychlost pohybů v bocích, zvýší se i intenzita stimulace poštěváčku. Penis může mezi stydkými pysky třít tak, že žalud bude zcela mimo stimulaci. Žena může snadno pohyb pánví prodloužit a mezi pysky "přibrat" i žalud penisu...

Cílem této varianty techniky Sumata však není vyvrcholení muže, ale ženy!!! 

Muž může zůstat úplně pasivní případně může ženu uchopit za boky a pomáhat jí v pohupování v bocích tím, že ji bude přitahovat a odtahovat. Neměl by však být aktivním a měl by ženu nechat volit rychlost a intenzitu pohybu podle jejích potřeb. Tření poštěváčku a stydkých pysků po penisu udržuje a zvyšuje vzrušení muže a tak jeho penis zůstává pevným.

Muž by se měl snažit svoje vzrušení "krotit", aby stimulace nebyla přijímána příliš intenzivně a on předčasně nedošel vrcholu. Žena bude podvědomě prodlužovat a zkracovat délku tření po penisu a intenzitu tlaku a přitom bude prožívat vzrušující podněty, které ji tato stimulace bude přinášet. S rostoucím vzrušením bude intenzita tlaku a rychlost pohybů stoupat a žena bude pomalu ale nezadržitelně postupovat k vyvrcholení. V těchto chvílích má sebeovládání muže velký význam. Musí stimulaci penisu zvládnout a vydržet.

Prodlužováním a zkracováním délky tření penisu a intenzitou tlaku na penis mezi stydkými pysky, může žena zásadně ovlivnit nejen své vzrušení, ale i vzrušení muže. Pokud tření a tlak klitorisu zaměří na tělo penisu a zcela vynechá žalud, muž vydrží podstatně déle a žena získá čas, aby se se třením klitorisu o tělo penisu mohla vzrušit až k vyvrcholení.

V okamžicích blížícího se vyvrcholení žena přestává sledovat muže a plně se věnuje prožitkům z nastupujícího orgasmu. V okamžiku, když žena prožívá orgasmus, může muž přestat kontrolovat své pocity a ponechat další průběh volně plynout.

Ideální je, pokud muž dokáže své vzrušení udržet pod kontrolou a žena prožije vyvrcholení sama. 

Pokud žena prožije orgasmus a muž ne, je vhodné ji chvíli nechat odpočinout a nesnažit se pokračovat v pohybech pánví a tedy v pohybech klitorisu po penisu. Po odeznění ženina orgasmu je poštěváček velice citlivý a jeho další stimulace by pro ženu není příjemná. Je potřeba chvíli počkat a pak teprve zkoušet v pohybech pokračovat. Muž je stále v pasivní roli, žena začne v pohybech pánve pokračovat až bude vnímat, že její vzrušení opět narůstá. Další orgasmus žena většinou prožije poměrně brzy. Muž, pokud vydržel i tuto další vlnu bez ejakulace, nemusí mít obavy, že se na něho nedostane... Většinou budou následovat další pokusy o další orgasmy. Multiorgasmické ženy mohou dosahovat mnoha orgasmů za sebou, většinou však usilují o 5 nebo 6 vyvrcholení a začnou se zklidňovat.

Když žena dosáhne několika orgasmy sexuálního uspokojení, většinou muže sama upozorní, že už se nemusí kontrolovat a může i on prožít své vyvrcholení. Pokud i po jejím posledním vyvrcholení muž orgasmus neprožije, pak stačí, aby žena zasunula penis do pochvy a muže dovede k vyvrcholení klasickou penetrační technikou "Na koníčka". Většinou již sice orgasmus neprožije, soulož jí však nebude nepříjemná. Vzrušeného muže pak souloží bezpečně a rychle dovede k vyvrcholení.

Každá žena i muž jsou jiní a jinak budou celé milování prožívat. I tuto techniku je potřeba se naučit a zvládnout. Není to technika pro náhodné sexuální vztahy a vyžaduje pozorného a chápajícího muže, který chce své ženě maximálně vyjít vstříc a nemyslí přitom na sebe.

Pokud se vyvrcholení u muže dostaví dříve, než první orgasmus u ženy, pak žena technikou Sumata nemusí orgasmu vůbec dosáhnout. Po ejakulaci se mužův penis stává přecitlivělým a jeho intenzivní stimulace vulvou, především stydkými pysky a klitorisem, může být až bolestivá. Podvědomě se muž bude snažit penis a hlavně žalud chránit a pokud žena rychle nedojde orgasmu, bude se muž nejspíš snažit dosáhnou změny polohy. Proto je nejdůležitější, aby muž ovládal své vzrušení alespoň do doby, než žena prožije první orgasmus. Pak už může být v pohodě, protože další potřeba stimulace pro další orgasmy ženy bývá podstatně kratší.

 

Články s podobou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)