Jste zde

Stimulace klitorisu třením penisem

Stimulace klitorisu třením penisem

Volné pokračování článků "Klitoris neboli poštěváček" a "Klitoris a jeho význam pro dosažení ženského orgasmu".

Jednou z osvědčených technik stimulace klitorisu je jeho tření penisem. Nejedná se o penetrační techniku, ale s penetrací může být kombinována. Slouží jednak pro navyšování vzrušení ženy stimulací jejího nejcitlivějšího místa, ale také se dá velmi úspěšně využít při sexu ve chvíli, kdy muž vnímá, že je příliš vzrušený na to aby souložil, ale nechce, aby se vzrušení ženy snížilo.

Penis může stimulovat klitoris

  • špičkou žaludu
  • spodní částí žaludu
  • celou délkou penisu
  • tělem penisu, bez doteku žaludu

Každá z těchto variant má své opodstatnění.

  • Pokud si chcete muž udržovat své vzrušení, ale příliš ho nezvyšovat, využije variantu třením špičkou žaludu a spodní částí žaludu.
  • Pokud je muž hodně vzrušený a potřebuje své vzrušení snížit, ovšem bez přerušení stimulace ženy, pak penisem klitoris tře tělem penisu, ale vyhýbá se stimulaci žaludu.
  • Pokud chce dosáhnout vyvrcholení ženy nebo své, pak může třít celou délkou penisu.

Techniku si každý musí upravit podle zvolené sexuální polohy. Pro tuto techniku stimulace klitorisu jsou vhodné především takové sexuální polohy při kterých se muž penisem ke klitorisu snadno dostane. Nejvhodnější pak jsou ty, kdy má žena nohy široce rozevřené a klitoris je snadno dostupný, často i viditelný. Jako příklad uvedu klasickou "Misionářskou polohu". Vhodné však jsou i další...

Při potřebě kontroly vzrušení je vhodné nespoléhat na to, že náhodně nedojde ke stimulaci žaludu, která by mohla vzrušení muže překlopit do vyvrcholení. Proto je vhodné penis uchopit za tělo a stimulaci klitorisu provádět přesně tak, jak aktuální vzrušení vyžaduje. Pokud vám už nezáleží na tom, kdy vyvrcholíte, a kontrolou vzrušení se už nezatěžujete, případně vyvrcholit při této technice chcete mimo tělo ženy, pak je vhodné penis uchopit a špičkou přiložit ke klitorisu. Cíleně pak za pomoci ruky penisem dráždit klitoris "dopředu-dozadu", "doleva-doprava", kroužit žaludem na jeho špičce, případně s ním rychle kmitat ze strany na stranu. Výsledkem takovéto stimulace bude intenzivní vzrušení ženy, ale i muže. Velmi pěkné pocity žena prožije, když se muž bude snažit zatlačit penis "pod klitoridální kapuci", tedy když bude kliutoris stimulovat tlakem penisu. Muž se většinou zklidní, žena více vzruší...

Pokud muž penis drží pravou rukou (praváci), pak je možné klitoridální kapuci stahovat levou rikou směrem k Venušinu pahorku. Jednnak bude levá ruka prsty tlačit na jeho prostorovou část (ramena klitorisu), která se pod tukovou částí Venušina pahorku nachází, ale především obnaží špičku klitorisu a ta pak bude snadno přístupná pro techniku tření penisem.

Vyzkoušejte to, je to opravdu příjemná technika pro oba partnery.

Je dost pravděpodobné, že technika bude zakončena vyvrcholením. Zda jako prví vyvrcholení prožije žena, to ovšem záleží na muži...

Bez lubrikace to nezkoušejte!

Klitoris musí být dostatečně a hlavně trvale navlhčený, lubrikovaný. Proto, pokud nepoužijete jinou lubrikaci, musí muž občas penis do poševního vchodu nebo pochvy ženy pomalu vložit a uvnitř ho navlhčit. Pokud přirozená lubrikace nestačí, pak je výhodné použít lubrikant, nejlépe na bázi vody. Přirozená lubrikace ženy je samozřejmě lepší jak umělá, ale pokud je přirozená nedostatečná, pak raději použijte umělou lubrikaci. Další možností je klitoris a jeho okolí navlhčit slinami při doplňkové orální stimulaci.

Pokud se místo lubrikantů na vodní bázi použijí lubrikanty na olejové bázi, pak třecí vlastnosti zůstávají zachovány delší dobu. Oleje však nanášejte jen málo a hlavně důsledně dbejte na to, že se musí jednat o ten nejkvalitnější v BIO kvalitě.

Podobné techniky stimulace jsou popsané v článcích Technika stimulace klitorisu poklepáváním - "Kunjasa" a "Sumata" - tření penisu o klitoris, velké a malé stydké pysky.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)