Jste zde

Stimulace klitorisu - psaní písmen na klitoris

Stimulace klitorisu - psaní písmen na klitoris

Hlavní téma "Klitoris - jak ho stimulovat rukou?".
Volné pokračování článku "Cunnilingus - psaní abecedy jazykem na pohlaví".
Technika patří mezi "Nejčastější ženské masturbační techniky".

Stimulaci klitorisu při masturbaci je možné provádět mnoha technikami. Jednou z těch málo známých a tedy i málo používaných je psaní písmen na klitoris bříškem prstu. Ke stimulaci obnaženého klitorisu se při ní se vyžívá většinou jen jeden prst, nejčastěji prostředníček pravé ruky ("Boží prst").

Psaní písmen na klitoris při masturbaci

Určitě to však nemůže být první technika, kterou se klitorisu pokusíte dotýkat! Žena musí být dostatečně vzrušená, aby pro ni byl přímý dotek polštářku prstu na citlivém klitorisu příjemný a vzrušující. Vzrušení ženy podpoří všechny techniky nepřímé stimulace klitorisu, hlazení vulvy, ale i všechny další techniky milostné předehry. Jen se to nesmí uspěchat!

Prsty levé ruky mírně rozevřete a stáhnete velké stydké pysky směrem k Venušinu pahorku. Tím dojde k povytažení tkáně, kůže i podkoží Venušina pahorku. Nebojte se toho, tato část vulvy je velmi pružná a tak stažení kůže může být i v řádu desítek milimetrů. Mělo být provedeno tak, aby vám kůže nesklouzávala pod prsty. Dojde i k napnutí a mírnému rozevření malých stydkých pysků a především ke stažení klitoridální kapuce z klitorisu. Klitoris se obnaží a vystoupí a to bylo hlavním cílem. Zlehounka přiložte prostředníček pravé ruky na klitoris a dopřejte si čas abyste si na ten nový pocit zvykla. Potom prostředníčkem pravé ruky můžete začít ZLEHKA psát písmena abecedy na klitoris. Každé písmeno má jiný tvar a proto i dráha stimulace je jiná. Každý dotek a tření prstu o klitoris vyvolá vlnu pocitů. Každé písmeno začínejte tak, že přiložíte bříško prstu na klitoris a pak teprve začnete s vykreslováním tvaru písmenka. Když ho dopíšete, prst oddalte. Každé přiložení a oddálení prstu vyvolává podobné pocity, jaké provází techniku poklepávání prstem na klitoris. Na závěr můžete použít techniku chvění prstu na klitorisu, což bude taková tečka na konci věty...

Díky této, velmi jednoduché technice si masturbaci můžete spojit s představami o tom, že Vás takto laská Váš milý. Nic Vám nebrání naučit se prožívat vzpomínky na milého ve spojení s psaním jeho jména na klitoris... Výhodou techniky je to, že se při ní naučíte poznávat klitoris a jeho reakce na doteky. Brzy zjistíte, že psaní některých písmen Vám přináší silnější pocity než jiných. Přesně to je na této technice nejdůležitější - naučí Vás poznávat jaké doteky na klitorisu jsou "ty nejkrásnější.

Psaní písmen na klitoris při milostné předehře

Pro ozvláštnění milostné předehry je technika psaní písmen na klitoris bříškem prstu jednou z těch, kterými může muž zábavnou formou ženu vzrušovat. Napíše písmenko a ona má za úkol poznat, co napsal. Ne, že by milostná předehra nebyla dostatečně vzrušující sama o sobě, ale takové malé hravé zpestření ji určitě ozvláštní.

Psaní písmen na klitoris při orálním sexu

Analogie této techniky stimulace klitorisu při masturbaci, je u orálního sexu cunnilingus, technika psaní abecedy jazykem na pohlaví a klitoris jazykem. Tato technika je samozřejmě párová a využívá se častěji než stimulace psaní písmen na klitoris prstem. Jedná se o oblíbenou formu stimulace klitorisu a celé vulvy jak heterosexuálních párů, tak také lesbických párů. Lesbičky ji mají ve velké oblibě protože ideálně odpovídá jejich představě hravého vzájemného vzrušování.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje