Jste zde

Proč je poloha "Na pejska" považovaná za "rychlý sex"

Proč je poloha "Na pejska" považovaná za "rychlý sex"

Poloha "Na pejska" je považovaná za jednu z nejoblíbenějších sexuálních poloh vůbec. Často je spojována s přívlastky nenáročná, vášnivá, chlípná, oblíbená, muži velmi ceněna... Jedním z důvodů, proč ji mají muži tak rádi je i to, že nohou zezadu nerušeně obdivovat ženské boky a zadeček před sebou... Užívají si hlubokého průniku penisu a velmi často dosahují rychlého a intenzivního orgasmu. To však není samo sebou. Logicky k tomu musí být nějaký důvod, protože jinak by tato poloha nebyla nazývána jako poloha pro "rychlý sex".

Poloha je pro muže nesmírně erotická

Většina žen ani netuší, co všechno se v poloze "Na pejska" jejich partnerovi honí hlavou za myšlenky. Uvědomují si, že muži nabízí pohled na svůj zadeček a to je pro mnohé příliš moc velká důvěrnost. To se mužům velmi líbí a často neodolají pokušení a zkoušejí kam až mohou zajít. No a to je také důvod proč se jí některé stydlivější ženy vyhýbají. Muži si totiž jen těžko odepřou příležitost ženu hladit úplně všude... Proto se mnoha ženám zdá až nevhodně chlípná, nemorální, možná i nečistá, příliš odosobněná až "pudová".

Ale i pro ženy je to výzva a chtějí poznat, proč po ní muži tak touží. I ženy mají své touhy a erotické představy, jen se je možná bojí vyslovit. Ženy bez větších zábran, které se nestydí si mohou sex naplno. A ty, které se trochu stydí, když se odhodlají polohu "Na pejska" vyzkoušet, tak využívají i té zdánlivé nevýhody, že s mužem nemohou udržet oční kontakt. Pokud se i stydí, pak to není vidět. Logika je jednoduchá - vždyť ony vlastně ani neví, co všechno nabízí muži k prozkoumání. A také ani nemohou nic ovlivnit, protože nemají takovou volnost pohybu a vše je na muži, který přece musí vědět, co dělá!!! Přece nemohou za to, že muž "dělá něco, co by neměl" nebo "se dívá, kam by neměl"...!!! A když to nemohou ovlivnit, tak se za nic nemusí ani stydět. Takovéto vysvětlení je samozřejmě jen jedním úhlem pohledu, který je míněný spíše s nadsázkou...

Říká se, že tato poloha vyhovuje hlavně ženám, kterým v ní nevadí jejich podřízená role. Naopak, chtějí si užít ten pocit, kdy jsou v podřízené (submisivní) roli. Některé chtějí poznat jaké to je, když se muž chová dominantně. Nebo možná touží poznat všechno to, co považují za nepřijatelné. V jiné poloze by se styděly, ale takhle mohou poznat, jak příjemné některé "zakázané doteky" a stimulace mohou být. Právě ten pocit, že vše řídí muž a ony "za to nemohou" jim dává možnost vypnout svoji pozornost, obezřetnost a překonat komplexy nebo zábrany. Kdyby na partnera viděly, tak by si něco podobného nikdy nedovolily a ani by to nezvládly. Takhle stačí prostě očekávat, jaké to bude...

Jak svou podřízenou roli vnímají dominantní ženy?

Záleží na tom, jak moc žena v poloze "Na pejska" chce být dominantní. Hlavní role se při ní sice předepisuje především mužům, ale ženy mohou svůj vliv na průběh spojení až nečekaně snadno výrazně zvýšit. No, tak úplně snadné to zase není, ale posuďte sami, jak obrovský vliv žena na muže může mít. Týká se to však především žen, které ovládají techniky stažení svalstva pánevního dna a poševních svalů. Jedná se o techniky, které se dají procvičovat a které je možné při pravidelném tréningu dotáhnout k dokonalosti. Jejich provedením se zabývají články "Techniky ke zlepšení prožitku orgasmu - pro ženy i muže", "Svírání a povolování svalů joni (vagíny)", "Kegelovo cvičení pro posílení svalstva pánevního dna" nebo "Přehled cvičení pro posílení joni".

Metoda je velmi jednoduchá. Žena počká, až do ní muž velmi hluboko pronikne, až vnímá, že penis tlačí na zadní stěnu pochvy a oblast děložního čípku. Tehdy silně stiskne svaly pánevního dna a především svaly pochvy. Penis v sobě sevře. Muž, když jej začne z pochvy vysouvat vnímá, jak se penis "natahuje" a jak je jeho stimulace vysoká. Když muž dosáhne penisem poševního vchodu, žene stisk povolí. Muž může zase volně zasunout. Takto žena může stahy opakovat. Kdo to nevyzkoušel, neví, co to s mužem udělá. Výsledek se dostaví velmi brzy a muž, který neovládá techniky oddalování orgasmů prostě dosáhne vyvrcholení. Tato technika je velmi účinná a muži brání v tom dělat si co chce. Žena ho totiž může poměrně rychle v jeho snahách o dominanci přetrumfnout a jeho snažení dokáže poměrně rychle "ukončit". Vyzkoušejte a pak teprve namítejte, že nemám pravdu...

Jaké podněty žena v poloze "Na pejska" partnerovi nabízí?

V první řadě je to jeho dominantní poloha. Je to muž, který vše řídí, kontroluje. Alespoň si to namlouvá. To jsme si však před chvílí vysvětlili, jak moc je žena v pasivní roli... Pravdou je, že většina mužů přímo touží po tom, aby se mohli dotýkat ženina zadečku. Někteří se o o svých touhách vzájemně bojí promluvit nebo se stydí za to, že zadeček rádi hladí. Ale kdyby jenom hýždě! Když si žena klekne a opře se o ruce nebo položí tělo na polštář, tak většinu mužů polije vlna vzrušení už jen z toho, že kromě hýždí vidí i její konečník a většinou trochu pootevřené stydké pysky, ovšem ze strany od hráze. To není zrovna běžný pohled, který žena muži při svádění nabízí.

Poloha "Na pejska" muži přináší silné erotické podněty i splnění tajných přání.

Právě ta výjimečnost toho, co muž vidí a co tuší, že mu žena dovolí, je pro mnohé přímo záplavou podnětů vzrušení. Proto by v těchto chvílích měli být opatrní především muži, kteří mají sklon k předčasné ejakulaci. Snadno se jim totiž může stát, že vizuální, hmatové podněty a hlavně jejich fantazie, překročí hranici toho co snesou a oni v tak krásné chvíli pocítí, jak se jejich vzrušení nezadržitelně blíží vyvrcholení. Prostě tu sílu okamžiku neustojí a prožijí orgasmus. Ti muži, kteří to o sobě ví, by v takovýchto chvílích měli už preventivně odpoutat svou pozornost od ženiny polohy a od pohledu na výhled, který jim žena nabídla a měli by myslet například na to, že zítra musí posekat trávník nebo zajít na nákup. Když překonají to nejkritičtější období, zklidní se a vyrovnají se silnými podněty, mají vyhráno. Jen se pak nesmí hned vrhnout na soulož, protože pak už jim k potlačení vzrušení nepomůže ani kdyby si představili místo své ženy svého nadřízeného v práci.

Kombinace hlubokého proniknutí, vizuálních podnětů, představivosti, možnosti hladit zadeček, hráz a oblast konečníku, ale také vědomí, že žena nevidí, s jakým výrazem ve tváři si ji muž prohlíží, většinou vede k jeho rychlému vzrušení a k vyvrcholení.

Co muže vzrušuje na ženině zadečku

To, že řada mužů touží vyzkoušet anální sex jsme řešili v článku "Anální sex“. Poloha "Na pejska je poloha, která má k některým technikám análního sexu velmi blízko. Ať už jsou na anální sex názory jakékoli, je jasné, že je to sexuální praktika, o které mnozí sní ve svých erotických představách a někteří ji dokonce praktikují.

Mnohé muže a především ženy by však jistě překvapilo, že za anální sex není považováno pouze vsunutí penisu do análního otvoru, ale i jeho hlazení, olizování, dráždění jeho okolí nebo i vsunutí prstů nebo erotické pomůcky. Takže mnoho lidí ani netuší, že při svém milování vlastně už anální sex provozují.

Protože muž je dominantní roli, může opatrně vyzkoušet hladit ženiny hýždě a k tomu občas lehounce přibrat i okolí konečníků. Když pozná, že žena se nijak dotekům nebrání. Může vyzkoušet i lehounké kroužení prstem okolo konečníku, případně jemné poklepávání polštářkem prstu přímo na konečník. Také kývavý jemný pohyb prstem, jemné hlazení jeho horní poloviny a těsně nad ním, je nesmírně příjemné a vzrušující. Za "normálních okolností" by si to nikdy netroufla, ale nyní se může odhodlat. Naprostá většina žen, které by něco podobného nikdy nepřipustily, se prostě jen ponoří do vlnek pocitů, které jí hlazení těchto mimořádně citlivých míst přináší... Doporučuji však nic nepřehánět, neboť všeho moc najednou škodí. Nechte si něco také na příště...

Mnohé ženy se samy pro sebe diví, proč muž tak intenzivně přiráží. Možná by je ani nenapadlo, že mužům se líbí plácavý zvuk nebo zvuk podobný mlaskání, který při kontaktu při narážení šourku na stydké pysky, zadeček, Venušin pahorek a stehna, vzniká... A právě to se to mužům líbí... Také je vzrušuje ten nezvyklý pocit doteku šourku s ženiným tělem, způsobující "masáž" varlat, který se při jiných polohách tak moc neprojevuje.

Když muž tak touží po doteku na místě, které žena nepovažuje k dotýkání za vhodné, ale nakonec mu to chce dopřát, pak poloha "Na pejska" je pro ni ideální. Žena mu nemusí nic dovolovat, stačí, když mu nic nebude zakazovat. Muž si přijde na své, nakonec žena taky a oba se mohou dát tvářit tak, jako by se nic nedělo... Takto se to dá vydržet i řadu let, než se muž konečně osmělí a ženě se s věří s tím, jak moc ho její zadeček vzrušuje...

Domnívám se, že jsme ty nejdůležitější důvody, proč muži polohu "Na pejska" mají tak rádi, nakonec našli. Myslím, že už je i jasné, proč ji můžeme nazývat polohou pro "rychlý sex".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)