Jste zde

Poloha "Zezadu", žena klečí - varianta 5

Poloha "Zezadu", žena klečí - varianta 5 

Varianta polohy "Zezadu" kdy žena klečí na posteli, židli nebo křesle. Je to obdoba klasické polohy "Zezadu na pejska" při které žena klečí a má široce rozevřené nohy od sebe. Muž stojí za ní mezi jejíma nohama a vstoupí do ní. Spojení může být velmi hluboké a muž je může ovlivňovat silou přitlačení své pánve k ženinu zadečku. Podobně žena pohybem proti muži může intenzitu spojení ovlivňovat a prohloubit. Muž může ženu rukama přidržovat za boky a přitahovat je k sobě nebo je odtahovat od sebe. Možná je i varianta, kdy ji nebude vůbec přitahovat, ruce mu zůstanou volné a kopulační pohyby bude provádět jen pohybem pánve. Ruce pak může využít k hlazení ženina zadečku, kostrče, křížové oblasti a zad. Mnoho žen překvapí, jak silné vzrušení prožijí při cíleném hlazení perinea a konečníku. Muž ovládající techniku "hlazení třinácté komnaty" toto techniku může snadno provádět společně s "technikou devíti proniknutí".

Kopulační pohyby může muž měnit podle svých představ a stejně tak i jejich hloubku. Oblíbené je i kroužení penisem uvnitř vagíny. Nejsilnější jsou pro ženu pocity při technice devíti proniknutí, při kterých muž opouští vagínu a zpět  zasouvá pomalu penis a stimuluje tak i stydké pysky a poševní vchod. 

Oblast bodu G je stimulována jen částečně. Díky hlubokým proniknutím však dochází k dráždění děložního čípku, což pomáhá především v pocitech hlubokého naplnění vagíny. Pokud si žena sama stimuluje klitoris, je to kombinace mimořádně vzrušujících podnětů a může prožít velmi silný orgasmus klitoridálního nebo vaginálního typu.

Ženy ovládající techniku stahování poševních svalů a masáže penisu uvnitř pochvy muži navodí výjimečně silné pocity. Muž který je schopen zvládat techniky oddalování orgasmu a techniky orgasmu bez ejakulace pak může ženu vzrušit natolik, že kromě běžného úvodního orgasmu přejde do stavu, kterému se říká "Jízda na vlnách rozkoše". 

Žena může intenzitu spojení penisu s vagínou ovlivnit i přinožením nohou, kdy se tlakem stehen zúží prostor mezi stydkými pysky a spojení se stane mimořádně intenzivní. Muž má velmi dobrou kontrolu nad svým vzrušením a proto je tato poloha vhodná i pro začátečníky ve výuce prodlužovaného orgasmu. Oba partneři mohou procvičovat rozproudění sexuální energie z pánevní oblasti do celého těla. Nejvýznamnější je rozproudění energie po páteři a její rozvedení do oblasti srdeční čakry.

Z hlediska doteků a dráždění:

  • Proniknutí - hluboké, muž může snadno měnit hloubku průniku a má nad pronikáním výbornou kontrolu. Poloha muži umožňuje "včas vytáhnout" penis při antikoncepční metodě přerušované soulože.
  • Klitoris – je nutné, aby si jej žena rukou dráždila sama, jinak bude zcela mimo kontakt. Žena poměrně snadno dosáhnete na klitoris při hluboké penetraci se pak pocity na poštěváčku, dráždění děložního čípku a částečná stimulace bodu G sčítají.
  • G bod – vzhledem k úhlu pronikání penisu je bod G drážděn spíše méně, poměrně silně je drážděna oblast děložního čípku, zvláště při hlubokém proniknutí.
  • Emoční prvek - malý vizuální kontakt s partnerem žena zastává více pořízenou roli, což nemusí některým ženám vyhovovat. Pro muže je emoční stránka velmi silná. Je dominantní a nabízí se mu nevšední pohledy na ženin zadeček a nové možnosti jeho laskání.

Jak se líbí mužům?
Muži tuto polohu mají většinou rádi. Cítí se jako vládci a žena jim klečí u nohou. Bohužel u některých mužů převládá pocit nadvlády a podmanění partnerky, nad pocitem společného rovnoprávného sexu. Nabízí muži snadné velmi hluboké proniknut pod velmi dobrou kontrolou, což u vášnivých žen, které hluboké proniknutí vyhledávají, vyvolává silné pocity maximálního vzrušení a muž je pak zahrnován chválou. Také pohledy na rozevřený zadeček nejsou ani v partnerském vztahu běžné a mohou být velmi erotické. Když pak přidáte hlazení a lehké doteky v této oblasti, může být žena nezvykle překvapena jejich účinky. Je to primitivní a vášnivá poloha, kterou by si měl každý muž určitě vyzkoušet

Jak se líbí ženám?
poloha je vhodná pro ženy které:

  • chtějí ukázat štíhlejší či pěkně vyvinuté nohy, hezkou linii zad, pěkně tvarovaný zadeček
  • chtějí skrýt problematické oblasti břicha, obezitu, povislá ňadra
  • ženy, kterým je příjemné "hlazení třinácté komnaty" a prožívají "techniku devíti proniků".

Většina žen však tuto polohu příliš nevyhledává. Mají pocit, že jsou mužem zneužity pro jeho dominantní představu sexuální nadvlády nad ženou. Tuto polohu mají rády ženy bez toužící po tom, aby byly uchváceny a razantně uspokojeny. Některé ženy ji vyhledávají právě proto, že není příliš intimní a nevidí při ní partnerovi do tváře. Mají pocit, že sex není tak osobní. Některé ženy mohou prožít silné orgasmy, zvlášť pokud vhodně nastaví pánev při penetraci, aby pronikání intenzivně dráždilo jejich citlivá místa uvnitř pochvy. Je to poloha pro ženy v sexu spíše divoké, které upřednostňují razantní a intenzivní sex. Romantické ženy ji asi vyžadovat nebudou.

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)