Jste zde

Poloha "Vsedě" - muž sedí na patách, žena dřepí zády k němu

Poloha "Vsedě" - muž sedí na patách, žena dřepí zády k němu

Poměrně náročná varianta odvrácené polohy vsedě. Je to spíše pokusná varianta, která dává nový netradiční rozměr spojení muže a ženy. Žena je nahoře, dominantní a chce muži ukázat, co všechno je s ním schopná dělat. Je to poloha fyzicky poměrně náročná nejen pro muže, ale i pro ženu.

Vychází z toho, že muž se posadí na své pokrčené nohy a rukama se vzadu za tělem opře o podložku nebo postel. Žena se muži posadí na vzrušený penis tak, že si na něj, otočená zády k němu, v dřepu opatrně nasedne. Nohy přitom široce roznoží aby získala dostatečnou stabilitu a rukama se vzadu opře o mužovy ruce nebo boky. Tato poloha není nijak pohodlná ani pro muže, ani pro ženu, je však možná.

Některý muž možná zvládne udržet stabilitu jednou rukou. Může pak ženu hladit na prsou nebo po těle a na klitorisu. Vzhledem k poměrně velkému zatížení svalů nohou a tendenci rychlého odkrvení nohou v této poloze se u muže poměrně brzy projeví pocity mravenčení v dolních končetinách a u ženy přetížení svalů nohou v dřepu.

Chvíli se tato poloha využívat dá a možná přinese oběma zajímavé pocity. Nebude to však poloha pro dlouhé meditace a spojení. Žena se může hladit, případně i vzrušovat rukou. Nejsilnější pocity žena bude mít z hlubokého spojení s mužem tehdy, když kroužit pánví a využije hloubky spojení ke stimulaci oblasti bodu G a dráždění děložního čípku. Vhodná je pro dominantní ženy které chtějí svého partnera vyzkoušet ve všech možných i nemožných polohách a situacích. Je to poloha pro páry hledající změnu a inovaci v jejich milostném životě. Vyzkoušet je potřeba všechno...

Z tantrického pohledu
je tato poloha méně významná a pokud ji nějaký pár upřednostní, pak zcela jistě jen na kratší dobu.

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)