Jste zde

Poloha "Ve stoje", žena klečí na stole"

Poloha "Ve stoje", žena klečí na stole"

Volné pokračování článků "Sexuální polohy", "Polohy pro penetrační vaginální sex", Polohy "Ve stoje".

Poloha doporučovaná knihou Kámasútra.

Jedná se o jednu z variant, při které je žena na stole nebo na vyvýšené podložce. Poloha není ani pro ženu, ani pro muže fyzicky nijak zvlášť náročná. Využitelná je především pro vysoké muže a malé ženy. Na stůl je vhodné pro větší pohodlí ženy položit podložku a polštář.  Žena poklekne na stůl tak, aby šlapky nohou byly přes hranu stolu. Posadí se na paty a pak tělo položí na stůl, nejlépe na připravený polštář. Prakticky se stočí se do klubíčka a zadeček vystrčí směrem k okraji stolu, tedy k partnerovi. Ideální pro ni je, pokud má tělo položené na polštáři, protože pak je pro ni tato poloha pohodlnější. U ženy se jedná o polohu těla , která je podobná poloze "Na pejska". Muž se postaví ke stolu a zezadu zasune penis do partnerky. Muž může ženu držet za boky a přitahovat se k ní.

Poloha není příliš náročná, penis může pronikat opravdu hluboko. Dovoluje muži velmi dobrou kontrolu nad spojením. Snadno může kontrolovat hloubku i rychlost penetrace, proto je vhodná pro techniky opakování penetrace v tantrickém sexu.  Může ženu hladit na nohách, zádech a hlavně na zadečku. Klitoris je však jeho stimulaci rukou nepřístupný a i jeho stimulace penisem je minimální.

Hloubka průniku:

  • pronikání je hluboké
  • kontrola rychlosti penetrace a hloubky penetrace muži umožňuje využití tantrických technik penetrace
  • kontrola vzrušení muže vynikající

Stimulace penisem:

  • poloha je doporučovaná knihou Kámasútra pro šanci ženy na dosažení vaginálního vyvrcholení
  • bod G - je možná podle úhlu penetrace. Pokud penis dráždí 1/3 horní části přední stěny pochvy, pak bude velmi intenzivní. Většinou bude oblast bodu G bude stimulována jen občas a méně.
  • Stimulace pochvy bude ženou pocitově vnímána jako hluboká a dráždění se soustředí především na zadní stenu pochvy a děložní čípek.
  • klitoris - pro stimulaci penisem je poloha nevhodná. Žena může klitoris stimulovat rukou.

Poznámka:
Poloha je vhodná pro vaginální i anální sex.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje