Jste zde

Poloha pro "Španělský sex" kdy muž stojí a žena sedí

Poloha pro "Španělský sex" kdy muž stojí a žena sedí

Volné pokračování článku "Ženská prsa", "Soulož mezi prsy - "Španělský sex"" a "Polohy pro soulož mezi prsy - pro "Španělský sex"".

Tato poloha je zřejmě nejoblíbenější, především mezi muži. Pro ženu je nenáročná a umožňuje jí snadno kombinovat sex mezi prsy s masturbací nebo orálním sexem. Pro Španělský sex" stačí, aby si žena prsa přitiskla k sobě a umožnila muži zasunout penis mezi ně.

Pokud si žena psa přidržuje sama, muž má volné ruce a těmi jí může stimulovat bradavky nebo ji hladit. Mnoho žen tuto polohu kombinuje s orálním sexem - stimulací žaludu jazykem v okamžiku, kdy je penis vysunut nahoru a ona tak jazykem celkem snadno na jeho špičku "dosáhne".

Další variantou je, že si prsa přidržuje muž. To ženě uvolní ruce a ona je může využít ke hlazení hýždí muže nebo ke stimulaci šourku a varlat. Hlazení a stimulace se dají střídat nebo se mohou spojit v jeden celek, který je nesmírně erotický a muže silně vzruší. I při této kombinaci doteků je samozřejmě možné přidat orální stimulaci žaludu penisu. 
Tato poloha muže a ženy při "Španělském sexu je vhodná také pro začátečníky. Zkušené ženy v ní naprosto dokonale dokáží muže dovést až k vyvrcholení.

Poloha, kdy muž stojí a žena sedí je velmi vhodná pro ženy s malými prsy. Muž může penisem třít o ženina prsa, dvorce a bradavky. Když žena položí přes penis na prsa dlaně a vytvoří prostor pro intenzivní tření a sevření penisu. Ruce a především jemné dlaně nahradí přitisknutí větších prsou k sobě. Dlaně nahradí prostor mezi prsy. Pocity pro muže jsou pak naprosto srovnatelní. Navíc vynalézavá žena může přidat jemnou masturbaci a další dráždění penisu a varlat rukou. Vhodná je i kombinace s orálním drážděním nebo felací. Dostatek lubrikantu nebo kvalitního olejíčku musí být samozřejmostí. Vše je tedy pouze o vynalézavosti a něžnostech.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)