Jste zde

Poloha "Žena nahoře" - varianta 4

Poloha "Žena nahoře" - varianta 4

Hlavní téma: "Sexuální polohy".
Volné pokračování článku "Polohy pro penetrační vaginální sex".

Tato poloha je trochu náročnější a bude určena spíše pro štíhlé páry, ale hlavně zkušenější páry. Patří do poloh, kde žena má větší zkušenosti s ovládáním poševních svalů a dokáže jimi muži poskytnout masáž penisu v nezvyklé poloze, za nádherného výhledu a bez jakékoli jiné stimulace.

Zaujmout tuto variantu spojení může pár z polohy "Tváří v tvář" nebo z klasické "Misionářské polohy", kdy žena leží na zádech a muž na ní. 

Pokud to bude z klasické "Misionářské polohy", pak nejjednodušší bude, když v ní muž pokrčí kolena podél těla, mírně se narovná a současně pomůže ženě nadzvednutím pánve zvednout její tělo a pokrčit nohy. Žena se opře vzadu o natažené ruce a usadí pánev tak, aby mužův penis byl bezpečně zasunut do její pochvy. Poté se vzadu za tělem opře i muž, zůstanou chvíli pevně hluboce spojeni. Oba sedí na pokrčených nohách a oba se vzadu za tělem opírají o postel a přenášejí tak část své váhy na paže. 

Poloha je to spíše experimentální, pro zpestření nebo jako mistrovská tantrická poloha s dominantní tantričkou. Oba partneři nemají volné ruce a tak je většina pohybu a aktivity jen na ženě. Žena může pohybovat svou pánví a uvnitř pochvy tak masírovat mužův penis o stěny pochvy. Oblíbený pohyb je dopředu a dozadu a krouživé pohyby pánví. Pro muže bude asi nejzajímavější sledovat, jak si s ním hraje a určitě se mu bude líbit pohled na její odhalená prsa, bříško a výrazy tváře. Je to poloha ideální pro smyslné ženy které chtějí svého partnera překvapit svou technikou svádění a vzrušování bez pomoci rukou jen svou joni. Žena může volit hloubku i rychlost pronikání a může uplatnit i znalost masáže penisu uvnitř pochvy stahováním poševních svalů. Právě díky práci se svaly pochvy může ukázat, jak úžasná milenka je. Pokud zařadí i techniku vypuzování a nasávání penisu pomocí joni, připraví muži, ale i sobě velmi zajímavé a nezvyklé pocity a vlny vzrušení. Muž bude asi nejvíce soustředěn na její tělo, prsa a výrazy tváře v okamžicích těchto nezvyklých stimulací. Žena však určitě nebude mít pocit, že vzrušuje jen muže. Při technikách pohybu pánví, ale i při masáži pomocí vaginálních svalů, bude stimulována především oblast jejího bodu G a oblast děložního hrdla. Intenzivní vnitřní vzrušení tedy bude zažívat i ona a to se pak bude přenášet i na muže. 

Z tantrického pohledu je tato technika určena především párům, které dokáží prožívat vzrušení pomocí masáže vaginálních svalů a dokáží udržet kontrolu nad vzrušením. Pro muže bude zcela jistě nádherná zkušenost pohledu na ženu, která bez jakékoli další stimulace dokáže své vzrušení nechat nastoupat až k prožití vaginálního orgasmu. V této poloze totiž nedochází prakticky k žádné (nebo jen minimální sekundární) stimulaci klitorisu. Pokud tedy žena prožije orgasmus, pak to bude vaginální orgasmus. Muž však v každém případě musí být schopen zvládat techniku oddálení orgasmu nebo orgasmu bez ejakulace. Když muž vnímá, že orgasmus se blíž, musí požádat ženu o to, aby zastavila své pohyby pánví i masáž penisu a musí provést techniky oddálení orgasmu, dechové techniky a techniku velkého stisku PC svalů. Oba partneři nemají volné ruce a jsou spolu spojeni, proto je poměrně obtížné techniku oddálení orgasmu ustát. V průběhu fáze rozvádění sexuální energie z pánevní oblasti do srdeční oblasti se musí muž i žena zaměřit na oblast Solar plexus a rozvést ji po páteři do horní části těla, srdce a hlavy. To není snadné ani v jednodušších polohách, natož pak v poloze hlubokého spojení lingamu a joni. Oba proto musí naprosto bez pohybu a bez sevření lingamu v joni. Rozhodně to není poloha pro muže, kteří s těmito technikami teprve získávají zkušenosti.

Pokud však v této poloze žena dosáhne vaginálního orgasmu, pak muž rozhodně nemusí litovat toho, že jeho vzrušení bylo natolik intenzivní, že i on prožil orgasmus s ejakulací. Může sledovat ženinu tvář, pohyby jejího těla při orgasmickém zážitku a u toho prožít svůj. Většinou však muž zážitek, který mu žena připravila jen masáží joni a jejími pohyby, ustát a prožije vyvrcholení jako první. Může to však být ženin dárek, který muži připravila. Je zbytečné, aby nad tím muž přemýšlel, stačí, když si ten okamžik naplno prožije.

Tato poloha je ideální pro tantrickou mistryni, která chce muži (normálnímu, nezkušenému s technikami tantry) ukázat, co se dá tantrickými cvičeními dosáhnout. Nebude u toho očekávat, že muž dlouho vydrží, ale pomalými a jemnými technikami mu dopřeje zážitek, který stěží kdykoli předtím mohl prožít. Muž pak pochopí, že je nejvyšší čas začít se sebou něco dělat.

Z hlediska doteků a dráždění:

  • Fyzicky - náročnější pro muže, hodně náročná pro ženu. Ta je dominantní, muž zcela pasivní, jen přijímá a žasne. 
  • Proniknutí - hluboké, je možné snadno měnit hloubku průniku.
  • Klitoris - slabě. Stimulace rukama vyloučená.
  • G bod – dominantně, Je možné používat "techniku devíti průniků", tu však řídí žena. Možnost masáže penisu pomocí stahů vaginálních svalů.
  • Emoční prvek - uspokojení bývá naprosto výjimečné. Muž má silný vizuální zážitek ze svádění ženy a masáže penisu jen pomocí její joni. Objímání, hlazení a líbání není možné. Vše se odehrává jen kontaktem joni a penisu, kdy dominantní je žena.
  • Jedná se o polohu tantrických mistryň.

Jak se líbí mužům?
Pro muže, kteří tuto polohu zvládnou to bude velmi silný erotický zážitek. Mají před sebou zcela odkrytou ženu, která se pouze svojí joni poskytuje muži úžasné pocity pouze v oblasti přirození a bez jakékoli další stimulace. Vidí její tělo, prsa i ohyby pánví, které mu způsobují nesmírnou rozkoš. Ten muž který je této polohy schopen a při které jeho žena dosáhne vaginálního orgasmu na tento okamžik určitě nezapomene. Pokud však jako první prožije své vyvrcholení, bude to pro něj dárek od ženy mistryně. 

Jak se líbí ženám?
Pro ženu náročná poloha. Její role je naprosto dominantní. Může v ní však ukázat jej jedinečnou milenkou dokáže být. Pokud ovládá techniky masáže penisu poševními svaly, pak je schopná muže dovést až k vyvrcholení bez jakékoli jiné stimulace. Sama však přitom prožije nádherné pocity vaginálního vzrušení ze stimulace oblasti bodu G a oblasti děložního hrdla. Pokud prožije v této poloze vaginální orgasmus, pak to bude velmi intenzivní zážitek.

 

Literatura a zdroje

(AK)