Jste zde

Masturbace (onanie) - pomocí vibrátoru

Masturbace (onanie) - pomocí vibrátoru

Hlavní téma: "Autoerotika - masturbace a onanie".
Volné pokračování článků "Masturbace muže - onanie" a "Erotické pomůcky".

Masturbační techniky si každý muž upravuje podle svých pocitů, vzrušení i představivosti. Některé techniky jsou známější, jiné méně. Jednou z těch méně známých je stimulace penisu pomocí ​erotické pomůcky, konkretně pomocí vibrátoru nebo vibračního vajíčka. Vibrátor je mužům většinou snadno dostupný, protože ho používají pro doplňkovou stimulaci ženy. Někteří ho však používají i pro stimulaci penisu při onanii. Vibrátor je tedy při masturbaci používaný pro doplňkovou stimulaci při onanii častěji než vibrační vajíčko.

Každý muž při masturbaci vibrátor použije podle svých představ. Někteří muži se s ním dráždí po celém těle a jeho vibrace jim pomáhají s celkovým naladěním. Později přecházejí ke stimulaci "klasických" erotogenních zón, jako je hráz, šourek, penis, žalud. Vibrátor však používají i pro stimulaci análu nebo k anální stimulaci prostaty. V takovém případě pak stimulaci penisu provádí rukou.

Pokud muž vibrátorem dráždí penis, pak nejčastěji v oblasti, kde je uzdička která žalud spojuje s předkožkou. Tomuto místu se říká phrenulární zóna. Je to oblast předkožky, která se nachází pod žaludem penisu. Tento pás mírně zvýrazněné kůže předkožky penisu, je mimořádně citlivý na tření a stimulaci. Vibrace vibrátoru pak stimulují phrenulární zónu a žalud penisu. Muž vibrace vnímá až v pánevním dnu, což je většině mužů příjemné. Vibrátor však, na rozdíl od vibračního vajíčka, musí muž u penisu přidržovat. Vibrace může měnit a stimulaci může doplňovat drážděním rukou.

Onanie pomocí vibrátoru je, podobně jako stimulace penisu pomocí vibračního vajíčka, méně obvyklou formou onanie.

Téma pokračuje článkem "Masturbace (onanie) - pomocí vibračního vajíčka".

Články s podobnou tematikou