Jste zde

Masturbace ženy - "klasická poloha"

Masturbace ženy - "klasická poloha"

Hlavní téma: "Autoerotika - masturbace a onanie".
Volné pokračování článku "Sexuální polohy používané při masturbaci žen".

Klasická poloha - na zádech s pokrčenými koleny

  • na posteli
  • na podlaze
  • ve vaně (kdy jednu nohu nebo obě nohy může přehodit přes okraje vany). Tato varianta umožňuje využít blahodárného účinku proudu horké vody...

Tato sexuální poloha pro masturbaci je podobná klasické "Misionářské poloze" pro soulož. Ženy ji pro masturbaci ženy asi využívají nejčastěji. Výhodou je to, že je jednoduchá a snadno se v ní žena může vzrušovat po celém těle. Nezáleží na tom, zda je žena štíhlá, nebo plnějších tvarů... Ženy v ní oceňují možnost "pohrát si" s celým svým tělem.

Žena při ní leží na zádech s rozevřenýma nohama. Pro někoho je to ta nejintimnější sexuální poloha pro masturbaci vůbec, pro jiné je tou nejnudnější ...

Žádná část jejího těla není nedostupná. Současná stimulace erotogenních míst na těle je možná bez větší námahy. Žena se může laskat na prsou, dráždit si bradavky a hladit se všude, kam pohodlně dosáhne. Poloha je ideální pro stimulaci klitorisu. V této poloze také poměrně snadno může využívat k dráždění vulvy nejen ruce, ale i různé ​erotické pomůcky. Mnoho žen se právě v této poloze cítí velmi příjemně, protože když nemusí spěchat, dokáže se příjemně naladit a vzrušit ještě dříve, než přejde k nepřímé nebo přímé stimulaci pohlaví.

Díky tomu, že leží na zádech, není tato poloha nijak zvlášť namáhavá a proto ji mohou využívat i ženy které mají nějaké zdravotní obtíže nebo nadváhu.

Z klasické polohy se dá snadno přejít do další, při které žena leží na břiše na polštáři. Klasická poloha tedy nemusí vždy být tou, ve které se dovede až k vyvrcholení.

Varianta ve vaně je spíše spojována s klasickou polohou pro masturbaci, tedy vleže ve vaně, v teplé vodě. Jsou však ženy, kterým vyhovuje teplo vody, a chtějí ji zkombinovat s výhodami "klasické" masturbační polohu. Techniku masturbace s pomocí teplé vody a na co si dát pozor, popisuje článek "Masturbace - vzrušení navozené vodní stimulací"

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje