Jste zde

Mapování mužského pohlaví

Mapování mužského pohlaví

Hlavní téma: "Základní tantrické sexuální techniky".
Pokračování článku: "Tantrické léčení".

Mapování mužského pohlaví je forma tantrické práce s mužskou sexualitou. Aby takové práce byl člověk schopen, musí toho o lidské, v tomto případě o mužské, sexualitě hodně vědět. Nestačí pouze vědět, takový člověk musí umět zvládnout i někdy velmi obtížné situace spojené nejen s touhou muže nebo ženy být v "dobrých rukách" "tantrického mistra" nebo "tantrické mistryně". A tady se dostáváme k jádru problému. Mapování ženského a mužského pohlaví nemůže dělat každý, kdo by to chtěl dělat. Pokud se shodneme na tom, že stát se tantrickým mistrem nebo tantrické mistryní není snadné a vyžaduje to opravdu velkou dávku osobního nasazení, sebekontroly a zvládnutí sousty technik a meditací, je jasné že techniky mapování mohou zvládat pouze lidé, kteří k něčemu takovému dospěli a ne ti, kteří si myslí, že dospěli. Nejedná se o tantrické léčení při kterém se dosáhne sexuálního uvolnění, ale na uvolnění sexuálních traumat a problémů, které s dosažením sexuálního uvolnění toho moc společného nemají. Proto jsem v úvodu zmínil, že jde o to, s čím k takovému léčení přicházíte a také o to, co je Vám ten, kdo mapování má provádět, připraven a schopen poskytnout.

Dejte na doporučení nebo hledejte v inzerátech

Mezi inzeráty které slibují pomoc tantrickými technikami občas naleznete i mapování mužského pohlaví a vaginální mapování ženského pohlaví. Nepochybuji o tom, že ti, kteří Vám takovou pomoc nabízení to myslí dobře. Zrovna techniky mapování pohlaví však nejsou běžně nabízené. Nejedná se o erotickou službu a také to není technika kterou dokáže zvládnout každý. Podobně to je s klienty, kteří si často myslí, že se jedná o erotickou službu, možná o sex. Proto se k takovýmto technikám většinou hlásí lidé, kteří mají s tantrou, tantrickými masážemi nebo tantrickým léčením sexuální problémů velké zkušenosti. Potýkat se pak s klienty kteří si myslí, že je čeká masáž se "šťastným koncem", pro ně opravdu není příjemné.

Co můžete očekávat?

Každý, kdo mapování provádí bude mít svou vlastní sestavu doteků, masáží i technik. Proto popisovat techniky, které se vlastně nikde oficiálně neučí nemá smysl. Pokud na takové mapování půjdete, musíte počítat s tím, že budete zcela jistě odhaleni v oblasti intimních partií a že se jich bude dotýkat člověk, kterého jste možná nikdy v životě neviděli. Pokud je součástí mapování i masáž (většinou ano), pak počítejte s tím, že budete bez oblečení. Velmi častým dotazem je dotaz na vzrušení. ANO, s Vaším vzrušením se počítá. Nezáleží však na tom, jak pevnou budete mít erekci nebo zda se vůbec dostaví. Podobné je to s vyvrcholením. Technika mapování je samozřejmě vzrušující a dosažení vyvrcholení tak připadá do úvahy. Jen rozhodně není hlavním cílem mapování!!!

O všem, co se bude provádět je muž dopředu informovaný a stejně tak je poučen i o tom, že jakékoli projevy jeho pocitů nemá brzdit nebo se jich obávat. Žena (většinou), která mapování mužského pohlaví provádí, je připravena nejen na projevy vzrušení, ale i na dosažení vyvrcholení. Někdy je vzrušení a vyvrcholení vlastně výsledkem právě techniky pomalého, cíleného doteku, hlazení i stimulace a je žádoucí. Vše samozřejmě závisí na potížích, které muž má. U mužů trpících předčasnou ejakulací je cílem dokázat, že problém s předčasnou ejakulací se dá zvládnout trpělivostí, jemností, prací s dýcháním a uvolněním nekontrolovaného sexuálního napětí. Muži trpící erektilní dysfunkcí se pak učí vnímat pocity které jim pomohou dosáhnout vyvrcholení i za obtížných podmínek slabé nebo dokonce minimální erekce penisu.

Obávat se nemá smysl. Ten, kdo takovou techniku provádí ví co má dělat.

Mapování mužského pohlaví může provádět i partnerka

Problémů ve Vašem sexuálním životě si nejspíš jako první všimne Vaše partnerka. Je i v jejím zájmu, aby Vám od nich pomohla nebo je alespoň zmírnila. Tímto tématem jsme se již zabývali v článku "Chápavá žena a muž se sexuálními problémy". Proto ten první, kdo muži může pomoci by měla být jeho partnerka nebo manželka.Nejčastěji se tyto problémy pojí s nevhodným přístupem k sexu nebo jsou spojeny s problémy s erekcí. Technika „Mapování mužského pohlaví“ je pak technikou, která je prospěšná jak pro muže, tak poučná i pro ženu. Muž se při ní učí, jak znovu "navázat vztah" se svým lingamem (penisem) a hlavně jak zpomalit v sexu. U této jemné terapie velmi často přehodnotí muž také své priority k sexu a samozřejmě i k ženě. Ženě přináší zkušenosti se stimulací mužského pohlaví na které většinou při sexu "není čas". 

Téma pokračuje článkem "Mapování mužského pohlaví - technika pro partnery".