Jste zde

Lesbický sex - jak řešit nesoulad v potřebě sexu?

Lesbický sex - jak řešit nesoulad v potřebě sexu?

Hlavní téma: "Nesoulad v potřebách sexu je normální".
Volné pokračování článku "Lesbický sex - nesoulad v potřebě sexu".

Nevím, zda se už někdo zabýval tím, jak řešit nesoulad potřeb sexu lesbických párů. Domnívám se, že takové řešení nemůže být pojato nějak moc vědecky, protože v praxi by se takové návrhy asi moc neujaly. Jako příklad si dovolím připomenou jednoduché řešení pro heterosexuální páry, které může mít úspěch, pokud k němu ovšem budete přistupovat s humorem...

Dva neslyšící lidé se vzali. Jako novomanželé však brzy zjistili, že když zhasnou světlo, tak v ložnici nejsou schopni komunikovat. Bez světla vzájemně nevidí znakovou řeč. Nedaří se jim to nijak rozumně řešit až jednou novomanželka dostane nápad. Ráno na lísteček napíše:
"Miláčku, budeme se muset v sexu domluvit na několika jednoduchých signálech!
Pro tebe navrhuji, že když v noci dostaneš chuť na sex, tak mi rukou jednou stiskneš pravý prs. A když na sex nebudeš mít chuť, tak mi jednou stiskneš levý prs."
Manželovi se to líbí a hodnotí to jako úžasný, skvělý nápad. Svojí ženě odepíše:
"To je opravdu skvělý nápad!!!
To je jednoduché a srozumitelné!!!".
Chvíli se zamyslí a na lísteček napíše:
"Miláčku a když budeš sex chtít ty, tak mi sevřeš rukou penis a jednou zatáhneš nahoru a dolů a já tak poznám, že se chceš milovat."
Pak se znovu zamyslí a dopíše:
"A pokud se nebudeš chtít milovat, tak mi sevřeš rukou penis a zatáhneš nahoru a dolů... padesátkrát."

Nápady pro lesbické ženy

Nyní se podíváme na řešení, které by mohlo pomoci lesbickým ženám. Zajímal jsem se o to, jak takovéto otázky sexu řeší lesbické páry, které spolu žijí dlouhodobě, často mnohem a mnohem delší dobu, než je v platnosti zákon o registrovaném partnerství. Zákon je jedna věc, ale vzájemná láska, přátelství, úcta nebo respekt "hory" přenáší. Proto uvedu několik příkladů "ze života" a věřím, že časem je rozšířím o další, doporučené čtenářkami našeho webu.

Sex lesbických žen je hodně dotykový
Lesbické ženy se spolu rády mazlí, tulí a milují plošný kontakt těl. Pokud nezpohodlní, tulení a mazlení jim může vydržet celý život. Sehrané partnerky, které si uvědomily, že jejich sexuální potřeby nejsou stejně velké, se shodují na tom, že klasický sex, kterým by se vzájemně uspokojovaly, mohou nahradit právě tím intimním kontaktem těl, který se pro ně stal nepostradatelným. Kontakt těl, vzájemné objímání, líbání, laskání, hlazení a další stimulace je mohou uvolnit, někdy i vzrušit. Pomocí masturbace, stimulace klitorisu nebo i tribbingu jedna z partnerek prožije vyvrcholení. Pokud druhá vyvrcholení prožít nechce, zůstanou 1:0 ve vzájemném objetí v některé z poloh pro mazlení, často v poloze "lžičky".

Vlastní masturbace
Pokud jedna z nich vnímá potřebu prožít vyvrcholení, pak to partnerce sdělí a požádá ji o "pomoc" při vlastní masturbaci. Uvolnění sexuálního napětí si pak navodí sama zahrnuta jejími polibky a jejím objetí

Masturbace vulvy a klitorisu od partnerky
Pokud se masturbace jeví jako málo párová, stačí partnerku požádat, aby ji k vyvrcholení dovedla pomocí masturbace ona. Ta ji pak například rukou stimuluje tak dlouho, dokud vyvrcholení nedosáhne.

Tribbing o stehno nebo ruku partnerky
Tato technika je poměrně častá, protože je snadná. Obě ženy se přitisnou k sobě a vzájemně se mazlí. Ta, která potřebuje dosáhnout vyvrcholení, se vulvou přitiskne k noze partnerky nebo si mezi stehna vloží její ruku a začne tření vulvy o tělo partnerky. Přitom udržuje těsný plošný kontakt těl, partnerku hladí a současně je partnerkou hlazena. Lesbické ženy se techniky tribbingu naučí provádět tak, aby jim tření vulvy o tělo partnerky přinášelo co nejkrásnější a nejintenzivnější pocity vzrušení. Stimulací vulvy, rozevřených stydkých pysků a především klitorisu, jim pak dokáže vyvrcholení navodit za překvapivě krátkou dobu... Po dosažení vyvrcholení se k sobě obě  ženy přitisknou a v objetí zklidní. Představa tribbingu v podobě tření vulvy o vulvu nebo tribbing v jiných sexuálních polohách pak patří spíše k vzájemnému sexu při kterém se o dosažení vyvrcholení snaží obě ženy. Nejsou to techniky, které by se často používaly v situacích, kdy po vyvrcholení touží jen jedna žena.

Orální sex - cunnilingus 1:0
Velmi často se k uvolnění jedné z žen využívají techniky cunnilingu. Pokud je taková stimulace pojata jako meditace, pak je to krásné nejen pro přijímající ženu, ale i pro dávající ženu. Jako meditace proto, že při meditaci nejde o orgasmus, ale o cestu prožívání vzrušení, které může, ale nemusí být zakončeno vyvrcholením. Někdy se pak stane, že z 1:0 se stane 1:1. Prostě se vzruší i dávající žena a "chce to taky"...

Tahitský orálního sex 1:0
Také mezi lesbickými ženami má II. Technika "Tahitského orálního sexu" - "metoda Kivin" mimořádnou oblibu. Jednak je to díky opravdu krásným pocitům, které při ní ženy prožívají, a pak je to i ideální technika pro dosažení vícenásobného orgasmu ženy.

Každý pár lesbiček si může najít svou kombinaci technik, které pro obě ženy budou příjemným způsobem mazlení, tulení a vzájemného vzrušování. Když pak jedna druhé navodí její oblíbenou technikou vyvrcholení, uspokojí její zvýšenou potřebu po milování a přitom sama prožije pouze pocity intimního setkání, něhy a vzájemnosti. Toto jsou jen některé z mnoha možných variant, jak mohou lesbické ženy vyrovnat své rozdílné sexuální potřeby, aniž by měly pocit, že je "toho" na ně moc...

V některém z dalších článků se podíváme na řešení možného nesouladu sexuálních potřeb z pohledu análního sexu, masáže pohlaví, možná i lesbického sexu ve třech...

 

Články s podobnou tematikou

Štítky: