Jste zde

Jak může žena bezpečně dosáhnout orgasmu - poloha "Žena nahoře"

Jak může žena bezpečně dosáhnout orgasmu - poloha "Žena nahoře"

Volné pokračování článku "Polohy "Žena nahoře"".

Tento článek jsem napsal jako reakci na dotazy typu - "Tak mi řekněte, ve které poloze mohu ženu při souloži dovést bezpečně až k vyvrcholení?". Přesto, že si nejsem jistý, zda v článku najdete univerzální rady pro všechny muže, jsem si jist, že se jedná o rady, které zcela jistě mohou pomoci většině mužů.

Nejedná se o nějaké teoretické úvahy. Toto je technika, která opravdu funguje a při troše snahy a kázně u obou partnerů, Vám dávám maximálně tři pokusy do vítězství.

Když pár opravdu touží po prožitku orgasmu ženy při penetračním milování, pak pro uskutečnění svého snu musí také něco udělat!

Vyzkoušejte polohu "Žena nahoře"

Muž sedí nebo pohodlně leží a žena na něm klečí s rozevřenýma nohama s koleny po obou stranách jeho boků. Žena pohodlně sedí na ztopořeném penisu vloženém do pochvy. Většina žen využije možnosti si úpenis do pochvy zasunout sama a to se líbí i mužům. Aktivní roli má žena tak má možnost rozhodovat o průběhu milování. Po muži nechce nic víc, jak pevný penis v erekci. Muž je v pasivní roli, může však hladit ženiny boky, stehna, bříško ruce i prsa. Pohodlně leží nebo se k ženě může pozvednout a pak ji může i líbat a hladit na tváři a ústech, ústy dráždit prsa a bradavky. V některých variantách je u něj žena tak blízko, že mu tyto radosti přímo nabízí.

Problémem mnoha mužů je to, že pokud neovládají techniky oddalování orgasmu nebo techniky prožívání orgasmu bez ejakulace, případně nemají velkou výdrž (tedy normální muži), pak ženě nedokáží nabídnout dostatečně dlouhou dobu to jediné co od něho potřebuje - pevný penis. Prostě ejakulují dříve, než žena dosáhne orgasmu.

Velkou výhodou polohy "Žena nahoře" je to, že žena má volné ruce a může jimi hladit, laskat a stimulovat muže. Může je však využít i k vlastní stimulaci, což je něco, co muže velice vzrušuje. Autoerotiku před partnerem si dovolí jen velmi málo žen. Přitom autoerotika v poloze, když je nad mužem, ženám tak nevhodná nepřipadá. Je to asi tím, že jejich vzrušení narůstá a připadá jim naprosto přirozené, když si začnou hladit prsa nebo klitoris. Čím bude vzrušení vyšší, tím menší mají ženy zábrany.

Kombinace pohybů pánví které si žena za současné vlastní stimulace klitorisu (masturbace) řídí sama tak, aby co nejvíce vyhovovaly jejímu vzrušení, jí přináší velmi vysoké vzrušení. Žena nejlépe ví, co potřebuje k tomu, aby vzrušení přerostlo ve vyvrcholení a proto se pohybuje a masturbuje tak, jak jí je nejpříjemnější.

Žena by měla úplně zapomenout na stud, obavy, nervozitu a prostě masturbovat za spojení s mužem až do okamžiku, kdy bude vnímat, že klitoridální orgasmus pomalu nastupuje.

Pak může přidat i intenzivní kopulační pohyby pánví a pomáhat si ve vzrušení i hlubokou a intenzivní stimulací lingamem uvnitř pochvy. Podvědomě bude nejspíš provádět pohyby dopředu a dozadu při kterých bude stimulována oblast bodu G a děložního čípku. V okamžiku, kdy jejím tělem projedu pocity blaha a její joni se začne svírat v orgasmických stazích dojde k tak intenzivnímu dráždění lingamu a joni, že žena může prožít i kombinovaný orgasmus.

Pokud to bude jen klitoridální orgasmus, taky dobře ....

Pro muže to bývá mimořádný zážitek, neboť velmi intenzivně vnímá orgasmické stahy pochvy.

Pokud muž nevyvrcholil a jeho penis uvnitř pochvy je stále vzrušený, pak je lépe chvíli počkat a teprve po doznění pocitů prvního orgasmu znovu pokračovat v autoerotice. Je možné, že žena prožije další orgasmus a pokud muž opět vydrží pak již nemusí nad ničím přemýšlet a mohou dokončit milování stimulaci lingamu kopulačními pohyby ženiny pánve a dovést tak k vyvrcholení i muže.

  • Díky této technice mnoho párů prožilo intenzivní orgasmus ženy ve spojení s mužem, bez jeho ejakulace.
  • V těchto chvílích nevadí ani to, že muž již mohl dosáhnout vyvrcholení. Žena dosáhne vyvrcholení masturbací bez ohledu na to, zda muž vyvrcholil nebo nevyvrcholil. K tomu, aby muž vnímal stahy pochvy při jejím orgasmu stačí, aby jeho penis zůstal v joni a nevyklouzl.
  • Touto technikou se již mnoho mužů zbavilo stresu a strachu ze selhání při předčasné ejakulaci nebo menší výdrži při spojení.

Po vyvrcholení je vhodné aby se partneři objímali za přetrvávajícího spojení pohlaví. Ponechte penis tak dlouho uvnitř pochvy, jak to bude jen možné. Zůstaňte co nejdéle v objetí a prožívejte hloubku své lásky, blízkost, něhu a souznění.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)