Jste zde

Hýždě - erotogenní zóna

Hýždě - erotogenní zóna

Volné pokračování článku "Erotogenní zóny mužů a žen - společné pro obě pohlaví".

Velmi silnou erotogenní zónou mužů a žen je zadeček (neboli hýždě...). Jednak je tato část těla tak trochu TABU, ale současně je velmi přitažlivá. Pro muže představuje "zakázané vzrušení" a možná právě díky tomu jsou muži v polohách, kdy se ho při souloži mohou dotýkat, hladit ho a dívat se na něj... tak náchylní k vyvrcholení. Článek "Proč je poloha "Na pejska" považovaná za "rychlý sex" toho o slabosti mužů pro ženský zadeček hodně vysvětluje...

Ale nejde jen o podněty vzrušení na bázi doteku nebo představ. Kůže hýždí je bohatě zásobena nervovými zakončeními, takže její hlazení, laskání nebo líbání vyvolává velmi příjemné pocity. Na doteky a hlazení je velmi vnímavá také oblast konečníku. Je řada technik, které této citlivosti využívají pro navození sexuálního vzrušení. To vzrušení bývá oboustranné. Ten, kdo se dotýká, je vzrušen tím, co muže dělat a co vidí, a ten, kdo je v roli přijímajícího, je vystaven dotekům (a pohledům) které vzrušení navozují. Výsledné vzrušení je pak kombinací fyzického a psychického vzrušení z doteků a představ.

Stimulace konečníku je technika, která patří do technik análního sexu a tato konkretní technika se nazývá Masáž "Třinácté komnaty" a "Léčení rozety". Dalším, velmi citlivým a pro vzrušení mužů i žen významným místem, je perineum neboli hráz.

Když někdo tvrdí, že je mu hlazení zadečku nepříjemné, pak to neříká proto, že by mu nepříjemné bylo, ale proto, že si neumí připustit, že by mu příjemné být mohlo!

Když už jsme u análního sexu, pak by mnohé nejspíš překvapilo, že za anální sex není považováno pouze vsunutí penisu do análního otvoru, ale i jeho hlazení, olizování, dráždění jeho okolí nebo i vsunutí prstů nebo erotické pomůcky. Takže mnoho lidí ani netuší, že při svém milování vlastně už anální sex dávno provozují.

Na hlazení zadečku ženy nebo muže rozhodně není nic špatného. Vždyť každá celotělová masáž se zabývá i masáží této části těla. Je to příjemné a v případě že hlavním důvodem není jen masáž, velmi vzrušující...

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)