Jste zde

Felace - používejte při felaci i ruce

Felace - používejte při felaci i ruce

Hlavní téma: "Felace - uspokojování muže ústy".
Volné pokračování článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže".

Když se hovoří o felaci, orálním sexu pro muže, pak má většina žen představu, že použitím rukou už se dostává k masturbaci. Proto často penis jen rukou zlehka přidržují a nějak výrazně je do orálního sexu nezapojují. Felace se však dá pojmout tak, že "práce rukama" je nejen podpora orálního sexu, ale že orální sex velmi účinně doplňuje.

K tomu, aby byl pohyb ruky po penisu muži příjemný by měl být penis dostatečně navlhčený slinami. Pokud použijete nějaký vhodný, přírodní nebo ochucený lubrikant, neuděláte špatně. Jsou však ženy, které nemusí chuť oleje. Nejspíš mají pocit, že olej patří do kuchyně a ne na penis. V těchto případech je vhodnější použít vhodný ochucený lubrikant pro orální sex, který může navodit představu, že si dáváte jahodové nebo broskvové lízátko...

Ruce, nebo spíš jednu ruku, budete používat při většině technik felace. Ruka by měla být přirozeným doplňkem stimulace penis ústy, rty a jazykem. Hlavně by si techniky rukou a ústy neměly překážet. Velmi brzy získáte zkušenosti a naučíte ruku a ústa spolupracovat.

Muž na penisu vnímá především jeho sevření, pak rotaci ruky na penisu a pohyb ruky nahoru a dolů. Sevření penisu dlaní vnímá velmi kladně, protože to je pocit, kdy si je naplno jistý jeho erekci. Nesnažte se však z orálního sexu přecházet na masturbaci rukou, když tak jen na krátkou chvíli. Při orálním sexu má ruka úlohu doplňkovou a hlavní podněty by měkly vycházet ze stimulace ústy, rty, jazykem, sáním a laskáním žaludu a frenulární zóny.

Při některých technikách felace můžete stimulaci rukou a ústy propojit Můžete tím docílit toho, že jedny pocity mohou doplňovat a rozšiřovat druhé. Při technikách felace se na tuto spolupráci budu snažit upozornit.

Takovou "klasickou" spoluprací rukou a úst je technika při které penis v sevřené dlani svíráte u jeho kořene a zápěstím kroutíte dopředu a zpět. Při tom stimulujete žalud ústy, rty a jazykem jako při souloži při pohybu nahoru a dolů.

Při pohybu ruky nahoru a dolů můžete techniku zaměnit a v tom případě rotaci převezme hlava, ústa, rty a jazyk budou obkružovat žalud a frenulární zónu. Jedná se o náročnější kombinaci pohybů, ale především díky stimulaci nejcitlivější části penisu ústy je tato varianta velmi vzrušující.

Techniky pro ruce jsou podobné jako u základních technik tantrické masáže lingamu, například:

  • rukou nahoru a dolů
  • prsty ruky svírají "kroužek", ten se postupně posouvá po penisu
  • prsty obou rukou svírají dva kroužky
  • pohyb ruky po penisu podobný spirále
  • stimulace penisu svíráním ruky
  • a další

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje