Jste zde

Felace - orální "soulož"

Felace - orální "soulož"

Hlavní téma: "Felace - uspokojování muže ústy".
Volné pokračování článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže".

Tato technika je mnoha ženami přijímána jen obtížně. Velmi často se objevuje v pornografii a to většinou ve spojení s předváděním dominance muže nad ženou. Právě to je nejspíš důvod proč ji mnoho žen nechce zkoušet a muži dovolit.

Abychom si uměli představit, co pro mnohé muže technika orální "soulož" představuje, je dobré se podívat, jak je v pornu prezentována. Muž při ní většinou stojí a žena před ním klečí. Žena znehybní hlavu, otevře ústa penis vezme do úst. Muž jí pak velmi hlavu pevně přidržuje rukou, často tak, že ji uchopí za vlasy. Žena nechá muže, aby prováděl stejné pohyby jako při klasické souloži, jinak řečeno souložil ji do úst. Žena hlavou nehýbá a mnohdy ani nemůže, protože muž jí hlavu přidržuje velmi pevně. Muž zasouvá penis do jejích úst dovnitř a ven a přitom si "soulož" řídí podle sebe - tedy sám rozhoduje o rychlosti zasunutí a hloubce průniku. V opravdu "tvrdém" pornu pak v některých scénách muž navíc hýbe hlavou ženy, jako by to byla sexuální pomůcka - masturbátor.... Není se proto čemu divit, že značná část žen se k něčemu podobnému rozhodně nechce propůjčit!!!

Pokud se při felaci rozhodnete pro orální "soulož", pak si rozhodně nesmíte představovat, že muž je alfa samec a žena jeho sexuální pomůcka!!! To platí pro muže i pro ženu!!!

Technika orální "soulože" do technik felace určitě patří, ovšem za předpokladu, že není chápána jako výraz dominance muže a podřízenosti ženy!!! Pokud žena chce muži při felaci nabídnout zajímavé pocity a vzrušení, udělat "soulož" zajímavou a obohacenou o stimulace, kterou v pochvě penis neprožije, pak je vše v pořádku. Taková "orální soulož" však musí být pomalá a ze strany ženy i vynalézavá. Žena při ní může rty měnit pocity svítání penisu a sáním navodit velmi intenzivní pocity podtlaku. Stimulací žaludu jazykem pak pocity intenzivního dráždění frenulární zóny a kmitáním jazykem pocity vibrací.

Obecně pak platí, že pokud má žena obavy z toho, že by jí muž mohl penis do úst zasunout příliš hluboko, stačí si jeho penis jednou rukou přidržovat. To zabrání nejen obavám, ale hlavně nedovolí, aby muž ve víru vášně penis zasunul příliš hluboko do oblasti hrdla, kde může vyvolat dávivý reflex. Obejmutím a svíráním penisu rukou také ztlumíte případné neočekávané nárazy a omezíte hloubku zasunutí penisu do úst.

Felace formou orální "soulože" je v provedení ženy "Tantrické mistryně" především o tom, co dokáže s penisem při jeho zasouvání a vysouvání do úst provádět. Rozhodně to není o tom, jak rychle muž do úst ženě zasouvá pohyby, které připomínají soulož. Každé "zasunutí" i vysunutí je pak pro muže překvapením a další pohyb je plný očekávání s čím žena překvapí nyní...

Poznámka:
Vzhledem k tomu, že se jedná o těžko odhadnutelnou kombinaci pohybu penisu, jeho svírání a sání v ústech, musíte být oba dva samozřejmě velmi opatrní a vzájemně ohleduplní. Asi nemusím moc zdůrazňovat, že hluboké nebo rychlé zasunutí penisu do úst snadno vyvolá dávivý reflex, na duhou stranu je zde i značné riziko, že může dojít i ke zranění penisu o zuby ženy.

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje