Jste zde

Felace - nasávání žaludu penisu do úst

Felace - nasávání žaludu penisu do úst

Hlavní téma: "Felace - uspokojování muže ústy".
Volné pokračování článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže".

V podobném článku o technikách felace jsme se zabývali technikou sání žaludu penisu. Nyní se bud jednat o techniku kterou je nasávání žaludu penisu do úst. Je na první pohled podobná jako technika sání žaludu penisu, ale pocitově se od ní opravdu odlišuje.

Jednou rukou penis přidržujte tak, aby si "nedělal co chce"... Nasajte žalud do úst až rty obejmou penis těsně pod žaludem v oblasti frenulární zóny. Když je penis v ústech opřete se o špičku žaludu plochou jazyka a z úst žalud pomalu vytlačte. Sání ústy přitom do poslední chvíle nepřerušujte. Rty přitom kopírují tvar žaludu. Teprve v posledním okamžiku, kdy rty žalud skoro opouští, přerušte jeho vytlačování jazykem a zvýšením intenzity sání žalud nasajte zpět do úst. Pokud se to naučíte, bude žalud opakovaně nasávaný a vytlačovaný z úst, ale ze rtů nevyklouzne. Rty budou intenzivně stimulovat celý povrch žaludu třením a frenulární zónu opakovaným sevřením. Pro muže je takováto stimulace velmi intenzivní!!!

Pokud zadržení žaludu v ústech nestihnete a žalud ze rtů vyklouzne ještě dříve než sání přerušíte, nic se neděje, jen se připravte na to, že uslyšíte zasyčení nasátého vzduchu pronikajícího do úst. Nemáte se za co stydět, pro některé muže se jedná o mimořádně vzrušující zvuk.

Tato technika střídá podtlak při kterém dojde k nasátí žaludu do úst s podtlakem v ústechtlakem jazyka na špičku žaludu kterým je žalud z úst skoro vytlačen. Techniku nasávání a vytlačování několikrát zopakujte. Můžete ji prostřídat s technikou sání žaludu penisu, při které dochází k jiné, ale neméně vzrušující stimulaci žaludu.

Vyzkoušejte obě techniky a poznáte rozdíl. Jiné to bude jak pro toho, kdo felaci poskytuje tak také pro toho, kdo ji přijímá.

 

Poznámka:
Každému je asi jasné, že tato technika je použitelná jak pro heterosexuální, tak také pro homosexuální páry.

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje