Jste zde

Felace - líbání penisu a jeho okolí

Felace - líbání penisu a jeho okolí

Hlavní téma: "Felace - uspokojování muže ústy".
Volné pokračování článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže".

Líbání penisu patří spíše k technikám úvodní části felace. Pro muže se jedná o velmi silnou podporu pro jeho vzrušení. Nejedná se ani tak o vzrušení navozené fyzickým kontaktem úst nebo třením rtů o penis, ale především je to velmi silný psychický stimul, který může být pro muže mimořádně silný.

Důležitá je i vizuální stránka, kdy muž vidí, že se žena rozhodla jej orálně vzrušit, možná až uspokojit. Právě tato vizuální informace, spojená s pocity "horkého dechu", má za následek, že mužův penis ve velmi krátké době ztopoří (pokud už ztopořený není).

Kromě letmých doteků rty a jazykem je velmi vzrušující, když žena na mužův penis pootevřenými ústy zlehka dýchá. Horký dech muž vnímá a je mu to velmi příjemné. Tato technika se používá i při opačném orálním sexu kdy orální sex poskytuje muž ženě (Cunnilingus). I ona vnímá proud vydechovaného vzduchu i jeho teplo a i jí je to velmi příjemné.

Od jemných, letmých polibků se postupně dostávejte k sání a olizování penisu na různých, náhodných místech. Postupně se přibližujte až k žaludu. Při líbání penisu i jiných technikách felace je pro muže vždy velmi příjemné a vzrušující, když žena penis jemně a něžně hladí nebo jej sevře do dlaně. Nesnažte se však o jeho žádnou velkou stimulaci, právě ty něžné doteky jsou v této fázi felace nejvíce vzrušující. Ke konci této části techniky zasuňte špičku penisu do úst a pokračujte v hlazení, nyní už jistě vzrušeného penisu, po celé jeho délce.

Příjemná je také technika "hry na flétnu", kdy žalud sevřete rty a na penis kladete prsty jako při hře na flétnu. Svírání žaludu rty doplňte o tlak jazykem na špičku žaludu v oblasti vyústění močové trubice. Pokud stejnou techniku pojmete jako "hru na trubku", přidejte nátisk a "brumendo", které vytvoříte tak, že proudem vzduchu rozvibruje rty. Vibrace se přenesou na citlivý žalud a frenulární zónu, která je těsně pod ním. To pro muže bezpochyby bude mimořádně silný a vzrušující podnět.

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje